0 oy
289 göst.
Diğer kategorisinde (238 puan) tarafından

Ya kızlar bugün akşam benim arkadaşımın düğünü var köyde biz alanyadayiz köyle aramızda 2 saat var eşim kedndi söyledi gidelim diye Çarşamba günü şimdi oldu gitmiyelim diyor moralim çok bozuldu o kadar umitlenmiştim annemleri falanda gorucektim bide araba elektrik arızası yaptı dedi ama kendi işine gelse yapar orayı bana bir moral verin teşekkürler :(<3

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Her serde vardır  bı hayır ısrar etme bence ben böyle durumlarda hiç ısrar etmem demekki Allah nasip etmedi demekki hayırlısı buymuş..

Allah korusun kar kış heryer bı kaza olsa ne bilen Allah korusun bisey olacak belki Allah ondan kısmet etmedi demekki 
(238 puan) tarafından
Sende haklısın canım :(
tarafından
İçini ferah tut üzülme boşver ☺️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Böyle konularda ne zaman eşimi dinlemesem hep o haklı çıkıyor çok kez tecrübe ettim sende başka zaman anneni görmeye gidersin canım vardir bundada bir hayır üzme kendini  
0 oy
(7,225 puan) tarafından
Vardır bir hayir de canim usteleme 
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Başka araçla gidin canım sende heves etmissin
(238 puan) tarafından
Emmisi var canım burda sadece onunda arabası çok kötü yolda bozulur kesin babasindan da istemez zaten hayırlısı olsun ya ne diyelim
(1,634 puan) tarafından
Ne bileyim okdr heveslenmissin aileni gorcekmissin illa Bi çaresi vardir
0 oy
(1,816 puan) tarafından
Canım bunda moral bozacak bir şey yok ki hayırlısı budur belki Allah korusun kaza falan olablrdi ben ne zaman eşim araba da sorun var dese gidek diye ısrar etsem başımıza gelmeyen kalmaz artk demem o yzudn

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 285 göst.
0 oy
8 cevap 262 göst.
30 Mart 2022 Aile kategorisinde Esracckylmz (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 297 göst.
0 oy
1 cevap 128 göst.
30 Mart 2022 Aile kategorisinde aycanazz (13 puan) tarafından soruldu

378,165 soru