0 oy
61 göst.
Diğer kategorisinde (1,403 puan) tarafından
Kızlar 2 yaşında bebeğim çok içine kapanık yapbanci insanlardan çok çekinir utanır konuşmaz huysuz olur ağlar kaçar doğduğundan beri yabancılara karssi zaten hep uzaktı gitmezdi ama yaşıtlarından da korkuyor oynayamiyor. Bugün misafirim geldi 2 buçuk yaşında oğlu var kaçtı ondan hep oynamak istemedi hep benim kucağıma gelmek istedi oyuncaklarını vermedi ağladı yanına oturtmadi ağladı. İlla ben eşlik edecem ben yoneticem ki o zaman oynar. Kendi başına bırakınca yapamadım oynayamadım diye oturup ağladı niye böyle neden bu kadar içine kapanık neden bu kadar çekingen ne yapmam gerek sosyalleşmesi için 

1 cevap

0 oy
(415 puan) tarafından
Böyle bir durumda sizde ona esklik edin o çocukla birlikte oynamaya gidin bebeğinizle konuşun o sizi anlıyor bunu unutmayın . Korkacak birşey olmadığını görmesi gerek tek bir çocuktan bile korkuyorda oyun gurubu şu an tavsiye edilmemeli bence 
(1,403 puan) tarafından
Ediyorum anlatıyorum güzelce kendi konusmasida gayet iyi anlıyor bunun farkındayım ama yapamadım edemedim diyor hemen ağlamaklı konuşuyor çocukların ağlamaları dan korkuyor. Neden korkuyorsun annecik diyorum beni döverler kızarlar diyor
(415 puan) tarafından
Dövmeyi kizmayi.  Bir yerden öğrenmiş olmalı o zaman siz gelen çocuklar 3 buz beraber oynayın sonra çaktırmadan çıkın oyundan
(1,403 puan) tarafından
Benim kızım biraz narin sevecen vurmaz kızmaz ama karşındaki çocuklar hırçın bağıran çocuk olunca hemen kendini geri çekiyor . Öyle yapayım canım sagol
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 117 göst.
13 Haziran 2023 Aile kategorisinde Mirzamm (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 323 göst.
18 Haziran 2021 Aile kategorisinde Muhammedelifmertomer (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 113 göst.
8 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Prens-prenses annesi (545 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 82 göst.
21 Mart 2024 Diğer kategorisinde heygirls (364 puan) tarafından soruldu

379,738 soru

11,367,721 cevap

34,850 kullanıcı

...