0 oy
420 göst.
Aile kategorisinde (58 puan) tarafından
Kızlar 2 gün önce post açmıştım eşimle ilgili babam gitti dün annem bizde geleceğiz zannediyordu babam da göndermedi kocası dedi telefonda anneme ağladı dünden beridir ağlıyor annem siz orda esir misiniz abin 2 kere geldi senin ayağına 1 kere de seni gönderse abini görsen ne olacak sanki nasıl adammış bu sen kendini kolay buldurmuşun hiç korkma ne korkacan babam benim ayağıma kadar geldi ne olacak sanki 1 hafta gitsem gönderiyorsan gönder göndermiyorsan babamla gideceğim ne halin varsa gör deseydin diyor babam dün erkeden kalktı gitti sırf onu görmeyim diye abim çok üzülmüş yeğenimi göremeyeceğim diye akşam geldi eşim olacak kişi ikimiz de hiç konuşmadık kendisi bı makarna yaptı çay demledi içti biraz çocukla oynadı sonra yattı ama asla konuşmayacağım aileme ettiklerini unutur muyum hiç birazdan annesini arayıp anlatacağım yeter artık ben bunu çekemeyeceğim diyeceğim düzelecekse düzelsin yoksa koyup gideceğim diyeceğim biraz korksunlar beni hiç bişey yapamaz zannetmesinler 

9 Cevaplar

+1 oy
(3,230 puan) tarafından
Babanla gitmeliydin 
-Reklam-
0 oy
(12,954 puan) tarafından
Hala aynı şeyi diyorum gitmediğin hata 
0 oy
(5,285 puan) tarafından
Senin eşin ne biçim insan ya. Bırak ya şu adama kadınlık etmeyi bile haketmiyor 

Ailene karşı bu kadar terbiyesiz insanla hayat mı geçer. Hicmi bir araya gelmeyeceksiniz hep bu meselemi olacak
0 oy
(4,937 puan) tarafından
Sen babanla gidecektin,asıl o zaman korkardilar
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Ailende yanında ne duruyorsun daha 
0 oy
(768 puan) tarafından
O gün de dedim sana babanla gidecektin ne kadar terbiyesiz bir insanmış ya misafire bile saygısı yok derdi ne bunun 
(58 puan) tarafından
Babam sadece gelsinler mı benimle diye sordu buda hayır diye cevap vermiş bişeyler de dedi sonra adam bişey demedi kalktı gittiydi gitmiş yatmış bişey demeden evde misafir varken eve gelen düşman bile olsa yanında durulur bide babamı kovdurtma bana diyor
(768 puan) tarafından
Yaa valla bu kadar terbiyesiz saygısız insanlar evlenmeskn ya daha önceden bir sıkıntı falan yaşadı mi ailenle
(58 puan) tarafından
Yok canım ailem buna hiç bişey yapmadı vallahi
(58 puan) tarafından
Senede1 kere gidecekmişim ailemin yanına 3 4 gün kalacakmışım onu da bununla beraber tabiki tek gitmem imkansızmış
(768 puan) tarafından
Çok saçmalıyo esin yaa kendi ailesine gelince böyle yapmaz ama kendini sakın ezdirme kız ailende arkanda gözünü korkut sen bunun
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Boşuna annesini arama, hata sende babanla gidicektin, aslında hala geç değil topla eşyalarını hiç bişey demeden bas git ailene 
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Annenin dediği gibi kocanın esiri olmuşsun bu kadar da elin oğluna kendinizi teslim etmeyin abim gel derse tabiki giderim hele annem dediyse eşimde bir sorun çıkarmaz çünkü beni az çok tanır gideceğimi onun için birşey de demez diyemezde ailemin evine giderken kimseden izin almam sadece haber veririm oda öyle yapar 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 793 göst.
9 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Perihan (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 363 göst.
4 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Ozlem18186 (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 683 göst.
0 oy
25 cevap 564 göst.
28 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu