0 oy
314 göst.
Diğer kategorisinde (350 puan) tarafından
Sevincimi sizle paylasmak istedim doğum yapalı nasıl veririm diye kara kara düşünüyordum bir ara diyetisyenede gittim bir buçuk ayda hiç kilo veremeyince hayal kırıklığı oldu ve bıraktım diyeti 

Sonrası bir arkadaşımın kardeşi bunu kullanarak ayda 1 buçuk ayda 10 kilo verdiğini söyledi bundan öncesi de başka marka zayıflama çayı alıp içmiştim o üstüne bide kilo yapınca aceba buda mi onlardan biri dedim inanıp inanmamak arasında kaldım sonra arkadaşımın akrabalarindan 3.4 kişinin daha zayıfladığını duyunca denemekten ne çıkar dedim ve başladık ilk başlarda ümitsizdim sanki ağır ilerliyor gibiydim fakat bu gün 32 gün oldu ve 82 kilodan 75e düştüm 

Hedefime ulaşana kadar devam :) 

6 Cevaplar

0 oy
(1,672 puan) tarafından
Bunu kullanarak demişsjnjz ama söylememişsiniz nedir o kullandığınız şey?
(350 puan) tarafından
K.b canım fark etmedim forx5
(1,672 puan) tarafından
Estağfurullah ne kusuru. Evet burdan da bı kaç kişi ondan kullanıyor bende kararsızım kullanıp kullanmamakta.
(350 puan) tarafından
Ben bundan iki sene önce star life mi o zayıflama çaydan kullandım üstüne de dört kilo aldım benim de ümidim yoktu böyle şeylere para tuzağı diye düşünüyordum üç ay önce de diyetiysene para verdim onunla hiç kilo veremedim nedense iki kilo oynadı sadece sonra çok yakın arkadaşımın kardeşi kiloluydu kızın kafası falan kilodan büyüdüydu bu kapsulle 10 kilo verdiğini söyledi sadece 45 günde onlara güvenerek denemekten ne çıkar dedim ve sonuç güzel aldım ben burda reklam veya öneri yapmıyorum sadece mutluluğumu paylaştım düşünürsen araştır kuzum
(1,672 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım.
-Reklam-
0 oy
(156 puan) tarafından

kullanılan caylar kahveler cok saglıksız malesef. Sizin sadece  bosaltım sisteminizi hareketlendirir

.Yağdan değil sudan kilo verirsiniz.Bende aynı hataya düştüm daha once Allahtan cok kullanmamıştım
(350 puan) tarafından
Boşaltım sistemi hiç bozmadi canım fazlaca susatyor ve tatlı isteğini kesiyor gene arada abur cubur yedim ama öncekiler kadar değil önceki abur cubur isteğimi kesti ve yakinimdakilerde kalıcı kilo kaybi oldu ben sadece burda sevincimi paylaştım öncelerde çok post açtım kilomla alakalı çok takiyordum kilomu bu gün sabah 7 kilo kaybi görünce çok mutlu oldum burda paylaştım :)
(156 puan) tarafından
peki o zaman sizin icin sorun yoksa devam edin tabii . Kilo vermenize sevindim insallah hedefinize ulasırsınız :) bol eksiler olsuuunn
(350 puan) tarafından
İçeriklerini araştırdik sağlık onaylı bide ilaç değil bitkisel otlardan üretiliyor benim tuvelet ihtycimi hiç etkilemedi sizde haklısıniz belki bu şekilde kilo vermek iyi değildir ama bu üçüncü doğumumu olduğu için fizik tamamen gitti Allah'tan boy var çok kötü durmuyordu ama fazlamda vardı bide bunun üstüne kilo koyarsam nasıl veririm dedim ve başladım:)
Teşekkür ederim inşallah
0 oy
(892 puan) tarafından
Hangi çay kullandın cnm
(350 puan) tarafından
Çay değil kapsül kuzum forx5
(732 puan) tarafından
Emziriyorum kunlana bilirmiym acaba
(350 puan) tarafından
Bebek üç aylığı geckinse bana kullanabilecegimi söyledi ama sen genede kullanmak istersen hem kendin konuş hemde doktoruna sor zaten sağlık onaylı ve ilaç değil bitkisel otlardan üretiliyor araştır aldığım bayanın adı Mizgin taşçı instgramdna
0 oy
(2,555 puan) tarafından
Kahvesinimi kulkandin canim resim atsan olurmu
(350 puan) tarafından
Kapsül kullandım canım birazdan atayım ama kahvesinin daha etkili olduğu söyleniyor ben tadını belki sevmezsem diye kapsül aldim
(2,555 puan) tarafından
Peki emzirenler kullanabiliyormu bi bilgin varmi
0 oy
(41 puan) tarafından
Nerden ala biliriz ne ismi onuda yazsana bacım 
(350 puan) tarafından
Kız reklam yapar gibi teşvik etmiş gibi olmayım diye pek adını yazmak istemedim forx5 kapsül bir çok satıcı var kahvesi daha iyi olduğunu söylüyorlar ama ben akrabamin aldığı yerden aldım Mizgin taşçı bayanın adı araştır istersen
(41 puan) tarafından
Bende biberiye suyu ve çay içiyorum Sedef kaymak  tan aldım bir kavonoz bitti ama kilo veremedim daha
0 oy
(15,171 puan) tarafından
Bu çayların sağlıksız olduğunu düşünüyorum. 
(350 puan) tarafından
Olabilir.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 214 göst.
16 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 294 göst.
0 oy
6 cevap 116 göst.
3 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ceylin16 (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 113 göst.
9 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde clk38 (1,367 puan) tarafından soruldu

379,416 soru

11,357,201 cevap

34,835 kullanıcı

...