0 oy
679 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Benim kaderim de akrabalardan yana şansım yok özellikle bazıları eşim benden 18 yaş büyük diye sevmeden nispet diye evlenmisim rol yapıyor muşum hiç Mutlu değilmişim derdim para harcamakmıs gösteriş yapmakmıs eşim öyle zengin degil maddiyatımız normal ..

4 sene olacak evliyiz kızımız var 1.5 yaşında bunları diyen akrabam benden maddiyat olarak daha iyi ama eşi var yemez gezmezler eğlenmeyi bilmezler bizde tam tersiyiz eşimle işte bunlari yapınca ee eşi ondan yaşça büyük ondan yapıyor adam kaybetme korkusundan böyle falan filan insanlar neden bu kadar kötü şeytan diyor git onların butün açıklarını hatalarını yüzlerine vur bide akrabalar sözde 

16 Cevaplar

+2 oy
tarafından
18 yas da bıraz fazla degıl mı artık ya az zorlasa senın kadar cocugu olur adamın ben bu yas farkına karsıyım
tarafından
Ben 28 eşim 46 yaşında kafa yapımız aynı illaki sorunlar oluyor ama bir taraf her zaman alttan alırız
tarafından
Yanlış anlama ama eşin annemden büyük,  gerçekten çok fazla
tarafından
Olabilir herkesin görüşüne saygı duyarim
(373 puan) tarafından
Cansel benim eşimle de aramda 12 yaş var daha önce flortlerim oldu hicbirinin anlayamadığı kadar iyi anlıyor hiçbiriyle konuşamadığım kadar güzel sohbet ediyoruz entelektüel olarak hayat tecrübesi olarak benden önde olduğu için benim hata yapmamı önlüyor örneğin eşim büyük bir firmanın genel müdürü birçok kez yurtdışında eğitim ve çalışma fırsatı olmuş bir insan ben iş hayatıyla ilgili bir karar verirken hep onun tecrübesi ve yönlendirmesini dinledim ya da aile ilişkilerimde bile annemle babamla bir sorun yaşasam o kendi yaptığı hatalardan dolayı hiç onları kirmamam gerektiğini söyler hiçbiriyle eglenemedigim kadar çok onunla egleniyoruz hiçbirinin vermediği kıymeti o bana veriyor ve hiçbirini sevmediğim kadar çok onu seviyorum insanların ne düşündüğü saçma cahilce zihniyetine takılma aynı yaşta olup çocuk gibi kocasını büyüten bir sürü arkadaşım var( herkes için geçerli değil tabi) sen mutluysan kafa yapısı sana uygunsa başkalarına halt yemek düşer kimseye de açıklama yapmak zorunda değilsin ee ilerde nolacak diyorlar şu an noluyorsa o olacak ya da aynı yaşta olup ömür boyu mutlu olacağının garantisi mi var
(6,441 puan) tarafından
Komşumuz var o da öyle ve herkes onada aynı kelimeleri kullanıyor parası için birlikte eşide kaybetmemek için her dediğini yapıyor falan bilmiyorum canım insanlar derler sen kulağını kapatacaksın 18 yaş büyük evet ama sen bile isteye gitmişsin duyma görmd
-Reklam-
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Eyer gercekten birbirinizi seviyorsaniz nolucak ki bos ver kocamda benden 10 yas buyuk hic kimseyi de takmiyorum cunki onu gercekten cok seviyorum
tarafından
Millet kendine bakmadan bizi konuşuyor hayatımız dert olmuş milelte
0 oy
(433 puan) tarafından
Evlilikte büyük küçük fark etmiyor demekki sevdin sevmeye devam et kimsenin dediklerinide takma boşver insanın ağzı çuval değil bağlayalım
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Sen mutluysan evliliğinde boşver gitsin canım mutluluğun huzurun daim olsun inşallah yaş aralığı fazla evet ama kime ne yani ağzı olan konuşuyo
tarafından
Onların ki gencte ne oluyor bizim yaşantımızı konusuyorlar
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Benim arkadaşımın eşide öyle kız 30 eşi 52 yaşında ama çok mutlular ya Allah bozmasın iki tane oğlu var eşi diş doktoru kız lüks hayatın içinde kafalar uyduktan sonra gerisi boş
tarafından
Bende mutluyum çok şükür
(1,529 puan) tarafından
Rabbım  herkesin yuvasını mutlu huzurlu etsin canım yaşın hiç bir önemi yok aynı yaşta olup iki ay sonra boşanan insanlar da var sonuçta
0 oy
(7,379 puan) tarafından
Azı olan konuşur boşver mutluysan sorun yok 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
18 yaş gerçekten aşırı fazla gerisini bilemem
0 oy
(6,979 puan) tarafından
Bacım o kadar yaş farkı insanın aklına getirir normal benim babam benden 16 yaş büyük düşün ha durumun farklı senin niyetini Allah biliyo kendinizi kanitlayamazsiniz 
0 oy
(3,678 puan) tarafından
Buradaki yorumlarda bir tuhaf ya :)) Kız evlenmiş, 4 yıllık evli ve çocuğu var yaş farkı var diyorlar. Ne yapsın boşansın mı? 

Erkeğin yaş almışı her zaman iyidir. Benim eşimde benden büyük ve benden daha eğlenceli ve gezmeyi çok sever, en iyi yerleri bilir. 1 senede Benim hamileliğime rağmen deli gibi gezdik. Millete göre yaşama keyfine bak insanlar derler her şeyi derler ağızları torba değil ki büzesin. Milleti boşver yaşamana bak 
tarafından
Sizin eşiniz ne kadar büyük bizde öyleyiz işte eşim benden daha çok gezmeyi sever sadece gezmek değil insanlık merhamet her yönüyle
(3,678 puan) tarafından
11 yaş var aramızda ama benden daha hareketli:))
0 oy
(13,004 puan) tarafından
Pınar Altuğ  9 yaşla 15 yıldır çekiyor bunu senin baya varmış yaş farkı sizce sorun yoksa kimseyi ilgilendirmez ağzı olan konuşuyor millet kaostan mutsuzluktan besleniyor sende öyle de senin eşin sana harcamaya kıymıyor senin bu düşüncen ondan de 
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Canısı söyleyen kiskanmis belliki o yaş farkını siz hissetirmemis ve mutlu gezip Tozan biri olduğunuz için onlarda aynı yaş olmalarına rağmen gezme tozma olmadığı için nerden vurayım yaştan vurayım demiş bence takma teyzemle eniştemin aralarında 30 yaş gayette mutlular ve çok eğlenceli çılgın çiftler 
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Brnimde annemle babamin arasinda 14yas fark var ama anlasamiyorlar bazen)).yasin onemi yok bence aşıksınız ondan kiskaniyorlar.seytan demesin bacim ver agizlarinin payini sussunlar bi daha konusamasinlar.kim ne derse aldirma .Allah daim mitlu etsin .nazarlardsn ssklasin sizi
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Kız takma kıskançlıktan yapıyor benim eşimle aramda 11 yaş var Allah'a şükür anlaşıyoruz gayet mutluyuz 4 senelik evliyiz yaş farkı çokta sorun değil sevgi saygı olduktan sonra 
0 oy
(1,030 puan) tarafından
Benimde 13 yas var 22 yaşındayım eşim 35 elalem değil elli alem konuşsa umrumda olmaz kocam çok iyi Bir eş ve baba ben evimde mutluyum kimseyi takmam 
0 oy
(8,908 puan) tarafından
Sen mutluysan huzurliysan milleti niye takıyorsun çok mu önemli insanlar ki
0 oy
(2,872 puan) tarafından
Milleti boşver

Sen mutlu isen 

Millete pok yemek düşer

Millet duyar kasmak peşinde

Akraban belli akbaba olmuş 

İlgili sorular

0 oy