0 oy
866 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar ailem in evine gitmiştim kaynanam evimize gitmiş odamda özel şeylerimiz vardı onları görmüş karıştırmış çekmeceleri kafayı yiyecem evliyiz özel şeylerimiz vardı esiminede demis gördüm diye gülerek siz olsanız ne  yaparsınız kadın zaten dengesiz gorusmuyorum

27 Cevaplar

+3 oy
(1,856 puan) tarafından
Özel ne esyan vardı acaba merak ettim :)
(9,626 puan) tarafından
Senin için iç çamaşırı nasıl bi anlam taşıyo cok merak ediyorum..Senin için fesatsa o Senin fesatligin yani özel eşyanında ne olduğunu bilmiyosan orasını bilemem ayrıca özel eşyayı da geç yatak odası namahremdir ve özel bi kullanım alanıdır öyle her elini kolunu sallayan girip karıştıramaz..yatak odasında farklı şeyler olması kadar doğal bise yok o yüzden şaşırmaya merak etmene de gerek yok kimin odasında ne var bundan sanane
(1,856 puan) tarafından
O zaman madem bize ne yatak odama alakalı bir konuyu neden bizimle paylaşıp fikrimizi soruyorsun
(9,626 puan) tarafından
Ben post sahibi değilim..ayrica sen cevap yazmakta özgürsün arkadaşta soru sormakta özgür..arkadaş sana siz olsanız ne tepki verirsiniz diye sormuş sizce yatak odamda ne vardı diye sormamış
tarafından
Ya biz kelepçe diyoz sen jartiyer
(9,626 puan) tarafından
Suan yazılanlarin içinde kelepçe yazmiyo farkındaysan..benden önce yazıp silindiyse onu bilemem..ben arkadaşın yazdigi yoruma göre cevap verdim ve jartiyeri özel esya olarak sadece örnek verdim
-Reklam-
0 oy
(687 puan) tarafından
Çok ayıp haddini bildir birdaha öyle birseye cesaret etmesin edepsizlik başka bisey drgil
tarafından
Eşya almis bize onları koymuş çekmeye öyle savunmuş kendinii
(687 puan) tarafından
Sen varken neden alıp sana vermemiş kurnaz hanıma bak
tarafından
Karıştırma pesinde çünkü ben evde değildim eşim evdeydo
0 oy
(389 puan) tarafından
İnanmıyorım bir insan bu kadar cahil olamaz yatak odası özel bir yer tamam girdin niye karıştırıyorsun ki
tarafından
Canım bornoz takımı almis oğluna onu koycam çekmeye demiş eşim girme demiş niye özel şeyiniz mi var demiş girme demiş yinede girmis karistirmis
(389 puan) tarafından
Eşine verseydi o koyardı zaten çok ayıp etmiş altta kalma sakın
tarafından
Ne diyecem ki canım ben zaten görüşmüyorum bu sorunlu
0 oy
(1,238 puan) tarafından

Bi kere oğlu da olsa onun mahremini göremesi çok günah ve ayıp hayır ne aramis ki orda bir şey lazımsa eşinden iştesin o verir kiii adi üstünde YATAK ODASI :angry:

tarafından
Ona al sende kullan gördügünden deseydin. Benimde hosuma gitmiyor odama girmei hep diyor ne varki odanda. Biliyormusun koymadikca  inat yapib girmeye calisiyorlar. Hatta bizimki gecede kitlemeyin geliyim bakiyimbebege  diye. Sinir oluyorum. A1
(4,700 puan) tarafından
Gece gel arada bizi de izle deseydin sende ay ben şok oluyorum şöyle şeyleri duydukça
(3,419 puan) tarafından
A1 valla benim kayınvalide öle dese biz kocamla sevişcex bugün derim direk yüzüne yüzsüzlere yüzsüz cvap vermen lazım anladın
tarafından
Tabi utanmasam derim de.... neyse ben onu ahlilestirdim biraz o konuda :)).
tarafından
Kocam da hoslanmiyor. Bazen kocam üstünü cikarirken  kapiyi kitle diyo. Bende neden kitleyin annen merak ediyor sonucta gelsinde görsün rahatlasin .
0 oy
(294 puan) tarafından
önleminizi alın o halde . kapıları açık bırakıp mı  gidiyorsunuz
tarafından
Eşim evde kilit yapacak değilim
tarafından
Canm o özül esyalarini baska cekmeceye koy o göremeyen bi yere
0 oy
tarafından

Harbiden dengesiz yaa

0 oy
(1,020 puan) tarafından
Eşine demiş eşin dese olmuyor mu annesine
tarafından
Demiş girme özel diye anlamiyo
0 oy
tarafından
Benim kayın validen.de belirli sebeplerden dolayı  Bi altı ay bende kalmıştı o sıra zarfında ben iş yaparken odaya girmeyi karıştırmayı bırak yatakta uyumuş bile. Neyse böyle şeyler kavga sebebi değil canım yine ama işte karşıdaki insanda sıkıntı olunca ipler koptu başka bir şekilde. Sen yine tavrını bozma sadece yaptığının yanlış olduğunu söyle insansa anlar
0 oy
(1,632 puan) tarafından
İyi halt yemişsin deseydi eşinde özel şeyin olmasa bile çok ayıp ya. Bidaha bi yere giderken o odanın kapısını özellikle kilitleyip git 
0 oy
(360 puan) tarafından
Cok ayıp birse kapım açık olsa bile girip bakmaz 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Sen değilde eşin annesine haddini bildirsin.aslinda sende söyle sen olur ama kötü geline çıkar adin
tarafından
Girme dedi anlamiyo
(9,247 puan) tarafından
Ozaman daha sert söylenecek yada anahtarı alın elinden
0 oy
(13,717 puan) tarafından

Oraya giriyosa göreceklerine hazır olacakti:woot:

(928 puan) tarafından
Kız mervoş senin paylaştığın fotoğraf vardı ya görümcenle sağlık ocağına giderken o görünüyor Google da dün gördüm postun başlığını yaz bak aramaya 1 adet mervenur 1 adet Ayşenur yaz
(13,717 puan) tarafından
Ay çok sevindim bugün aldığım 2. Hamilelik haberi bu:)

Ahahha dogurun lan :D
(4,875 puan) tarafından
Valla inşallah değerler artar sağlıklı bir gebelik olur '))
(13,717 puan) tarafından
Googellara düştüm demekki ahahaha

Kaç haftalık Haticem
(4,875 puan) tarafından
Canım daha yeni benim ki aslında çocuk düşünüyorduk .
Diş agrim var kaç gündür doktora da gebelik.suphem var dedm o da şüphede.kalma test yap sonrasında müdahale edelim dedi bugün verdim testi bir kaç gün daha beklicem hem adetime daha 7 gün var
0 oy
tarafından
Odaya girmesi sıkıntı değilde çekmeceleri karıştırması çok ayıp aranın iyi olduğu görümcen varsa ona söyle bence o uyarsin 
0 oy
(687 puan) tarafından
Bn de annem gile el öpmeye gitmiştim yeni evliydim ..kaynanam ewde kalıyordu o zamnlar gorumcem iki genç oğlunu bnm yatağımda yatırıyordu ..üstelik dolapları bir hafta silmeyince toz tutuyor eşimi arayıp bni şikayet demişti.hicbirsey dememiştim şimdi aklıma yine geldi sinirlendim keşke o zmn susmasaydım çok pasif davrandım...
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Ah ah bizde balayındayken görümcem gidip evimize girmişti bahanesi de cok yagmur yagmısta su alırmıs ev 2. Kat sıfır bina nasıl su alacak acaba
0 oy
(177 puan) tarafından
Esin ewdeydi deilmi neden izin vermis benim esim asla birakmazdi annesi bile olsa dusunun gorumcemin oglu kucuck daha yatak odasina girmesine izin vermiyor 
0 oy
tarafından
Kaynanan azmış gulerek anlattigina gore
(1,060 puan) tarafından
Yaa çok güldüm yorumuna
0 oy
tarafından
Çok ayıp bisey. Benimde kayınpeder girmişti odama defterlerime bakmıştı. Oyuncak vardı eşimin bana aldığı onun yerini falan değiştirmiş sinirden deliye döndüm hemen kaynanama söyledim ayıp bu nasil odama girer ben onun kızı değilim kızı bile olsam bu yapılmaz diye kaynanam bı güzel haşlamisti onu. Ben kapıyı kilitlemeyi unutsam sagolsun kilitelyip ben gelene kadar acmazdi. İnsan insan olsun önce ya. Gerçekten inanılmaz yani bazı insanlar 
0 oy
(2,226 puan) tarafından

ne kadar terbiyesizce davranış ya :angry:

0 oy
(3,832 puan) tarafından
Vah kuzum kader arkadaşım benim Allah yardımcımız olsun inşallah Allah ıslah etsin bu karıları

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 662 göst.
16 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 315 göst.
+1 oy
47 cevap 1,356 göst.
29 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Tkmly (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 658 göst.
27 Kasım 2023 Aile kategorisinde Suda (268 puan) tarafından soruldu