0 oy
1,808 göst.
Aile kategorisinde tarafından

image

altli üstlü oturuyoruz sabahtan akşama onun evindeyiz yeme içme hesap herşey bir gece yatmaya kendi katımiza çıkıyoruz sadece 5 senedir birliğim 1 sene sonra kadar ayrılacam inşallah

Ayrılık nasıl güzel mi...

Bu arada çekmecen ne kadar dağınık demeyin oğlum dağıttı az önce 

31 Cevaplar

+3 oy
(8,898 puan) tarafından
Ayy nazlı Allah aşkına bu kadar şikayet ediyorsun inme aşağı kafana silah mi dayiyorlar 
(2,460 puan) tarafından
Boşuna demeyin demeyin demeyin....

Bu kız laf anlamıyor sadece burayı günlük gibi kullanıyor

Hani bir kadın varya annesi çocuğuna bakıyor devamlı para vermekten şikayet ediyor bu da onun gibi
tarafından
16 yaşında dersaneye gidiyodum üniversite sınavı için .25 yaşında evlendim 28 de dogurdum.şimdi düşünüyorum da 30 da da evlenebilirmişim.niye evlendin Nazlı çocuk yaşta ?
tarafından
Evet Alya .Onun postlarina bakmıyorum ben artık .
(10,313 puan) tarafından
30 yaşında nikah masasına oturan ben :) edin şikayet annem edin siz.
tarafından
Cocuk yasta evlenmissin gerci hala cocuksun, normal seni boyle manipule etmeleri. Kendini ifade edebilecek olgunluga sahip degilsin ki. Ayrica burasi da gunluk degil her anini fotolayip niye atiyosun kirli mutfagini atmandaki amac ne yani? Yetistiremiyosan inmezsin asagi. Ama bunun icin bir durus gerekir Nazli maalesef o olgunlukta degilsin cocuksun henuz. Bence orayi burayi bosver kendini gelistirmeye bak hayat boyle gecmez senin icin.
-Reklam-
+3 oy
(12,934 puan) tarafından
Bir sürekli annesinden şikayet edip çocuklarına baktırdığı için sesini çıkaramayan kadının paylaşımları bir de sen sürekli birbirinin aynısı postlar 
(483 puan) tarafından
Ahahhaha alyakus mu
(12,934 puan) tarafından
Burda hiç bir post sahibinin adına bakmam tanimamda ama bu iki kişi aklımda kalmış biri sürekli annesinden şikayetçi ama ona devam ediyor biri de sürekli kayınvalidesi ile evler ayrı yeme içme bir bunu dile getiriyor biz de işte ayrıl inme dediğimizde itiraz ediyor
+1 oy
tarafından

Kız o gırgırın tezgah üstünde ne işi var :) 

İnş tez zamanda çıkarsn canm

tarafından
Dmeek ki takıntılı olduğu yerler var .biz bir komşu var girişte hergun evi siler süpürür ay diyorum bu kadında benim gibi hatta geçen camdan konuşurken tül acıktı baktım mutfak dolaplari  yanları yag .herkesin temizliği farklı olabiliyor o kendini titiz sananlardan
(2,297 puan) tarafından
Malesef oyle kiz  hergun mutfak silahlarını siler... banyo tuvalet çamaşır suyu yapar. Banada yaptırmaz yani gider yapar
(6,782 puan) tarafından
Hasretim:) banyoda tırnak kesersen görünmez varlıklar sana musallat olurmuş bizim hoca demişti sorduğumuzda.. Sen en iyisi balkonda kes.
(2,297 puan) tarafından
Öyle mi bilmiyordm kız.
(6,782 puan) tarafından
Kıl bile koyma banyoda.
+1 oy
(6,296 puan) tarafından
Bişey söylicem kaynanan sana hizmetçi muamelesi yapıyor farkındasın dimi? Madem yeme içme bir sadece yemek vakitlerinde git yanına neden sabahtan akşama kadar kaynananın kölesi gibi yanindasin ? 
(3,198 puan) tarafından
Yaa bnce bu o kadar sacma bi dùrum ki zaten hala anlamis degilim. Rahatsizlik durumu varsa sayet  gunun bir kac saati sadece ugrayip, zaruri ihtiyaclarini halledip evine gecsen anlarim da, genel anlamda soyluyorum yani bu durumu kabullenen sizlersiniz kaynana da rahatina bakar tabi hakli olarak.
+1 oy
(1,766 puan) tarafından
Başlığı okuyunca senin olduğunu anlamam peki! Bide yeme içme kaynanada ise bu dağınıklık ne? yeme içme orda olduğu halde böyle ise ayrılınca düşünemiyorum sende ayrılsaydın da rahatlayaydık;
0 oy
(767 puan) tarafından
Cekmeceye gelene kadar oohoo tezgah nanay:))

Allah yardımcın olsun bacım ne diyim
tarafından
Sağol canım Allah razı olsun
(6,053 puan) tarafından
Cekmecede kusur kalsin
0 oy
(770 puan) tarafından
Halledersin 5 dakıkaya bişey olmaz
tarafından
Aynen cnm sağol eşim uyuyor şuan oğlumda ayağımda sallıyorum
Rahat kafayla girer mutfağa toplarım
0 oy
(40 puan) tarafından
Ayrı ev dünyanın en güzel  şeyidir 

Yemen ,içmen, yatman, kimse karışmıyo 

Aile olduğunuzu  o zaman anlıyorsunuz  

Ayrı yere taşınacaksınızda mesafe olsun  

En güzeli mesafeli olmak  
tarafından
İnslallah cnm yok ben ayrı Eve cikmiyacm Kendi katımda kalıcam artık yeme içme herşey Kendi evimde yapıcam inslallah
(40 puan) tarafından
Herşey gönlünüzce olsun canım
tarafından
Teşekkürler
0 oy
(7,701 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah ben 1 sene öyle yaşadım aslında 1 buçuk sene ama kızım doğduktan sonra gitmiyordum sonra ayırdılar

Çekilecek dert değil ya
tarafından
Valla cnm bende eskisi gibi değilim yani her dakka dizlerinin dibinde değilim akşam evime ekren çıkıyorum sabah kahvaltıya geç iniyorum
Bide tam ayirsalar hiç inmesem ohh misss
0 oy
(2,148 puan) tarafından

5 sene mi:O iyi dayanmışsın kız. Ayrı olmak coook güzel. Tabi ilk zaman zorlanirsin hersey sana kaliyor çünkü. Ama huzur paha biçilemez;)

tarafından
Aynen öyle herkes diyor ilk zaman çok zor diye ama sonra bir düzene giriyor illa ki
(2,148 puan) tarafından
Kaynananla gecinmissin bunca zaman gerisi sana nanay gelir
tarafından
Kesinlikle canım
0 oy
(1,545 puan) tarafından
Tezgahina girgirina takilanlarin tezgahi hic boyle olmastir emin ol:) hepimiz ayni sekildeyiz cnm rahat ol.bebekli ev hali işte aksi olsa anormal olurdu bence. Allah kurtarsin insallah. Kendi evin kendi huzurun bambaska
0 oy
(6,053 puan) tarafından
3 gune bi acilan ayrilik guzelmi postu
tarafından
Hıhımmm
Söyle bakayım güzel mi ayrılık seher
(6,053 puan) tarafından
Hic bir oturupta kendimi kullandirmadim hep ayriydim rahattim bizim is haftada 1 misafirgibi
0 oy
(4,213 puan) tarafından
Yani canim bi saat falan gec gitsen ,evine erken ciksan olmaz mi, ya da kaynanan sana gelse 1-2 saat cocugu tutsa sende ortaligi toplasan ?
tarafından
İşte kaynanamlar da böyle düşünüyor sen burdasın evin niye kirleniyor diye ama allah şahit bi gün evime gündüz keyif yapayım diye çıkmadım .
(4,213 puan) tarafından
Anladim canim, bende calisyorum, esimle ikimizde iste oldugumuz zaman ev hic dagilmaz ,o sek dusundum, aksamda yemegimi yapar ortaligi toplarim, evde kimse olmayinca nasil dagilsin
(1,204 puan) tarafından
Çamaşır ı var ütüsü var. Ara ara wc banyo temizliği var. Küçük çocuklu ev, çocuk akşam çıktığında bayram ediyordur nereyi dağıtsam keşfetsem diye. Onu yatırmak da zordur. :)
tarafından
Aynen öyle cnm çok doğru bir yorum
(4,213 puan) tarafından
Valla ben calisiyorum,bi de ustune gelip evi toplayip yemek yapiyorum.
Ne diyeyim ki
0 oy
(7,373 puan) tarafından
Benim teyzem kaynanısında duruyo  evi 2 katlı ama 1 mutfak var heryeri siler süpürür 5 oda tek başına bir günde temizliyo yemeği o yapıyo 3 çocuk kayınpederi daha geçen sene öldü 20 sene oldu belkide ama biti oda bence köyde duruyo 
0 oy
(851 puan) tarafından
Canım yanlış anlama ama böyle bırakıp Kayinvalidene cikinca aklın hic evde kalmıyor mu ben daralirim bırakamam hasta yatakta olsam o mutfakta bi kasik kalamaz bi yerde 
tarafından
Cnm yemin ederim her boş saniyede çıkıp evimin bi odasını topluyorum düşün artık
0 oy
(248 puan) tarafından
Benim eltim gibisin aynı oda senin gibi kusura bakma siz böyle alistirmusiniz ve normal dır bu saatte kalması canım benim eltim hiç temizlemeyor bile yani böyle olunca ne veriyor size yine kötü gelin sensin 
(248 puan) tarafından
Benim ewim ayrı  canım GELİNİM DİYE ONLARA KÖLE OLMAYA GEREK YÖK BENDEN ÖNCE NE YAPIYORSA ŞİMDİDE ONU YAPICAK YARDIMDIR FALAN EDERİM AMA ONE ÖYLE SABAH ÇIK AKŞAM EWİNE GİT MESAFIRIN EWİNE GELMEZ DEMİ HEP KAYNANAN DA OLUR.
tarafından
Peki eltin senden önceki gelin mi yoksa senden sonra mı evlendi
(248 puan) tarafından
Benden önce ilk gelin
tarafından
Sen şuna ben işimi biliyorum desene .
Bu doğru gerçekten sizin gibilerin şansı çok
İnsan ne kadar takmazssa iş güç yapmazsaa o kadar el üstünde tutuluyor
Sizin gibi olmak lazım aslında
(248 puan) tarafından
Kusura bakma ama sende benim gibi olabilirdin aklını kullanıp alt üst oturmasaydin bu senin elinde birsey ben inan çok sanli değilim ewim deyim celimle çocuğum layim el üstünde tutulmuyorum yediğim ekmeğini yapan insanlar senin işin ne bilmiyorum ama kendi hatan olduğunu iyi biliyorum
0 oy
tarafından
Yeme içme bir ise bu bulaşıklar neyın nesi
tarafından
Akşam evime çıkınca eşimle bir çay bir meyve kahve içmeyelim mi
0 oy
(747 puan) tarafından
Kapin ayri mi ... Altli ustlu demissin tam anlamadim. Dublex felan mi 
tarafından
Kapım ayrı cnm dublex değil
(747 puan) tarafından
İnme canim ayriysa. Herjesin kendi evi yani ne gerek var. Surat asiyorlarsada asarkar hic derdim degil
0 oy
tarafından
İnşallah tez zamanda ayrı yaşarsınız hakkında hayırlısı olsun 
tarafından
Çok sağol cnm
0 oy
(1,726 puan) tarafından

Ayrılık cooook güzel :D

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 3,079 göst.
0 oy