0 oy
403 göst.
Aile kategorisinde tarafından
kac yillik evlisiniz kizlar?biz 3yillik evliyiz eşimi çok seviyorum.tartışinca bile çok özlüyorum,sinirlerim çok bozuluyor onunla küs olunca hahahaha sizlerde durum nedir? maksat muhabbet

25 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Kendisine oldukca yuksegim sjsjsjjs :woot:

tarafından
hahahaha adama koştun resmen
tarafından
Kosarim walla sjsj
-Reklam-
+1 oy
(130 puan) tarafından
Eskisi gibi sevgim yok hiç yok yani önceden 5 dakika ayrı kalsam özlerdim şimdi 1 yıl gelmesse umrumda olmaz çok kırdı beni ailesi hep önde onun için merhametsiz biri ailesi de yalancı biri arkasından ayrı yüzüne ayrılar ben doğruyu yüzüne söyleyince kötü oluyor 
(150 puan) tarafından
Aynı bizi anlatmissin canım ailesi haksizda olsa onları tutuyor bu yüzden soğudum eşimden isinamiyorum
tarafından
çok zor çok.allah yardımcınız olsun canim.hakkinizda hayirlisi olsun insallah.madem bu kadar ailene duskunsun ne diye evleniyor bu erkekler
0 oy
(1,160 puan) tarafından
8 senelik evliyiz. O sevgi yıl geçtikte daha çok büyüyor onu anladım. ☺️
tarafından
evet ya öyle oluyor değil mi sanki zamanla daha cok seviyorsun maşallah canim
0 oy
(8,926 puan) tarafından
2.5 senelik evliyim esimi seviyorum saolsun oda çok üstüme düşer Bi dediğimi 2 etmez ağzımın içine bakar ama bazen çocuk gibi hareketleri var deli oluyorum o cocuk halleri olmasa tam ideal eş 4 4luk :))
tarafından
bazen oluyor işte 4 4lük olamıyoruz hiçbirimiz maşallah canım.
(8,926 puan) tarafından
Oğlum doğunca belki biraz büyür tam olur o zaman inşallah:)))
tarafından
inşallah canim gönlünce olsun.allah bağışlasın evladinizi
(8,926 puan) tarafından
İnşallah cnm
0 oy
(6,441 puan) tarafından
2019 evlendim canım mutluyuz bir sıkıntımız yok çok şükür eşimle ama bazen tabi keşke dediğim oluyor 
tarafından
bazen hepimizde oluyordur o keşkeler. evlilik büyük sorumluluk bazen yıpranıyoruz haliyle.maşallah canım.
0 oy
(3,389 puan) tarafından
Valla tartışınca özlemiyorum gözüme görünmesin mümkünse üzdüyse beni. 
tarafından
hahaha ya ben de niye oluyor çok asiri sinirlenemiyorum sanirim
(3,389 puan) tarafından
Demekki eşin seni çok kızdırmıo:)
tarafından
haha aslında şöyle çok şükür büyük tartışmalarımız olmadi allah yaşatmasin da.ufak tefek tartışmalar hepimizde oluyor.ben de böyle durumlarda gönlümü alıyorsa çabuk kanıyorum :) ikimize de boş yere stres yaratmayalım diye
(3,389 puan) tarafından
Çok iyi yapıo sun canım rabbim bozmasın inş:)
0 oy
(938 puan) tarafından
4 yıllık evliyiz artık çözüyorum onu yeni yeni birbirimizi anladıkca daha da kolay gidiyor hayatımız daha huzurlu çok şükür 
tarafından
maşallah canım.elbette tanıdıkça herşey yolunu buluyor
0 oy
(347 puan) tarafından
1 buçuk yıllık evliyiz iki aylık bebeğimiz var seviyoruz birbirimizi ama ben tartisinca çok fazla hislerimi belli ederim ve burnundan getirim 
tarafından
maşallah canım allah bağışlasın.ben sanirim cok fazla sinirlenemiyorum yapım böyle eşine karşı değil sadece
0 oy
(15,823 puan) tarafından
15 yıl oldu bin şükür ❤️ Gün geçtikçe artıyor sevgi kus kalamiyoruzz ki bizzz☺️☺️⭐
tarafından
yaa maşallah nice uzun yollarınız olsun inşallah.ben de genel anlamda öyleyim. yumuşak yuzluyum de biraz.fazla küs kalamam ve aşırı sinirlenmem .tabi duruma göre değişir büyük büyük sorunlarımız olmadi çok şükür
(15,823 puan) tarafından
Maşallah maşallah Rabbim bozmasın ☺️❤️Yeni evliyken 15gun kuş kaldigimizi biliyorum zamanla herşey rayına oturuyor şimdi biliyoruz huylarimizi ona göre tavrimizz birbirimize
tarafından
amin canim hepimizin insallah.
0 oy
(48,681 puan) tarafından
ileriki yıllarda kus kalinca daha rahat edeceksin☺️☺️☺️
tarafından
ben genel anlamda böyleyim.pek küs kalamıyorum kimseyle ama duruma göre değişiyor elbette.daha öyle büyük kavgalarımız olmadi çok şükür.allah yaşatmasin da. belki de ondan ufak tefek şeylere pek takilamiyorum.
0 oy
(1,195 puan) tarafından

Valla diğerleri gibi diyemiyecegim Çünkü;

Ben eşimle kavga etmeyi de çok seviyorum hatalı da hatasız da olsa hep gelir bı şekilde güldürür gönlümü alır bı şekilde çok düşer üstüme ama bunu bana belli etmez öyle romantik de değildir fazla sürekli seviyorum falan da demez ama ufacık bı yerim kesilse telaslanir mikrop kapmasin diye uğraşır hasta olurum iyileşene kadar elinden gelenin fazlasını yapar öyle süslü cümleleri de yoktur belki ama beni ufacık biseyle bile nasıl mutlu edeceğini bilir 

Evlilik bu illaki kavga tartışma vb. Şeyler olur  ağlarsam oturur ağlar bu adam seni seviyorum demese kaç yazar varsın olmasın süslü cümleleri seni seviyorum diyen lafları ama her şekilde de belli eder sevdiğini 

Çok seviyorum çokta seviliyorum eminim buna 

Mesela dün bı çikolata çekti canım dedim  gitmiş 1 poşet çikolata almış marketten çoğu çikolatadan almış 2 şer tane yersin evde dursun die 

Bu adam demesede olur seviyorum diye 

Evleneli Mart'ta 6. Senemiz olacak iyiki diyorum her günümde <3

tarafından
maşallah allah bozmasın canım.tam diyecektim ki bu adam seni seviyorum demese de olur yani. :) ben de böyle düşünenlerdenim. cümlelerle değil de hissettirdikleri daha değerli.
(1,195 puan) tarafından
Aynen öyle :)
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Bazen com değişik tartışmamız olur hiç anlamsız vevizin kabuğunu doldurmayan sebeblerle ağız kavgası yaparız ama çok severim içim titrer bazen gece uyanır öper geri uyurum ellerini tutmadan asla uyuyamam 
tarafından
yaa maşallah.her evlilikte olduğu gibi.bu da tuzu,biberi.yemekte olmazsa olmaz, baharat gibi düşünüyorum ben tartışmaları :) :)
(2,369 puan) tarafından
Sağolasın bacım Rabbim herkesin huzurunu bosmasin bozmak istenede izin vermesin
tarafından
amin amin aminnnn
0 oy
(336 puan) tarafından
8 yıl oldu evleneli çok güzel duygular ve hayallerle evlenmiştim ama şuanda içim bomboş çok yoruldum kafamin içi b.k gibi ne konuşmak kâr ediyor ne de susmak 
tarafından
canım benim eğer bu post sana dokunduysa kusura bakma lütfen. :( umarım rabbim yuvana huzur koysun.insallah tez zamanda sıkıntıların geçer gider.
(336 puan) tarafından
Ah senin güzel kalbini sevirim ") hiç öyle düşünmedim İnan ki herkes in evine yuvasına huzur versin muhabbet versin rabbim inşallah yalnızlık Allah a mahsustur lakin ben ben yalnız doğdum yalnız öleceğim kabullendim")
tarafından
allah yardimcin olsun canım benim.allah yüzünü güldürsün insallah
(336 puan) tarafından
Amin inşallah canım benim Allah razı olsun
0 oy
tarafından

9 yıllık evliyiz ben hala özlüyorum yanımda olunca işe gidince burnumda tütüyor aşk böcüğüm :D

tarafından
maşallah ne güzel:) daim olsun
tarafından
Amin inşallah canım Allah herkesin evine huzur aşk koysun ben esimi özledim mi mesaj atarım illa onun atmasını beklemem
tarafından
amin canim
0 oy
tarafından
3yillik evliyim bana yaşatmadı şey kalmadı beni düşünen seven biri değil bende onun gibi oldum soradan bir evlilik öyle karı kocas sohbet muhabbet sevgi aşk yok aramizda 
tarafından
allah yardimcin olsun canım.allah herkesi iyilerle karşılaştırdık insallah
0 oy
(150 puan) tarafından
Bizde 2 yıllık ewliyiz sewgim çok azaldı keşke ilk zamanlar gibi olsaydı kendimi zorluyorum ama olmuyor çok soğuttu kendinden
tarafından
allah yardimcin olsun canım aranızdaki muhabbeti arttirsin insallah
0 oy
(3,397 puan) tarafından

22 yıllık evliyim ilk gunkunden daha fazla sevgimiz daha fazla bağlıyız birbirimze herkes alışkanlık artık sizinki diyor ama insanlar alışkanlıklarından bile yeri gelir vaz geçer çok seviyorum coook <3bak yaaa işte şimdi bidaha aşık oldum adamima

tarafından
maşallah ne güzel daha nice uzun yillariniz olsun inşallah. :)
0 oy
(913 puan) tarafından
Üç buçuk olduk bende öyle küs kalmayı hiç sevmiyorum tatlılık yapıyor opesim geliyor zor tutuyorum kendimi :D hatta bazen dayanamıyorum barismadik sadece opesim geldi diyip öpüyorum :D
tarafından
maşallah canım.ben de öyleyim ya 2 dk barışalım mi sonra yine küseriz diyorum hahahahah
0 oy
(17,763 puan) tarafından

Görmeyince göresim 

Görünce öldüresim geliyo sksjshshhs
tarafından
hahahaha bu da iyiymiş.
(17,763 puan) tarafından
Şuan küsüm jsksjs
0 oy
(7,681 puan) tarafından
4.5 senelik evliyim. Seviyorum ama aşkımdan ölüp bitmiyorum. Bi de kinciyim tartisirsak aramizin düzelmesi icin çok uğraşması lazım. Bu huyum eşime uysal olmayı öğretti
tarafından
bükemedigin bilegi öpeceksin derlerya. :)
(7,681 puan) tarafından
Aynen öyle ilk sene çok catistik ama sonra baş edemeyeceğini anladı :)
tarafından
sen baskın tarafsin ozaman.bosver böylesi daha iyi :)
(7,681 puan) tarafından
Aynen canım memnunum kendimi ezdirmem hic :)

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 134 göst.
0 oy
26 cevap 354 göst.
14 Ocak 2022 Aile kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,616 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 98 göst.
11 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde ahmeteren (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 130 göst.

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...