0 oy
4,299 göst.
Diğer kategorisinde (688 puan) tarafından
Eşim evlendiğim günden beri ters ilişki için ölüp bitiyor her ilişkide bunu teklif ediyor hatta ilk gecemizde ilişki normalken terse çevirmek için burası iyi değil dedi burdan zevk almıyorum dedi ve tam 4 yıldır bunu söylüyor artık nefret ediyorum her şeyden bugün bana şunu söyledi sana karşı nefsim uyanmıyor bunun fiziksel olarak bir ilgisi yok benim nefsim sana uyanmıyor ama senin üstüne 10 kadın gelse hepsine uyanır midem bulandı ben kahroluyorum. Bir kadın olarak bende biliyorum aldatmasini aylardır cinsel ihtiyacımı karşılamıyor çünkü. Ama ben kendime onuruma gururuma bunu asla yakıştıramam. Bunu gözü görmüyor varsa yoksa bırak git. Bugün kendime bir söz verdim zamanı geldiğinde o mahkemeyi kendim açıp hakim karşısında ayakkabımı ters çevireceğim. Bunun yeminini ediyorum sadece şuan için çok erken zamanı var. 

48 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Rabbim yardimcin olsun canım böyle postları görünce nutkum tutuluyor ne diyeceğimi bilemiyorum 
(688 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim değersizlik sevgisizlik ve ilgisizlik beni kahrediyor
tarafından
Çok üzüldüm senin adına canım kuran okumayı biliyormusun
tarafından
Kuran okumayi biliyorsan eğer eşinin doğru yolu bulması için bir hatim başla sen sahipsiz değilsin senin rabbin var geceleri Teheccüd namazına kalk Rabbinden yardım iste tamda bu şekilde en çaresiz anında çünkü cenabı Allah kulum bana yonelsin benden istesin diyor sende ona yönel kardeşim sen canı gönülden Rabbinden yardim iste bak ne kapılar açılıyor sana
-Reklam-
+15 oy
(9,222 puan) tarafından
Pislik herif. Bir gün tamam yap diyeceksin ondan sonra yeltenirken bi güzel s.çacaksın bak bakalm bidaha istiyor mu. K.bkma ama sinirlendim
(790 puan) tarafından
Gece gece nasıl krize girdm yasa ,:)))))))))
(6,512 puan) tarafından
Yazmaya geldiğim yorum ++++ kahkaha attım sjsjsj
(6,792 puan) tarafından
Tuttum bu yorumunu:)))))))
tarafından
Kız gözün kör olmasın emi:D :D
(3,794 puan) tarafından
tobe tobe buna cok guldum . erkek milleti ne pisler ya okurken sinirim bozuldu
+4 oy
(1,405 puan) tarafından
kocan gay olabilir mi 
(6,344 puan) tarafından
Benimde aklıma o geldi direkt
tarafından
Şerefsizim benim de aklıma geldi Allah akıl fikirleri versin  ne kadar iğrenç bir şey inşallah tez zamanda kurtulursun bu munafiktan
(1,405 puan) tarafından
ben öyle hissettim.  kendini bastırıyor olabilir.

Allah kalbine ferahlık versin. sen kendini hiç üzme senin yapacağın basacikabilecegin Bi durum değil. sen onun için varolmadin kendin için yaşa. zor Bi durum anlıyorum ama bazen bir yerden sonra insanın gücü bireye yetemeyebiliyor. ve gerçekten bazen 9lani kabul edip kendin için yaşamak gerekiyor. katlan demiyorum yanlış anlama. yapabileceğin bisey yok onu anlatmaya çalıştim. gönlünce olsun hersey
(4,950 puan) tarafından
Zaten bu gote meraklı olan adamların çoğu gay çıkıyor kızlar haklısınız benimde aklıma direk bu geldi
tarafından
okur okumaz benim de aklima o geldi :(
+3 oy
(11,217 puan) tarafından
Ilk gece bunu teklif eden adama bıde 2 cocuk yapmasaydın keske ilk günden belli etmiş aslında ne oldugunu
+1 oy
(2,769 puan) tarafından
Uyari verene şaşırdım sanki akşama kadar böyle şeyler yazmıyor millet 

kadın sıkıntısını anlatmış 
(688 puan) tarafından
4 yıldır ağlaya ağlaya kendimi bitirdim
(2,769 puan) tarafından
Rabbim hidayete erdirsin insaAllah
+1 oy
(3,083 puan) tarafından
Ters ilişki tamamen haram ve günah rabbim eşine hidayet versin iyide zorlamadi seni en azından 
+1 oy
(7,606 puan) tarafından
Bence eşin gay olabilir evli erkekler arasında çok fazla gizli gay var normal bir erkek neden kadın organından zevk almaz tövbe yarabbim.
(4,950 puan) tarafından
Bencede var birşeyler bu adamda normal değil
+1 oy
(6,441 puan) tarafından
İlk geceden istediğine göre gay olabilir mi canım benimde 4 sene olacak eşim şakayla karışık bir kez dedi ölçmek için tavrımı ve tavrım sertti bu son oldu ama seninki cidden farklı çokta zamanını bekleme canım 4sene çok bile çekmişsin tazminatını nafakanı al ayrıl bence hakkında da hayırlısı olsun artık erkeklerden midemiz bulanır oldu bir tek şeyleri var başlarını yesin ya
+1 oy
tarafından
Canım eşin ne yazıkki karaktersiz terk edilmeyi hak eden seni asla hal etmeyen biriymiş umarım en yakın zamanda kapıyı çarpıp çıkabilme gücüne kavuşursun o güce kavuşana kadar da asla o ucube için kendni üzme bırak onun nefsi 10 kadına uyansın çok lazım sanki dertten başka bir b.ka yaramayan pisliğin tekiymiş ben olsam tırnağımdaki pislik kadar kıymet verip de üzmem kendimi. Ayrılamıyorsam aynı evin içindeysem bile zerre kıymet vermem beni asla üzemez ne derse desin sende kendinden emin ol sakın canını sıkma ya illa kaybetcek öyle anlıcak değerini mal
0 oy
(8,930 puan) tarafından
Cinsel terapiste gitmeniz gerekiyor ikinizin 
(8,930 puan) tarafından
Şuan baskalarini çıldırtmakla mesgul :)))
(6,221 puan) tarafından
Aha nerde
tarafından
Bnde blamadim susmus kadin :)
tarafından
Herkeze (Bırtnm) demis her okuduğumda (Bırtınıam) diye okuyom ya
(8,930 puan) tarafından
Silmiş yorumunu bende bulamadım:)))
0 oy
(7,636 puan) tarafından

Allah yardimcin olsun zorr :angel:

(688 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Neden acmiyorsun ailenmi arkanda değil 
(688 puan) tarafından
Arkamda olacak bir ailem yok
0 oy
tarafından
Sana nefsim uyanmiyor senin üstüne 10 kadın gelse uyanır mı dedi :0 ne diyeceğimi bilemedim canım Allah yardımcın olsun 
(688 puan) tarafından
Yemin ederim dedi biliyor musun ben en son dedem öldüğü gün bu derece üzüldüm dizlerim tutmuyor
(13,821 puan) tarafından
Başta nasildiniz ne oldu sonra çok merak ettim☹️Allah yardımcın olsun
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun çok çok zor bir durum heleki o dediklerinden sonra nasıl yaşanır nasıl dayanılır Rabbim sabır versin umarım kurtulursun ondan....
(688 puan) tarafından
Ve sonra hiç bir şey olmamış gibi özür bile dilemeden normal konuşmaya devam etti biliyor musun sanki bir kalp taşımıyorum
(1,752 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin inşallah Allah ıslah etsin. Şimdi ne desem boş ama şunu bilmelisin ki onun için kendini üzmeye değmeyecek inşallah beklediğin o gün kısa zamanda gelir.
(688 puan) tarafından
İnşallah bana çok dua edin nolur
(139 puan) tarafından
Bu allahın cezası erkekler böyle malesef.bnm kızlıgıma laf atıp hiçbişy olmamıs gibi gülüp konusmaya devam etti
0 oy
tarafından
Postların dikkatimi çekmişti canım belli ki çok sevgisiz birisi eşin. Zamanını sen bilirsin boşan boşanma diyemez kimse sadece 2.çocuk falan yapma ki önünü görebil. Hak yoldan sapmış belli ki Allah sabır versin 
(688 puan) tarafından
2 çocuğum var zaten en büyük gitmeme nedenim onlar
tarafından
Ah tek sandım kuzum ben kusura bakma. Evlat için sıkıntı çekilir ama bu bambaşka bir konu umarım destek olacak birileri vardır belki iş bulup çalışırsın ve kurtarırsın kendini. Mutsuz ailede çocuklar da mutlu olamıyor malesef
(688 puan) tarafından
Kızım hiç bir şekilde mutlu olmuyor çünkü bazen çok dertli olduğum için istemsiz olarak onları boşluyorum
0 oy
(139 puan) tarafından
Hakımın karsısında ayakkabıyı ters cevirmek ne demek.bu arada sana resmen cinsel ruhsal siddet uyguluyor.evlilik birliğini bozacak hakaretler ediyor.bunlar hem boşanma hem manevi tazmınat sebebi.boşanmaya karar verdin madem bunları delilleştirmelisin
tarafından
mahkemede kocasından ayrılmak isteyen kadın tarafından ayrılma sebebini belirten davranıştır kadın ayakkabısını ters çevirip masanın üzerine koyar bunu yaparak kocam bana ters ilişki teklif etti demek istemiştir ve hakim bunu görür görmez kadının boşanmasına karar verir.utanç verici bir durum
(139 puan) tarafından
Her hakım anlar mı kı bunu cok güzelmiş
tarafından
Bu şehir efsanesi olmasın ? Ben hakim olsam kızım napıyosun iyi misin derim
(139 puan) tarafından
Bende anlamadıgıma göre bende dermişim bence
0 oy
tarafından
Allah yardımcn olsn canm çok üzüldüm
0 oy
(44,674 puan) tarafından

Haram günah arkadan yaklasmak  dinimizde yasak ama  şte gelde anlat işin zor rabbim yardimcin olsun:ermm:

0 oy
tarafından
Ah kuzum ah ne denir ki
(688 puan) tarafından
Yüreğim avucumda geziyorum bazen çok incittiler onu elimden gelse çocuklarımı nasıl sarıp sarmaliyorsam yüreğimi de sarmalıcam ama olmuyor be kuzum inan çok istedim olmuyor kendi yaramı saramiyorum
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun kardeşim başka ne diyeyim 

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 1,998 göst.
0 oy
4 cevap 205 göst.
5 Mayıs 2023 Aile kategorisinde irmikmoms (437 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 263 göst.
19 Nisan 2022 Aile kategorisinde Hayatzor (95 puan) tarafından soruldu