0 oy
1,238 göst.
Aile kategorisinde (232 puan) tarafından
tarafından yeniden kategorilendirildi
Eğer o kişi sizi bi yerde görse içinden ne geçirirdi Evlilik insanı değiştiriyor sonuçta bana kesin çok yorgun bitkin mutsuz gibi şeyler söylerdi yada siz onunla evlenseniz daha mutlu olacağınızı düşündünüz mü

33 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sanırım kilo aldığımı düşünürdü daha mutlu olacağımı düşünmezdim çünkü beni aldatmıştı ve çok yalancı biriydi 
-Reklam-
0 oy
(212 puan) tarafından
Evliyken bi insanın aklına eskisi neden gelir ki hadi gördüğünxe yaşanmışık insanın aklına gelir de yanındakine bakınca çok şükür geçmiş dersin ne bilim böyle düşünmen eşine hakaret eşin bunı düşünse ne hissederdin merak ettim
0 oy
tarafından
Eşimden önce bir uzun süreli ilişkim, pek çok kısa süreli ilişkim oldu. Hiçbiri ile acaba onunla evlenseydim ne olurdu diye düşünmedim. Eski uzun süreli ilişkim de inanılmaz iyi bir adamdı. Hala böyle bahsederim onun hakkında. Allah tüm güzellikleri onun karşısına çıkarsın 
0 oy
tarafından
Onun ne düşündüğü önemli olsaydı şu an onunla olurdun boşver neyini düşünüyorsun ki eşin yapsa şunu aldatıldım dersin ya 
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Bol keseden sallıyorlar illede birisi beni benden alıyor . Yaşanması gerekti yaşandı ve bitti diyorum iki yıl boyunca dua ettim . Çok şükür eşimi seviyorum görsem sadece eski bir arkadasin yıllar sonraki yüz değişiminden başka bir farklılık hissetmem . Hiç keşke evlenseyeik demedim 
0 oy
(634 puan) tarafından

Valla geçmiş beni ilgilendirmiyor ilk ve tek aşkım kocamm<3

0 oy
(9,247 puan) tarafından
Ben .... Aldatıldım ve ewlendıktrn sonra o kişiyle karsılastım.... Hatta o kişi kaynımla aynı koparatife uyeymiş memlekette yetmezmiş gibi saatlerce ewimizde durdu 
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Muhtemelen hayatımda aldığım en doğru karar eşimle evlenmek oldu. Ondan sonra geçmişi düşünmek bile aklıma gelmedi hiç zaten hatırlamıyorum da. Eşim benim miladım ♥️
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Onun benim hakkında ne düşündüğü önemli değil ki yani oda diğer insanlar gibi benim için sonuçta eşimi seviyorum eşimle mutluyum kimin hakkımda ne düşündüğü önemli değil bence yani eğer böyle düşünüyorsan hayla o kişiyi önemsiyorum demek yanlış bir şey canım esin var Ken onu onemseme ne düşündüğünü de ne yaptığını da ne o seni ilgilendirir ne de sen onu 
0 oy
(17,961 puan) tarafından
Bu gereksiz ve saçma şeyi düşüncek olsaydım eşimle evlenmezdim demi
0 oy
(5,104 puan) tarafından
Eşimden önce 4 yıllık bir ilişkim vardı ama şu an Allah kurtardı diye düşünüyorum. Eşim benim en büyük şansım iyi ki onunla evlenmişim. Öteki de Allah'ından bulsun inşallah 
0 oy
tarafından
Ben değilde eşimle ilk evlilik zam ında hep tartisirdik şuanda öyle neyse işte tartisma zaminda bana keşke onunla evli olsaydimda senle olmasaydım o seninki benle tartismaz susasrdi herşeyi iyi yapardı demişti bende git evlen uzakta değil dedim sustu gitti ama 2 yıl oldu hala aklimda 
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Derler ya yanindakiyle yaşayıp aklindakiyle ölürsün diye Allah yanimizdakini aklimizda nasip etsin inşallah her zaman

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 947 göst.
5 Kasım 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 91 göst.
23 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aşkı❤evladı⚘ (2,137 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 75 göst.
23 Ekim 2023 Diğer kategorisinde _Forbidden_ (1,159 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 194 göst.
4 Temmuz 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Eyupsema (1,505 puan) tarafından soruldu

382,181 soru

11,443,171 cevap

35,014 kullanıcı

...