0 oy
192 göst.
Aile kategorisinde (113 puan) tarafından
Kizlar kaynanaya beraber oturuyoruz 37 haftalık hamileyim bütün evi temizledim bugün yemek ettim yedik içtik neyse akşam yatmisim uyumuşum yeni uyandım  evde misafir dolu ne bı çay koymuş ne bı hazırlık insan bı işin ucundan tutar artık kaldıramaz oldum valla çekemiyorum artık 

7 Cevaplar

0 oy
(392 puan) tarafından
Ev üstüne ev olmuyor işte.
(113 puan) tarafından
Malesef canim
-Reklam-
0 oy
(8,937 puan) tarafından
Yapma yapmak zorunda misin
(113 puan) tarafından
Ev işlerinde yapma diyor ezdirtmiyor hayatta kaynanaya karşı ama başka çarem yok diyor benimde anlayış göster diyor sokaktaki kalsınlar kendin gördün ne halde olduklarını diyor  ama bu sefer gel gelelim ben kendimi yipratiyorum maalesef
(8,937 puan) tarafından
Köye niye gitmiyor peki
(113 puan) tarafından
Köyde kayinpederim var ondan gidemiyor adamla kaynanam anlaşamadı işte kaynananmda çok çekti adamdan dayanamadı artık onun gözünden bakınca haklı ama bende böyle bı hayat istemiyorum canım şaşırdım kaldım
(8,937 puan) tarafından
Eşinle karşılıklı konuşup çözüm bulun artık anne baba olacaksınız artık onu düşünmek zorunda esin
(113 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim
0 oy
tarafından
Kocan nerde bacım senin.o hiç demiyormu anne bu kız doğurdu doğuracak bir el at diye yada keşke uyanmvsaydin
tarafından
☺️❤️✨☺️❤️✨
tarafından
Ablammm❤️
tarafından
Gözlerim ağrıyoooorrr esmosum ❤️buraya bakmaktan az kaldı son demlerimi yasıyorum ❤️☺️❤️☺️
(113 puan) tarafından
Valla keşke canım sese uyandım işte kocam diyor bırak etme diye ama inan ben temizlemeyi ve evimi pislik götürüyor kaynanam hiç etmiyor
0 oy
(11,217 puan) tarafından

Neslinizin son örneği gelinlersiniz bilin artık sizin gibiler yok :)

(113 puan) tarafından
Doğru söyledin ama bende artık boşanmayı düşünür oldum malesef ki canım kaldıramıyorum
0 oy
tarafından
Kız hamile hamile iş mi yapıyorsun 
(113 puan) tarafından
Yaptım valla kaynanam yapmıyor malesef mecbur ben yapıyorum  titiz birisiyim kaynanamda tam
0 oy
tarafından
Evini ayırmadan kurtulamazsin bacım 
(113 puan) tarafından
Aynen canım durum onu gösteriyor
tarafından
Valla gulum ömrün çürür arkandan da koca bir nankörlük kalır rabbim yar ve yardımcın olsun
(113 puan) tarafından
Valla yok canım zaten bıraktım geldim yatak odasına geri kaç kişi gelmişler dusunmuyolar yeter kaldıramıyorum birakicam
0 oy
tarafından
Bu postları hayretler içinde okuyorum.Hâlâ bu devirde aynı evde oturmak , evliliğin ne olduğunu kavrayamamak...

Evlenmek aile olmak demektir.Kendi ailen, kendi yuvan ,kendi evin olur. Siz şu durumda evlilik birliğini kuramamissiniz .Ailesine hizmet eden konumuzdasin kuzu .Aile sorumluluğunu alamayacak erkeklerle evlenmenin sonucu da mââlesef böyle oluyor.

Allah yardımcın olsun.
(113 puan) tarafından
Malesef canım maddi durumlardan kaynakli
tarafından
E bekleseydiniz kuzu .Afedersin ama koca kaçmıyor ki.Al işte böyle sorunlarla bogusur durursun.Keske eşin düzgün bir işe girseydi ya da ne bileyim bekleseydin ailenin evinde.İnan bana çok üzülüyorum.

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 309 göst.
29 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Anne.adayii (831 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 150 göst.
31 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde nur1203 (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 244 göst.
30 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Happymommy (1,893 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 451 göst.