0 oy
168 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (887 puan) tarafından
Kızlar Rabbim nasip ederse bı ay sonra doğumum var .3.5 yaşında bı oğlum var ve kardeşini kıskansın istemiyorum tabiutlaka bı kıskançlık olucak ama onunda kardeşine isinmasini sağlamak için kardeşinin adına ona doğumdan gelirken bı hediye getirmek istiyoruz .fikirlerinize ihtiyacım var? Özel erkek çocuğu için nasıl bı hediye secebilirim?

6 Cevaplar

0 oy
(1,248 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum İkinci kız ve oğlumda 3,5 yaşında doğuma 5 hafta var daha almadım 
(887 puan) tarafından
Benimde ikinci kız başta çok tepkiliydi oğlum asla istemiyordu kardeş şimdi daha ılımlı ama .hediye almayı çok seviyor çok faydası olur diye düşünüyorum ama güzel bı hediye olsun istiyorum ama aklıma hicbsy gelmiyo
-Reklam-
0 oy
(402 puan) tarafından
2. Çocuğum olduğunda abisine uzaktan kumandalı araba almıştık. 3. Çocuğumdada abi artık büyük ve kıskanması pek yoktu hediye almayada çıkamamıştım. Hastaneye gelen teleryumu kızıma getirdim kardeşin getirdi diye  7 yaşında olmasına rağmen çok çok sevindi.
(887 puan) tarafından
Arabası çok canım gerçi onun için çok olması bsy ifade etmiyor :)
0 oy
(10,567 puan) tarafından
Ay güzel dusunmussun .yaşı ufak bir oyuncak bence çok hoşuna gider
(887 puan) tarafından
Evet cnm ama ne alsam işte böyle görünce şaşırdım istiyorum
0 oy
(13,877 puan) tarafından
Bence güzel fikir tren alabilirsin çeşitleri çok mutlaka begenir
(887 puan) tarafından
A evet olabilir treni yok teşekkür ederim canım bakicam hemen
0 oy
tarafından
Ne istediğini sorabilirsin eltim öyle yaptı kızına kardeşin çok uzun bir yoldan gelecek ya sana bir hediye getirmek istiyormuş ama karar vermemiş bana sordu anne ablam en çok neyi sever diye bende senin fikrini almak istedim gibi 
(887 puan) tarafından
A evet buda olabilir bunu bı deniyim bakalım ne istiyus teşekkür ederim :)
0 oy
(317 puan) tarafından
Ablam kızı doğduğunda 3 yaşındaki oğlu ****** kitaplarını seviyor diye kitap almıştı çok sevinmişti kardeşinden hediye diye. Diğer ablamda heykel ödülleri meşhurdu o zaman yılın en iyi abisi ödülü yazan bi heykel almıştı. Kısaca oğlunun seveceği bir hediye al :)
(887 puan) tarafından
Bı arkads tren demiş çok hoşuna gider ona bakicam bı canım
(317 puan) tarafından
Tabi oğlunu en iyi sen tanırsın sevdiği bir oyuncak onu mutlu edecektir :)

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 140 göst.
2 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cerencim35 (402 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 205 göst.
6 Ekim 2022 Diğer kategorisinde nefestugce.asaf (833 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 861 göst.
7 Kasım 2019 Aile kategorisinde Alyakus (2,353 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 237 göst.
5 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Merve Gkmn (4 puan) tarafından soruldu

374,659 soru

11,206,502 cevap

34,509 kullanıcı