0 oy
359 göst.
Aile kategorisinde (2,469 puan) tarafından

Memlekete geldim tayin başka yere çıktı aile goturukmeyn yer esim asker bu arada 

Neyse biraz kardeşim yanına kaldık birazda memlekete geldim annemle 
Şimdi evimi ozledim kiralık evler çok pahalı  3000 binden basliyo iki binde var ama yine pahalı geliyo 
Şimdi kurulu evim amasya da oraya gitsem kiram 1000 lira asansör yok beşinci kat eş dost arkadaş yok en azından akşam esim geliyo bir ses bi nefes oluyodu 
Şimdi aile yaninda çok kalınca da kabak tadı vermeye başlıyo herşey 
Orda eş dost yoktu zordu ama en azından kendi kurulu düzenim vardi 
Tek başına eşya taşimakta zor esim Kasım da gelecek o zamana kadar kira su bu bakmasam o gelince mi kararlastisam

5 Cevaplar

0 oy
(2,291 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Pek anlayamadim canim
(2,469 puan) tarafından
Hangi kısmı cnm
(2,291 puan) tarafından
Gece mi sabah mi okumustum uykulu halimle heralde anlayamadim canim simdi anladim esinin gelmesine ne kadar var peki
(2,469 puan) tarafından
En az 3 yil
(2,291 puan) tarafından
Daha cokmus canim ya allah yardimcin olsun ama ben yerinde olsam kendi evimde kalirdim heralde evimden ayri pek kalamiyorum
-Reklam-
0 oy
(340 puan) tarafından
Cnm eşyalarını  benim eşimde behci karakolda polis lojmanlarında geçtik askeri kesime veriliyormu bilmiyorum araştırın bunu bir uygun kiralar aynı zamanda eşyalara gün geçtikçe zam geliyor evi yeni dizdik biz sıfırdan herşey yeni taşındık yeni düzen herşey güzel .
(2,469 puan) tarafından
Puanımız dusukmus lojmana memleketteki lojmanı da vermezler diyo
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Canım ben de senin gibi bir sene annemlerde kaldım suriyedeydi eşim zamanla tadımız kaçmaya başladı sonra kaynanama geçtim ordada anlaşamadık en son baktım olmuyor ayrı eve geçtim kiraya tek başıma bebeğimi büyüttüm şimdi çok şükür yanyanayiz bitti doğu görevi ama 3 sene çektim inan insanın huzuru kalmıyor git evine kapını kilitle otur tek başına 
(2,469 puan) tarafından
Aynen ya aslında ailemle aram iyiydi sonu sonu kötü olacak ki olmaya başladı
0 oy
(9,961 puan) tarafından
Esinin gorevi ne kadar surecek canim
(2,469 puan) tarafından
En az 3 yil
(9,961 puan) tarafından
O zaman evini tasi derin canim uzu  bi sure cunku. Benim esimde yurtdisi calisiyor annemde falan kaliyorum arada ama nadir insanin evi gibisi yok cpcugun duzeni var
(2,469 puan) tarafından
Kasim i beklesem izne geldiğinde tasidam
(9,961 puan) tarafından
Eger kasima kadar rahat ederin dersen bekle canim
0 oy
(112 puan) tarafından
Bizde aynı durumdayız. Eşim Suriyede .2 sene daha orada kalacak. Memlekete geldim .Ev tuttuk ama annrmgilde kalıyorum çoğunlukla annemgille iyi anlaşsam bile evimi düzenimi özlüyorum.Çok zor evime gidince de üzülüyorum eşim yok diye.Allah yardımcımız olsun.
(2,469 puan) tarafından
Amin cbm gülerek kavuşun asker eşi olmak Cook zor gerçekten
(112 puan) tarafından
Karsa gidecektik .Ama olmadı keşke doğuda olsa gitseydik diyorum ama nasip
(2,469 puan) tarafından
Oraların insanlaro çok iyi inanin batıda öyle samimiyet insanlık yok bende Ardahan dan geldim yeni keşke oraya çıksa tayinimz

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 166 göst.
13 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Hilalkz (267 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 333 göst.
30 Kasım 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Elif aydmeir (682 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 327 göst.
22 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 356 göst.
6 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,224 soru

11,320,109 cevap

34,765 kullanıcı

...