0 oy
333 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (682 puan) tarafından
Arkadaşlar eşimin işi nedeniyle Kastamonuya gelmek zorunda kaldık günlük ev kiralidik orda oturuyoruz şuan ama İstanbul'da bir evimiz var eşyalarım falan hepsi orda çok özlüyorum arada bakmaları için anahtar birkatim kayınvalideme bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Evim evim güzel evim derim canım ne düşüneceğim kaç gündür malatyadaydik bugün döndük evimize  vala insanın kendi evi gibisi yok Allah kavuştursun 
(282 puan) tarafından
Bende özledim memleketimi Malatya Malatya bulunmaz eşi diyee bu saatte başlarım :)  babaları gece işinde cocuklar miz miz ben sersem tavuk gibi dolanıyorum Allah sonumu hayretsin.. Yinede insanın evi gibisi yok asla da olmaz
tarafından
Malatya güzel memleket seviyorum ben de ama gel gör ki işte evim Malatya'da değil eşim Malatyalı
(282 puan) tarafından
Evet güzel memleket canim bende malatyaliyim  ailem orda benn başka yerde ama işte insanın evi gibisi yok gerçekten
-Reklam-
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Geçici bı süreliğine mi gittiniz Kastamonuya geçici deyilse direk taşı evini canm
(682 puan) tarafından
6 7 aylığına
(1,279 puan) tarafından
Anladım hayırlısi yapacak bişey yok cnm ama insanın evi gibisi yok bu sene 10 gün memlekete gittim evim evim diye kendimi paraladim Allah kavuştursun evine hayırlısiyla
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Geçici bir süreç anladığım kadarıyla napcaksin az daha sabır Allah kavustursun
(682 puan) tarafından
6 7 aylığına ve daha 3 haftam doldu
(13,821 puan) tarafından
Süreç bu uuzlme bukdr sağlık olsun az bı sure su gibi gecer
0 oy
(4,390 puan) tarafından
Ben anne evindesin veya başka bir yerdesin sanmıştım başlığı okurken. Eşin yanındaymış. Kimse de yoktur rahatinizi bozan. No sıkıntı tamam tamam;D
(682 puan) tarafından
Peki ya evim yani ozlememe gerke var mı
0 oy
(17,761 puan) tarafından
İnsanın evi dünyasıdır diyorum bende evine düşkün biriyim gerçekten 
0 oy
(5,308 puan) tarafından
Insan evini çok izler tabi :) babamlara bi kaç saatliğine bile gitsem çok özlüyorum evimi
0 oy
tarafından
geçiçi bir süre ise ve mecburiyettense yapacak birşey yok canım.belki evini ozluyorsun ama orda kalıp eşini özlemek daha çok yıpratabilirdi seni. allah rez zamanda yuvana kavustursun

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 303 göst.
0 oy
5 cevap 168 göst.
13 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Hilalkz (267 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 362 göst.
2 Eylül 2022 Aile kategorisinde Beratcinar (2,475 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 329 göst.
22 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu