0 oy
767 göst.
Diğer kategorisinde (610 puan) tarafından
Oğlum bir yaşında annem çocuğa göğsünü açıyo çocukta bisey anlamadığı için gidip ağzını dayayıp emmeye çalışıyor bence normal birşey  değil ama yine de alınmasın diye bisey demiyorum kızkardeşim de sürekli çocuğumu oğlum diye seviyor bundan da rahatsız oluyorum ve açıkçası ortada rahatsız olmam gereken bisey var mı onu da bilmiyorum ben mi art niyetliyim onlar mı bilemedim bide sizin fikrinizi almak istedim...

21 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ay yok kizz o kadarı da fazla amann öyle sahiplenecegine sahiplenmesin bence uyar anneni
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kardeşimin dediğinde birşey yol ama annene onu yaptırmamalısın bence mahremi şimdiden öğrenmeye başlaması lazım 
0 oy
tarafından

Ayy ne kadar güzel bişey bu benim annemde oğlum diye sever ben bundan ancak gurur duyarım sende öyle yap bence yanlış düşünüyorsun oğlumda anne der anneme bazende anneanne çünkü çok seviyo anneannesini haaa şu var anneni uyar göğsünü vermesin çocuğa anne böyle yapma de yani ne bilim

tarafından
Oğlum yada kızım diye sevmesi çok güzel hiç alınmam ama kendi annem de olsa çocuğa göğüsünü açıp vermesini istemem asla kabul etmem :) olur mu öyle ya
tarafından
Olmaz tabi kızz tövbe estağfurullah ben tam okumadım postu
(610 puan) tarafından
Sırf bu yüzden çocuğu anneme bırakıp çarşıya falan gidince aklım onda kalıyor
tarafından
İşde bunu yapmaması lazım valla ne yap et güzel bir dille uyar bence
0 oy
(903 puan) tarafından
Annenin yaptığı çok çok yanlış bi kere ama kardeşin sonuçta teyze benim de 2 tane yeğenim var ablam bana kendinden çok güvenir onlar konusunda hep der sen onlara yarı anne oldun diye ve hoşuna da gider ne var ki bunda sevsin bence o kadar abartma bunu 
0 oy
(6,828 puan) tarafından
Annem oyle yapmiyor ama evet ailem cok cok sahipleniyor ellerinde buyudu halade buyuyor sknti yapmiyorum
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Evet sahipleniyor. Ben mi kızım mı desem torunum der. Kızımı alıp beni kovar o derece. Kac kere kavga ettik cocuktan ötürü. 
0 oy
(62 puan) tarafından
Eger emziriyosan annene soyle anne oyle yapinca bebegim beni emmiyor de kiz kardesinin dedigimde bisey yok bende yigenlerimi hep annem diye severim ablalarim mutlu olur yani 
(610 puan) tarafından
Sürekli demesi ve çok içten diyor o yüzden biraz sinir oldum bide ben biraz kskancm çocuğum konusunda
(62 puan) tarafından
O zaman olabilir bende bazen kayinvalidemi kiskanirim oglum 6 aylik onunla uyumak ister surekli hep agladiginda benden once davranir vermez bana susturayim
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Evet annem cocugum der annem der kızıma ben mutlu oluyorum 
0 oy
tarafından
Annende olsa göğüs vermek nedir ya sacmalamislar bunu yapan kaynananmış gibi düşün ve öyle tepki ver 
(610 puan) tarafından
Zaten benim annem aynı kaynana gibi davranıyor bazen anneme diyorum annem misin kaynanam mı belli değil diye
tarafından
Malesef benim annemde öyle ya
0 oy
tarafından
Oğlum diye sevmesinde bi sakınca yok ama göğsünü vermek ne demek ya çok sert uyarırdım asla sevmem böyle şeyleri 
(610 puan) tarafından
Bunu yapan annem ama nasıl sert uyarıym hemen küser
tarafından
Valla kim olursa olsun canım kaynanan olsa düşünür müydün hiç hoş değil uyarmazsan devamlı olur
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Ailenin sahiplenmesi güzel bişi ama annenin yaptığı çok yanlış bu çocuk büyüyecek sonucda her gördüğünde anne nene meme mi dicek olmaz anneni uyar böyle yapma niye, yaşıyorsn diye güzelce kırmadan uyar cnm 
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Annenin yaptığı saçmalık ama kardeşinin yaptığı kötü bişey değil. Sahipleniyor ne güzel. Bizimkiler de görüntülü arar oglummm paşam diye sever. Hele babam biraz yürüsün vermicem size der bizde güler geçeriz. Güzel bişey sahiplenmesi:)
0 oy
tarafından
Oglum kızım diye sevmesi güzel bise ama göğsünü vermesi hiç hoş değil kayınvalide aynı şeyi yapsa yine de sessiz kalır miydiniz.?
0 oy
(554 puan) tarafından
O hareketi kaynanam yaptı eşimin gözüne baktım eşim yapma dedi bir daha yapmadı oğlum 40 çıkmamıştı kız kardeşin normal cnm oğluşum der benim kız kardeşim oğluma paşam diyo bende onun kine aşkım diyom cnm anneni uyar sadece 
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Kardeşinin ki normal de annenin yaptığı çok sinir bozucu asla izin vermem istediği kadar alınsın.
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Annen emzirmeye çok meraklıysa cocuk yapsın böyle dengesizlik görmedim... 
0 oy
(1,720 puan) tarafından
Annem asla oyle bir şey yapmaz sende annen uyar. ama annem cok sahiplenıyo ilk torunu ver ben bakım diyo işi gucu torunu olmuş ama hiçte şikayetci değilim 
(610 puan) tarafından
Ya sevsinler bende bisey demiyorum da böyle aşırıya kaçtılar mı moralim bozuluyor
0 oy
(601 puan) tarafından
Annem kızımı hanimis benim güzel kızım ananecim diye seviyo kardeşin evlimi bilemedim bebeği varmı belki bebek istiyo olmuyo o yüzden öyle diyodur yani evliyse..gilsede takılmayın bu konuya ama annenizi göğsünü açma konusunda uyarmaniz gerek ayıp çok saçma yaptigi
(610 puan) tarafından
Kardeşim bekar ama evlenip çocuk sahibi olmak çok istiyor da ailem evlendirmiyor kardeşimin evlenmek istediği oğlanın maaşlı sigortalı bi işi yok diye annem istemiyo
(601 puan) tarafından
Ee yani haklilarda bı erkek eli iş tutmalı nolursa olsun kadının öyle bı mecburiyeti yok ama erkek bence çalışmak zorunda nasıl ev gecindircek çalışmayı sevmeli bı kere.endise etmeleri normal kardeşinin sevmesine bişey diyemiycem ama annenin yaptığı yanlis
0 oy
(230 puan) tarafından
Benimdr ablam cocugu bana ver sen yine yaparsın deyip duruyor ciddi ciddi evlen de kendin yap diyorum bende 
(610 puan) tarafından
Hazır çocuğa konma pesindeler:) Sanki öyle kolaydı doğurmak
0 oy
(165 puan) tarafından
Annenin öyle yapması doğru değil. Hiç hoşlanmam. Arada benım kaynanam da esprisini yapar açar emcen mi falan diye nefret gelir yani.
(610 puan) tarafından
Kaynana cesaret edip yapamaz da işte annem beni sallamıyo

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 441 göst.
22 Haziran 2022 Aile kategorisinde Ayselanne (367 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 471 göst.
29 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Bsrst (278 puan) tarafından soruldu
+1 oy
55 cevap 4,075 göst.
23 Ocak 2022 Aile kategorisinde Dilinniii (116 puan) tarafından soruldu