0 oy
499 göst.
Diğer kategorisinde (60 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

image

image

Kızlar benim mutfağım  eski tip dolap kapakları kahverengi ve çok az yeterli değil ıçindeki eşyalar tıklım tıklım dolu koyucak başka bi yer yok kafama düşücek diye korkuyorum mutfakta küçük  zaten kiradayım  ev değistirme  durumum yok sanki içinde boğulacak gibi oluyorum biri geldiğinde  utanıyorum lütfen bana tavsiye verin neler yapabilirim evet kizlar resim ekledim

16 Cevaplar

0 oy
(1,798 puan) tarafından
Elin evinde iseniz yapcak birsey yok haaa 40 bin TL verin dolap yaptırın en uygunu bu civarda :=) kiradan kesersiniz 
(60 puan) tarafından
Artık onuda düşünmüyor degilim☺️
-Reklam-
0 oy
(3,734 puan) tarafından
Canım renklendir hayatını diye bi site var orda yapışkanlı folyolar var az bi maliyetle değiştirebilirsin hiç değilse rengi değişir iyi gelir sana da belki 
(60 puan) tarafından
Işte ben you tube de gördüm kullanışlı değil diyenler vardı ama bizim burda bi abla var oda kullanmış çok memnunum  diyodu  bende deniyim kaplama yaparak renkleri kombin yaparak belki güzel bi mutfak yapabilirim
(3,734 puan) tarafından
Bence de kullanışlı canım al dene beğenmezsen sökersin maksimum 300 TL falan tutar ama tezgahı çok dikkatli kullanmak gerek sıcak tencere asla koymucaksın bide üstünde bişey kesmiceksin
(60 puan) tarafından
Tamam canım dikkat ederim onlara
(3,734 puan) tarafından
Yaparsan at da bakalım kıız çok seviyorum böyle işleri :D
(60 puan) tarafından
Tamam canım  yaptigimda atarım buraya
0 oy
(847 puan) tarafından
Marketlerde veya trendyolda dolap duzenleyiciler var cnm benim cok esyam yok ama yine duzensiz gozukuyor taşinirsam bende alicam duzenleyici cok hoş duruyor hem
(60 puan) tarafından
Tamam canım ben aldim o duzenleyiciden bi tane ama daha fazla almam lazım iki üç tane işimi gorur heralde
(847 puan) tarafından
Benim eşimin teyzesinde gördüm cnm birde youtubede vlog olarak cekenler var mutfak dolap ici düzenim falan gerçekten düzenleyiciler güzel toparliyor ve cok hoş duruyor  hatta buz dolabinin içine konulanlar bile var
(60 puan) tarafından
Tamam canım bende aliyim
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Kız benimde mutfak dolaplarım çok az eşyalarım hep yerdeydi letgodan güzel bir dolap buldum aldım eşyalarımı hep yerlestirdim içine toplu durdu en azından sende böyle bişey yapabilirsin maksat düzen olsun 
(60 puan) tarafından
Aynen düzen çok seviyorum iki yildir evliyim bi düzen oturtamadım bende bakiyim letgoya
(1,024 puan) tarafından
Bak eski ama olsun en azından düzenli görünüyor ben memnunum valla ikinci el olması hiç umrumda değil:)
(60 puan) tarafından
Ikinci el olabilir tabiki neden olmasın pek takılmam öyle şeylere ben kullanırım tabiki yeterki bi düzen olsun benim icinde
0 oy
tarafından
Aynı benim dolaplarimdan bahsetmişsin 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Resim atsana canım Bi ona göre fikir verelim. 
(60 puan) tarafından
Tamam canım birazdan atiyim
(60 puan) tarafından
Canım resim çektim ama buraya ekleyemedim yada ben beceremedim galiba
(60 puan) tarafından
Attim canım  resim
(25,224 puan) tarafından
Kız bende harabe bekliyordum bu laflsrından sonra :D bence gayet normal bir mutfak dolapları kaplayabilirsin dolap kagıdı ile
(60 puan) tarafından
Yapicam canım kaplaticam zaten küçük diye dolapların içindekiler ustume düşücek diye korkuyorum bide renkten dolayı galiba yaptigim  temizliği gostermiyo
0 oy
(4,248 puan) tarafından
Benim dolaplarim ve tazgahim kucuk, dolap aldim bende duz beyaz ,ortaligin kalabaligini topladi. Daginik durmuyo
(60 puan) tarafından
Ne kadara aldın canim
(4,248 puan) tarafından
Canim A 101 den 1000 liraya almistim, simdide var bak istersen daha uygunlarida var
(60 puan) tarafından
Tamam canım çok sağol bende bakiyim
0 oy
(2,545 puan) tarafından

Canım benim de dolaplarımın içi almıyordu. Bende hep bir şey kırardım. Şu dolap içi rafları aldım ve baya rahatladım. Daha da bir şey alırken dolapdan kırmadım. 

Ben 6 tane almıştım.

image

(60 puan) tarafından
Guzelmis bunlar canım fiyatı da uygun bende aliyim bunlardan
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Cok haklisin ablamin bir onceki evinin mutfagi oyleydi insanin ruhu darlaniyor resmen temizlemek bile gelmiyordu icinden
(60 puan) tarafından
Evet ne kadar temizlesemda  bana pis gibi geliyo sınır oluyorum temizlikte.gostermiyo
0 oy
(15,269 puan) tarafından
Dolapları folyoyla kaplayabilirsin. Bembeyaz yaparsan ferah olur. Renklendirhayatini diye bir sayfa Instagram'da. Ona bı bak. 
(60 puan) tarafından
Beyaz olsun bencede evet oraya bakıcam herkes orayı tavsiye etti
0 oy
(3,913 puan) tarafından
Küçüklüğünü  bilemem tabiki ama stella boyayla boyuyabilirsin beyaza daha ferah olur. Kullanmadiklarini da orda muhafaza etme baska yere koy.
(60 puan) tarafından
Kaldırdım canım kullanmadıklarını ama ev sahibiyle konuştum boyaistemedi ama yapışkan için ikna oldu yapıştırma yapicam artik
0 oy
(863 puan) tarafından
Bianca mi bi boya vardi ya ondan alıp boyayabilirsin YouTube da değişim videoları var ne malzeme kullanmışlar kullanışlı mi araştırıp maliyeti az biseyler yapabilirsin. Dolap içleri için düzenleyici alabilirisn
(60 puan) tarafından
Ev sahibi boyaya izin vermedi canım konuştum ama yapışkan için ikna ettim artık ondan yapicam
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Buna care yok ama ev sahıbıne söyleyıp koyu renk şöyle acık guzel  bi renge boyamak ıstıyorum onuda kıradan dussek dıye bı konus yapıskanlı kagıtları yavsıye etmem dolap duz ise bıraz giser ama yanları kabarık sekıllıyse kii eskışer o tıp oluyor kagıt tutmaz cok kısa surece kalkıyor 
(60 puan) tarafından
Bazılarında evet kalkmış kenarlardan ben bi daha konusup. Olma etmeye calısıcam boya için
(2,705 puan) tarafından
İnşallah ıkn olr kadın ıcın önemli mutfak tuvalet banyo brnım ılk baktıgım yerler ıksıı oluyo
(60 puan) tarafından
Evet canım ben evlenmeden burayı tutmuşlar pandemi dönemiydi bende tuttular diye bişeyde diyemedim o an yoksa ben girmezdim buraya
0 oy
tarafından
Dolapları arkasından usta çağırırp sağlamlaştırın ve boyayın çokta güzel yeni durur fazla eşyan varsa da uyguna bir mutfak dolabı al koy 
(60 puan) tarafından
Evet canım fazla dolap kesin alicam ama dediğin gibi arkasını saglastirmam lazım ev sahibiyle konuşup boyaya ikna etmem lazım kesinlikle
0 oy
(18 puan) tarafından
Canım sukur et bnce bnde ucuz oldu İcin gecekondu evinde kalıyorum evde boya yok oturma odası dısında kapı yok bı odada suvak bile yok yagnur giriyor ıcerı resim atardım ama yanlıs anlasılır diye atmıyorum senin evin yıne6saray gibi yani beterin beteri var ha tezgaha gelince tezgah var sadece tahta ustubde dolap yok ama kasalara katıyorum esyaları
(60 puan) tarafından
Üzüldüm canım Allah  inşallah ferah  güzel bi ev nesip etsin sanada tabiki sukrediyorum  ama işte bazen insan bunalinca  isyan ediyo Allah effetsin
(18 puan) tarafından
Haklısın kardeşım Allah razı olsun ınsallah insan ıstyor tabıkı herseyı guzeşınk ama RABBIM sınıyor herkesi bir sekılde saglık olsun gerisi onemlı deıl
(60 puan) tarafından
Tabiki canım önce en önemlisi dediğin gibi sağlık herşey bi sekille zamanlarda halledilir
0 oy
(54 puan) tarafından
Canim instgram var ise renk dekor var bn mutfak dolaplarimi beyaza kapladim tezgah arasını da kaliteli baya hatta tezgah için bile var inan demesem kimse bilmez kaplama oldugunu
(60 puan) tarafından
Var instagram canım sağol bende bakiyim o siteye böyle kullananlardan yorum duyunca daha bilgi sahibi oluyorum en azından teşekkür ederim
(54 puan) tarafından
Rica ederim eğer beyaz yapacak isen mutlaka arkasi gri olandan al tek seferde kaplarsin alttaki renk belli olmaz tezgah için de çok güzel modeller var olmadi nettende bak daha uyguna denk gelir n11 trendyol gibi
(60 puan) tarafından
Tamam canim evet beyaz yapicam

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 271 göst.
5 Mart 2022 Aile kategorisinde 175766 (274 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 426 göst.
0 oy
7 cevap 151 göst.
15 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Ece0935 (93 puan) tarafından soruldu
0 oy