0 oy
470 göst.
Diğer kategorisinde (278 puan) tarafından
Aşırı dercede sinirliyim şuan bu kadina yine 

Bebeğim 8 ayı bitmesine 14 gün var emeklemiyor ama bacaklarıyla gel git yapıyor kollarını atmayı bilmiyor düşüyor dönüyor ayaklarını çırparak geri gidiyor kaynanamda bugün diyor ki sen bebeğe iyi bakmıyorsun kemik suyu vermiyosun yok bu çocuk ac zayıflamış yemek vermiyosun hep evde telefona bakiyosun bnde dedim ben zayıfım oglun zayıf ne bekliyodun diyo ki cevap verme itiraz etme hersey e sonra esim geldi diyor ki ağzında iğne kırıyorlar çocuk emekliyor ecxaneler satıyor bn de dedim bebekten bebeğe değişiyor o bna diyor sende bna mi ogrstiyosun kaç tane çocuk büyüttüm esim de ordan hemen diyor doğru diyor 

Yarın da hastaneye gidicem oğlumu orda brakmak zorunda yim çünkü başka bakacak kimse yok 

Bide diyor sen sütten kes biberona alıştır ben getir ben bakarım 

Ve bazen şakadan diyor ki sen emmeseydin ben seni onlara vermezdim yanimda kucağımda yatardın  

Ve eve geldik kocamla tartıştım onun yüzünden ya 

Ben de dedim sen istemesende 3 yaşına gelince bırakıp calisacam diyor 3 mü???bnde dedim şuan çok küçük bırakamam mecbur brakacam oda tek başına olmuyor yetişemiyoruz 

Ve benim abim de annesinden ayrı büyüdü bn hiç istemiyorum bnm oğlum da babaanndsinds kalsın ama mecbur istemiyorum anne sevgisinden mahrum kalsın 

9 Cevaplar

+1 oy
(2,746 puan) tarafından
Okumadım ama kemik suyu lafını gördüm ya kan beynine sıçradı 

Bıktım kemik suyu kelimesini duymak istemiyorum benim kaynanam da öyle kemik suyunu kendi keşfetmiş gibi davranıyor deliriyorum 
(179 puan) tarafından
Ben daha doğurmadım şimdi den bana aynı baskıyı yapıyor . Kemik suyu içmeyen çocuk olmaz. Çocuğuna kemik suyu yapmayan anneye anne demem . Ooohoooooi.....
(682 puan) tarafından
Ahahahahb çok güldüm yaş neyseki ben kaynanamin ağzının payını veriyorum da bana baskı yapmiyor
(2,463 puan) tarafından
Kemik suyu önemli :Dd
(1,218 puan) tarafından
Bu benim kaynana takmış kemik suyuna
(179 puan) tarafından
Yani anlamakta güçlük çekiyorum gerçekten. Böyle önceden beni şartlayarak istediği herşeyi yaptırmaya çalışan bir insan. Bazen o konuşunca nefesim daralıyor kendimi baskılanmış hissediyorum. Ve öyle cevap veren bir tipte olamıyorum
-Reklam-
0 oy
(192 puan) tarafından
Diyemiyomusun ne münasebet çocuk benim çocuğum ben herkesten daha çok iyilgini düşünürüm dye 
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Okurken çıldırdım, bol sabır diliyorum sana canım kayınvalidene de akıl fikir
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Okudum delirdim resmne bizde ayni durumdayiz ccuk mama dese bile hemen karni ac acikmis bilmem nee sutum guzel yettigi haldee cocugu baska seylere suruklediler  ve  sutum yavas yavas kesildi sonra yok sutun yaramiyor yok bilmm ne benim kizim 1 yas 2 aylk hala yurumuyor ama emekliyor cabasi var tutunup.kalkmaya calsyor yeni yeni her cocugun gelisimi bir degl asla kafana takmaa kesinlkle yok cocuga tembel yk bilmmm ne ben cocuga bisiler ogretmeye calsrksn onlar baska seyler ogretiyorlar sinir oliyorum biz birlik yasiyoruz bide yani alahtan ayni evde deglsnz ve sana onu her dedgde deki her cocugun gelisimi ilerleyisi bir degilde gec ben heo oyle yaptim halada oyle yk bu kişa kadar yurumez tembel bu bi suru laf duydum.cani istemiyor daha dedim.mesela ayak ucuna basar elinden tutmu oyle yurur parmak ucunda yok bu biyle yurumez bilmm.ne yaptilar.ama kizim cani istedgnde normal basiyor herhangi bi sorun yk yani  bunlar surejli ayni seyler ayni seyler gına geldi artk duymamazlkta gelemye calsyorum sende oyle yap dedgm gbi her cocuk ayni degil de gec ben eigitmciyim bide bilgim var bunu blmelerine ragmen konsuylar uzun oldu kusura bakma cnm hakkini helal ett
(1,248 puan) tarafından
Ben ikinciye hamileyim.mesela kizimda bi an tecbureszlk.oldu oglumda asla hicbisi yaptirmiam ona hala bile benim yanimda yatsn diyor hyar diyorum.besiginde yaticak yerinde yatsin baska yerde yatmasin.asla yatirmadim.izin vermemde.oyle ne oyle ya annesi gibi hic sevmem oyle seyi
0 oy
(52 puan) tarafından
Şimdi hamileyim. Doğumdan sonra muhtemelen kaynanamda böyle olur. 

Hemşire daha yeni uyardı ağzına biberon emzik tutuşturma, damağı bozulur diye. Daha emiyorda ne istiyor ki. Elbet şişmanlar ya da yapısı öyledir. Her bebek şişman mı olacak. 8 aylık bir bebekten mucize bekliyor.
0 oy
(7,641 puan) tarafından
Çalisipta cocugu bunun eline birakirsan vay haline
(278 puan) tarafından
Nie cnm mecburluktan napar ki
0 oy
(32 puan) tarafından
Buna benzer bende yasadim bakamiyorsun  birde eltimede demis bakamiyor 1 hafta irtibati kestim birde kimse anneligime laf edemez  , iyi yada kötü ben dogurdugum 9 ay taşıdığım çocuğu büyütüyorum herkes bir tarafını tutupta konusacagina yapsin madem getirsin yemek cok biliyorlar ya , ama kinci biri degilim tabiki eksik yönlerimiz oluyor her insanoglu gibi ama güzellikle soylemek var birde cirkinlesip dedikodu vs soylemek var ..Bilmiyorum hayat  diyorum sadece dilerim hepimizi sağlıklı huzurlu evlatlar yetistirmeyi bu tip konusma ve durumlara rabbim firsat vermesin sanki biz gelin olarak kadin olarak zevk mi aliyoruz kayinvalide ile bu durumu yaşamaya  ama hayat bazen ne bileyim ya 
0 oy
(54 puan) tarafından

Bu konuda şanslıyım galiba 2 hafta önce 2.doğumumu yaptım kayınvalidem geldi çorba yapacaktı buzlukta kemik suyu var istersen dedim napcam ben onu at gitsin dedi :D

İlgili sorular

+1 oy
55 cevap 4,060 göst.
23 Ocak 2022 Aile kategorisinde Dilinniii (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 765 göst.
23 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Beyaz Gül (610 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 456 göst.
31 Mart 2021 Aile kategorisinde Kirazebru (598 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 136 göst.