0 oy
195 göst.
Diğer kategorisinde (2,377 puan) tarafından
duvarlar üstüme geliyor bi gittigim market gezmeye gidemiyorum kafeye gidip başkalari gibi kahvemi icemiyorum eşim pazar gunu dahi hep gider arkadaslariyla kahveye bizi evde yanliz birakir kac defa dedim dur evde yada bizide al cikar gezmeye ama bana tek dedigi şey benim canım sıkılıyo seninki canda benimki ne benimde gezmeye hakkım yokmu azda olsa çocukla koca gün evdeyim arkadaşım yok hergun evde temizlik yapiyorum cocukla ilgileniyorum yemek yapiyorum ama takatim kalmadi artik sırtlarım ağırmaya başladı sinir yapmayim diyorum ama durup dururken bile ağlıyorum bugünde kahvaltidan sonra hemen cikti eşim 4 te geldi eve sonrada tv karsisinda oturdu kendimi cok yanliz hissediyorum sanki evde sadece temizlik cocuk gorevi bendeymiş gibi eşime diyorum ki siz erkekler ne kadar rahatsiniz istediginiz zaman cikip geziyosunuz kadinlar evde bana dedigi tabi rahatiz ya anamız agliyo calisirken ya biz ne yapalim evde bitmek bilmeyen işler var neden beni anlamiyorki bu adam neden 

5 Cevaplar

0 oy
(13 puan) tarafından
Bi an ben yazdım da haberim mi yok dedim. Bence bunları çok düşünerek çözüme ulaştıramıyoruz. Sonuç istediğimiz gibi olmuyor malesef. Ben artık sıkılıyorum demekten de sıkılmaktan da yoruldum kızımla nasil daha güzel zaman geçiririm bunları araştırıyorum başka eğlencem yok çünkü 
(2,377 puan) tarafından
ama insan ister istemez sinir oluyor sanki evde yokmuşum gibi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Rabbim başka dert vermesin Bacım 
0 oy
(3,821 puan) tarafından
Sen de çık canım illa evde kalman gerekmiyor al çocuğunu çık gez 
0 oy
(8,118 puan) tarafından

Resmen benim kocamı anlatmışsın yemin ederim

Benim ki ya işte yada uyur yada arkadaariyka takılır ama aşırı uyuyo öyle böyle değil artık bir gün uykuda bogmasam iyidir bazen çıkar bizde gelelim diyorum hayır benim cnm sıkılıyor benim pskolojim iyi değil hava almam lazım diyor :angry:

(2,377 puan) tarafından
ya ayni benimkide oyle hava almam lazim diyo
0 oy
(173 puan) tarafından
Aynı durum bende de vardı canım benim ehliyetim var bana arabayı vermiyordu bi hafta sonu yine böyle arkadaşlarıma gitcem falan dedi bende hiç ses etmedim o içerde otururken çocuğu hazırladım kendimde hazırladım arabanın anahtarlarını da aldım biz gidiyoruz gezecez sende arkadaşlarınla git akşam haberleri aynı saatte evde oluruz karnını doyur gel bende orda doyurrum dedim aldım cocuğu çıktım ben aşağı inene kadar üzerini giyinip bana yetişti dur bende gelecem diye benimde canım var bunalıyorum demem o ki sende öyle yap arkadaşlarına o gidecek sende giyin sğslen e madem evde yoksun bende bi gezineyim çarşıya gideyim de çık bakalım ne yapacak
(2,377 puan) tarafından
cikmak kolay canım peki parasiz nereyi gezicem cocukla
(173 puan) tarafından
Paran olup olmadığını peki o nerden bilecek ? Benim param var mı da dışarı çıkıyorum maksat ondan önce çıkıp onu kudurtmak sen bizimle zaman geçirmezsen biz sensizde geçirriz mesajı vermek evden cıksın sen yine gir girmek istiyorsan evine yada bir parka git otur

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 708 göst.
25 Eylül 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 815 göst.
23 Aralık 2022 Aile kategorisinde Mervees (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 210 göst.
1 Kasım 2022 Aile kategorisinde Zehrabnm (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 637 göst.
27 Ekim 2022 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,985 puan) tarafından soruldu

383,186 soru

11,468,839 cevap

35,071 kullanıcı

...