0 oy
213 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Eylül ayından beri bebekle mücadele etmekten yeme düzenim yok sabahları ayak üstü peynir zeytinle geçiştiriyorum akşam eşim olursa yemek yiyorum olmazsa makarna falan bebek de emiyo. Bazen akşam gün içinde su bile içmeyi unuttuğumu fark ediyorum. Vitaminlerim düşük kendimi güçsüz hissediyorum ve çok unutuyorum. Daha ağustosta 63 kiloydum 57 olmuşum. Bebekli hayatı bı ben beceremedim. Günümün tamamı ona bakmakla geçiyo ne eve bakıyorum ne kendime

6 Cevaplar

0 oy
(12,926 puan) tarafından
20 aydır bende beceremiyorum rahat ol. Kendime bakmıyorum değil de makyaj vs. Yapmam genelde. Ev işini çok şükür yapabiliyorum yani büyüdükçe düzelir canım sıkma canını
tarafından
Keşke yapmadığım bı makyaj olsaydı
(12,926 puan) tarafından
4 aylık mi bebek
tarafından
Hayır 10 aylık o zamana kadar bakmiyom diye yazı kaynanamin yanında geçirdim. Sonra evime geldim burda da yalnız çok zorlandım eşim bide ek işlere gidiyo bazen evde 1 saat görüyorum bazen de akşamları yorgun geliyo uyuyor. Evde olsa bebeğe bakar.
(12,926 puan) tarafından
Kız yürüyünce felan düzeliyor 3 yaşa kadar evet zorluğu var dönem dönem eğlenmeye bak bu günler bidaha gelmiyor ki
-Reklam-
0 oy
(257 puan) tarafından
Bebeģin kac aylık canım 
tarafından
10 aylık
(257 puan) tarafından
Yaşına girsin biraz daha rahatlarsın bende öyleydim ama şuan 13 aylık biraz daha rahatım öncekine göre
tarafından
Valla doğduğundan beri aynı şeyi söylüyorlar 40 ı çıksın düzelir, 3 aylık olsun düzelir 6 aylık olsun düzelir derken hep o beklediğim tarihlerden sonra daha da kötü oluyor mesela 6. Aya kadar gündüz uyumazdi ama gece uyurdu artık geceleri de 10 kere kalkıyor inşallah 1 yaşından sonra düzelir
0 oy
(119,086 puan) tarafından
yakinda duzene girersin
tarafından
İnşallah. Anne olmadan önce hiç böyle hayal etmemiştim resmen beni perişan etti
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Bende iki yaşında hala rezillik içindeyim sürekli bişeyler yapmaya çırpınıyorum ama mükemmel olmuyo hiç başlarda çok sinirim bozuluyodu şimdi çocuk oyalıyo ve yoruyo olduğu kadar diyorum ben elimden geleni yaptığımı biliyorum banada destek olan yok aman sağlıklı olsunlarda hasta olunca anlıyo insan yeterki sağlık olsun zamanla rayına oturuyor canım ama yürümeye başlayınca en azından kucak derdi olmuyo bir tık daha elin kolun rahat iş yapabiliyorsun. 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Hepimiz oyleyiz merak etme bi yerde iyi ootu riyim tutturuyosun ve elin hizlaniyo :)
0 oy
(1,331 puan) tarafından
ilk zamanlar uyksuzdum cok zordu gece hic uyumazdi gunduz pestilim cikardi yemek ev vs hak getire oyle boyle zaman gecti 2 yasinda daha yeni eve kendime yetebiliyorum 3 yasina dek boyle gider diyolar 3 yasindan sonra rahatliyomus biraz 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 354 göst.
22 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 313 göst.
3 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Ayparcasi-68! (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 488 göst.
4 Mart 2024 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,089 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 197 göst.