0 oy
1,235 göst.
Aile kategorisinde (232 puan) tarafından
tarafından yeniden kategorilendirildi
Eğer o kişi sizi bi yerde görse içinden ne geçirirdi Evlilik insanı değiştiriyor sonuçta bana kesin çok yorgun bitkin mutsuz gibi şeyler söylerdi yada siz onunla evlenseniz daha mutlu olacağınızı düşündünüz mü

33 Cevaplar

+14 oy
(347 puan) tarafından
Evliyken eski sevgilin sana ne diyeceğini mi düşünüyorsun çok yanlış yoldasın kocanizin bir yanlışını gördüğünüzde buraya yazîyorsunuz ayni şeyi sizler yapıyorsunuz 
(799 puan) tarafından
Zinayı unutub Tevbe edeceğine , düşünüyorum aklımda hayal edip duruyorum...Siz de ediyormusunuz dıe sorması...
Kocası ile yatarken de onu düşünmekden alamıyor ise kendini hiç şaşırma
(347 puan) tarafından
Sorma ya aşağıda birine de yazmış onla evlenseydim daha mı mutlu olurdum diye yazik
(799 puan) tarafından
Yazık bilmiyor ki nasıl bir gunaha giriyor...bilse yapmaz ...Allah selamet versin..
-Reklam-
+1 oy
(2,162 puan) tarafından
Bunu dusunseydik simdiki evliligimizde bir sorun oldugunu gosterirdi. Acaba onunla mutlu olur muydum diyorsa bir insan sıkıntı var. Bitmistir her yönden gerisini düşünmek eşine ihanet olur
+1 oy
(11,217 puan) tarafından
Ben hayatımda zaten dogru bir karar aldıgımı düşünerek biriyle evlenmişim neden eski sevgilimle evlenswydım nasıl olurdu diye onu düşünim ki zaten dogru kişi değilmiş ki evlenmemişim cok çırkin bir düşünce geldi bu bana fıkren bıle olsa acaba onunla olsam nasıl olurdu dıye düşünüp hayal kurmak bir kere eşine haksızlık ve ıhanet
+1 oy
(1,158 puan) tarafından
Mutlu da olsan mutsuz da olsan bir seçim yapıp evleniyorsun keşkelerin yerine iyikilerini düşünmeyi denersen bence bu düşünceden uzaklaşırsın evlenmeden önce 2 yıllık bir ilişkim oldu ama ben onunla değil kocamla evlenmeyi seçtim eğer onunla mutlu olsaydım ve onu gerçektwn sevseydim kocam o olurdu demekki o  gerçekten mutlu etmemiş ki ben kocamı seçip evlenmişim ve kocamla da çok mutluyum her evlilikte tuz biber tartışmalar olur ama şeytan aklına uyup düşüncede bile yanlış yapmamak lazım bence silkelenip kendinize gelin ve bu tarz şeyler düşünmeyin çünkü onunla gerçekten mutlu olsaydınız evlendiğiniz kişi o olurdu olmadığına göre sorgulamamak lazım
0 oy
tarafından
Evlenmişsin artık boşver niye düşündün ki şimdi bunu
0 oy
(8,937 puan) tarafından
Ben görmezden geldim oda aynı şekilde gerek yok yani niye sohbet edelim ki
tarafından
Nerden biliyorsun ki içinden geçirdiğini inşallah bı hata yapıp o kişiyle konusmamissindir bacım yapma sakın
(232 puan) tarafından
Yok asla yapmam ya. Bu gün aklıma geldi biraz mutsuzum onunla evlensem daha mı mutlu olurdum diye düşündüm sadece yada brni görse içinden ne geçirir acaba
(6,441 puan) tarafından
Mutlu olmayacağını biliyormuşsun ki tercihin o olmamış eskisi hiç umrumda değil mutsuz olsam da
tarafından
Şeytan aklını karistiriyor boşver düşünme bile kuzum böyle şeyler eğer seni kaybetmek istemedeydi senle gelecek düşünecek olsaydı zaten seni kaybetmezdi gördüğün de de bişey hissedecegini düşüneceğini zannetmem çünkü biten bitmiştir ☺️
tarafından
Herşeyin en iyisini hayırlısını Allah bilir eğer o kişiyle mutlu olsaydin zaten Allah ikinizin evlenmesini nasip ederdi
0 oy
(6,047 puan) tarafından
İkimizde gormezden geldik. Kalkıp da muhabbet edecek birşeyler konuşacak değiliz ya
0 oy
tarafından
2 yıllık bir ilişkimiz vardı çok takıntılı dengesiz bir tipti eşimle beni bir yerde gordu birşey demedi baktı sadece ne diyebilir ki sonuçta yaşanmış ve bitmiş birşey 

Eğer onunla evlenseydim hayatım kararirdi çok cahildim madde kullanırdı sürekli ağlar benimle konuşup piskolajimi bozardi onun yüzünden 2 yılım cehennem gibi geçmişti 
tarafından
Evlilik düşünecek bir ilişki değildi inan iki yıl sevgililik dönemimiz oldu belkide daha fazladır ama hiç evlilik düşünmedim ama en saf duygularımla sevmiştim
Sonra eşimle konuşmaya başladım ve inanirmisin 2 ay içinde evlendik hemde kaçarak
Ona duyduğum sadece sevgiymis ama eşime duyduğum sevgide de öte birşey
Belkide o bana hayatı öğretti çok kötü şeyler yaşadım ama şuan çok mutluyum Allah'ıma şükür
(2,162 puan) tarafından
Masaallah birbirinizin kıymetini bilin. Mutlu olun daima
tarafından
Aminn çok teşekkür ederim ❤️
(1,403 puan) tarafından
Offf sen bensin :( neler yapti bana ağzimdan burnumdan getirirdi tabi ben daha 13 yasindayim cahilim. En son babamdan dayak yedi :D
tarafından
Bende lisedeydim o benden büyüktü gerçekten herkes lise anılarını çok iyi hatırlar ben bunun yüzünden cehennem gibi geçirdim
İyi senin baban varmış ben kimseye anlayamadım da anneme anlatmistim sadece
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Tek eşimdi onunlada evlendim.
0 oy
tarafından
Hiç aklıma gelmedi gelmezse eşimle aram iyi olsada kötü olsada demem diğeriyle evlenseydim de mutlu olurdum sana bu biri mi gelip söyledi sen evlendin mutsuz görünüyorsun falan mı dedi acaba ondan mı böyle düşündün durduk yere yapma sakın kimseye güven me b
0 oy
(7,432 puan) tarafından
Gördüm ben umrunda dıyıl aldatmıştı beni o 
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Konuştugum kişiyle evlendiğim icin cevap veremıycem:)
0 oy
(4,198 puan) tarafından
Allahima bin sükür kurtuldum.  Her aklima gekdiginde şukrederim ben hep. O ne dusunuo bilmem arada bi girer stalklar beni bazen storylerime bakar 5 bucuk 6 yila yakin beraberdik .  10 sene oldu ayrilali  8 yillik evliyim 2 çocuuum var.o hala bekar zaten kim onla evlenip hayatini zindan etmek.karartmak.isterki :)
0 oy
tarafından
Sadece birini sevdim 5 yıl verdim onunla da hamd olsun evlendim. Biraz kendimden ödünler vermem gerekti ama olsundu canimiz sağolsun. 

Uzun süre biriyle görüştukten sonra başkasıyla evlenmek bana göre kul hakkıdır. Konuşursun edersin iki üç ay içinde bir karar verirsin. Devam etmek demek evet evlenebilirim demek. Evlilik niyetinde olmayıp o kadar süre görüşmek hele birinin ömründen yılları çalmak oluyor. Ve bu da bana göre bir yerde kul hakkıdır. 
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Benim esim ilkdi hayatımda hic kimseye şans vermemiştim keşke esimede vermeseydim o şansı yapayalnız bir hayat yasasaydim 
(1,796 puan) tarafından
Ayyyy ben kendim yazdım sanrım bu yorumu keşke keşke.....
(1,334 puan) tarafından
Sjfjfj heyecanla çıktığımız bu yola nasil da burnumuzdan getiriyorlar
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Yani bilmiyorum benimde 2 3 seneye yakın uzun ilişkim oldu en son düğüne gittik kendisini orda gördüm ve birkere baktım geçtim görmemezlikten geldim ve bunu hiç düşünmedim. Gerek yok eski eskide kalmıştır.
0 oy
tarafından

İlk ve son olan eşim :) 19 snedir beraberiz böyle bi problemim yok canm . Olsaydıda zaten benm için ne düşündüğünün pekte önemi olmazdı 

0 oy
tarafından
Hiç bişey demem düşünmem migdem bulanirdi heralde ondan çok sevseydi beni  alırdı o yüzden ilk aklıma gelen kimle evliysem o gelirdi 
0 oy
(3,883 puan) tarafından
Acırdı heralde :)) huzurlu olurdum ama mutlu olur muydum, sanmıyorum. 
0 oy
(7,258 puan) tarafından

İyiki eşimle evlenmisim Rabbime sonsuz şükürler olsun. Düşündüğüm tek şey bu <3

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 947 göst.
5 Kasım 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 91 göst.
23 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aşkı❤evladı⚘ (2,108 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 73 göst.
23 Ekim 2023 Diğer kategorisinde _Forbidden_ (1,159 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 194 göst.
4 Temmuz 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Eyupsema (1,505 puan) tarafından soruldu

380,377 soru

11,389,029 cevap

34,894 kullanıcı

...