0 oy
246 göst.
Diğer kategorisinde (4 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar 68 günlük bebeğim var eşimin işi nedeniyle başka ildeyiz kirkimiz çıkınca memlekete gittik hava değişimi yapalım diye üç hafta kaldik bazı lüzumsuz insanlar da hep bir ders verme var bebek büyütmekle ilgili yok şöyle yap yok böyle yap. Bebeğe doktor tavsiyesi ile mama veriyoruz sarılık oldu bir de üstüne idrar yolunda enfeksiyon çıktı doktor kilo alımı zayif olmuş mama takviyesi yap dedi bebek de ister istemez alıştı daha sonra emzik vermedim meme reddi olmasın diye hemde damak diş yapısına zarar olmasın diye düşünerek kundak yapmadım doktorlar zaten kundak tavsiye etmiyor. Hepsi problem oldu niye yapmıyorsun niye vermiyorsun . Biri ben emzik yerine igdeyi başörtüsune sarıp emzik niyetine verirdim neler neler bu insanlar niye böyle tek ben mi karşılaşıyorum sizlerde de var mı böyle yobazlar eski kafalılar 

8 Cevaplar

0 oy
(7,938 puan) tarafından
Böyle insanlar heryerde var boşver can sıkmaya değmez :)
-Reklam-
0 oy
(347 puan) tarafından
Herkesin etrafında vardır canım böyle insanlar tamam de geç senin çocuğun senin kuralların 
0 oy
(546 puan) tarafından
Ya fikrini soyleyebilir ben soyle yapardim diyebilir tabiki de ancak boyle yap aa oyle olurmu yapman lazim gibi baskici konusmalar beni rahatsiz eder.Cunku cocugun annesi benim sen git kendi cocugunda yap kotu bi davranis gormedikce de kimseye karisma yani hoslanmam.
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Ben kundak yapmadım aslında bebeğin korkup uyanmamasi için çok iyi yöntem ama benim bebeğim hiç istemedi ikinci olursa mutlaka kundak yapicam
(4 puan) tarafından
Kalça çıkikligi için doktorlar önermiyor
(4 puan) tarafından
Yaparsanız da yarım kundak yapin
0 oy
(503 puan) tarafından
Bu durumu en çok ben yaşadım hamileyken weyyy öyle bi doktorluk tasliyorlardi sonra doğum yaptım etrafımda hiç kimseyi görmedim

Şuan ikinciye hamileyim herkesin içinde dedim bu sefer kimse doktorluk taslamasin dedim çok şükür bunda daha kimse konuşmadi
0 oy
(2,148 puan) tarafından
Tamda o donemler anneler daha cok takiyor sanirim :) benimde oldu hatta sütüm kesiliyordu uzuntuden sinirden. Şimdi 1.5 yaşında arada karışırlar umursamam bunca zaman ben bakmışım. Gece horul horul yatiyorlar, ben sabahliyorum yaninda bide siz cocuk bakmayi bilmiyorsunuz diyolar ya bitiyorum:)))
0 oy
(186 puan) tarafından
Ayy olmaz mı. Kucağına alma alışır, emzik ver, mama verme, sıkı giydir üşür, ince giydir terler.... uzar da gider bu
0 oy
(11,257 puan) tarafından
Sinir olduğuna değmez canım etraftakiler sadece sinir olmak için yaratılmışlar açıklama yapma kendisi istemedi de gec benim bebeğim ne Kundak ne de Emzik istemedi yani her bebek aynı büyüyecek diye bisi yok

Allah hayırlı ömürler nasip etsin analı babalı sağlıklı sıhhatli büyüsün inşallah 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 679 göst.
2 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
3 cevap 219 göst.
21 Nisan 2022 Diğer kategorisinde gamzeozbk58 (1,837 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 284 göst.
23 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Huysuz Prenses (1,446 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 301 göst.
8 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Aygün24 (1,337 puan) tarafından soruldu

379,546 soru

11,362,047 cevap

34,839 kullanıcı

...