0 oy
1,998 göst.
Diğer kategorisinde (2,765 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Evlatlik verildigim babam ben cok kuvukken annrmden ayrilmisdi aklim pek ermiyor o zamanlara daha okula baslamamisdim bile annemden ayrildiktan sonra bir turlu dengeyi tutturamafi 8 defa evlrndi bosandi cogunluguyla afedersiniz daha ilk geceden ayrildi artik sebeb neydi bilmiyorum maasinin hepsini tanistigi kadinlarla yerdi bana bo harclik vermezdi dedem vardi her firsatini buldugunda beni döverdi sebebde sudan sebepler mesela bi gun banyo yaptim tek basima yikandim ustumu giyindim geldim oda ya daha birinvi sinifa gidiyordum beni bi dovdu bi dovdu anandan once ahira girme dedi bu cumlenin daha ne anlama geldigini bile bilmiyordum bi gunde okula gitmek icin kalktim herzaman krndim kalkarim mutfakdan biseyler atistiririm kimse bana kahvalti haxirlamaz okul onluklerimi yikamazlardi bende kucukgum tabi ne anliycam cay yapmakdan biseyler pisirmekden o gun kalktim dolabta peynir varmis yedim hepsini zaten yarim kutu kucuk oda aksam okuldan geldim bi azar isittim ve gene dovuldum o yuzden artik sabahlari biseyler yemeden okula giderdim simdiki gibi oglenvi sabahci yokdu sabah 8 de giderdik aksam 5 kadar okul olurdu kac saat su ile karnimi yetistirirdim ogretmen tahtaya kaldirirdi gozumun kararmadindan yaziyi yanlis okur alay edilirdim ogretmendende tek ayakta durma cezasi alirdim bi gun oyle cok acikdimki biri vardi hep annesi ekmek arasi koyardi tenefus zili caldiginda o ekmekten kimse gormeden bi yarim parca koparip yedim o anda baska biri gordu ogretmene yetistirdi oyle bi dayak yedimki anlatamam ogretmende dedemde o gun evde yedim dayak ama kimseye niye boyle yaptigimi diyemedim dedem biliyordu aslinda neden baskasinin malina el uzattigimi ama iste demedi gene ayni devam ettim 5 sinifa kadar hep suyla gecindim aksama kadar 5 siniftada cook dovdu beni kolum kirilmis kafam mosmor oldu sisdi polisler gelfi aldi beni annemkn yanina goturdu oda bana gercegi anlatti biz seni evlatlik aldik deyip oz ailemin yanina goturdu yarim sene orda kaldim sonra kocaya kactim eve sizde anlatin bakalim itiraflarinizi ama brni kınamayin bu konuda lutfrn

31 Cevaplar

+3 oy
(15,760 puan) tarafından

He anlatalım da sonra yarın birgun birinin damarına basınca alsın top tüfek gibi yüzümüze vursun :D

(1,431 puan) tarafından
Sen peki :)))))
(1,431 puan) tarafından
Essah mııı :))))
(15,760 puan) tarafından
Bende senle aynıyım sevda ufleseler uçarım ☺
(119,577 puan) tarafından
Dr gidicem carsamba gunu surekli kilo veriyom bakalim ne diycek
(15,760 puan) tarafından
Bende eşime sıra al gidelim diyorum adam susuyor hiç de şikayetçi değil he
-Reklam-
+2 oy
(4,698 puan) tarafından
Keşke seni tanisaydim keşke yanında olsaydım 

Üvey annem çok gaddar acımasızdı bizi kabloyla döverdi bir ardiye vardı hep fareler vardı bir gün beni oraya atardı birgün kardeşimi kardeşimi çıkarması için ona yalvarirdim çok karanlık bir yerdi sabaha kadar aglardik beni oraya koymadan önce kardeşimi uyuturdum daha 6 yaşındaydım asla yemek vermezdi toprak yedigimizi bilirim biri bize meyve verse abla selim uyansın o meyveyi o Zaman senden almaya gelsem olur mu derdim kardeşim uyanınca gizliden komşudan meyveyi alır kardeşime yedirirdim fazla verseler kömürlüge saklardim bunuda yarın yersin derdim dayak yerken kardeşimin üstüne yatardim kendi yaralarım vardı ama kardeşimin yaralarına ağlardım okula yazildigimda kardeşime ben gelene kadar yataktan kalkma derdim eve koşarak gelirdim birgün bir uyandım üvey annem çıplak bir şekilde vajinası yüzümde degdirmiyor ama nefesim mi artık ne bilmiyorum hoşuna gidiyor erkek kardeşim uyuyo ne yapacağımı bilemedim sıkıca kapattım gözlerimi o uyandığımı anlayacak diye ödüm koptu sonra tacizler başladı kardesimide benide soyup ellerimizi bağlıyordu karşımızda tuhaf hareketler yapıp bedenimize dokunuyordu çok agliyorduk komşular kapıya vuruyordu kavga ediyordu onlarla kimse kurtaramadı bizi ondan kendisi gitti babam ağladı onun arkasından o gün yemin ettim ne annemi ne de babamı hiç bir zaman sevmeyeceğim diye hep kin besledim onlara yasattiklarina
(488 puan) tarafından
Beden dili, bundan sonraki hayatının iyi olmasına çok sevindim. Her şerde bir hayır vardır. En azından eşine vesile olmuşlar. Rabbim bundan sonra yüzünü güldürsün inşaallah. Kötüler dünya var olduğu sürece olacak Rabbim karşılaştırmasn. Islah etsin. Okuduklarımin etkisinden sanırım çıkamam. Gerçekten her anımıza elhamdülillah, çok şükür.
tarafından
Canlarım neler gelmiş başınıza allahım bundan sonraki yaşamınızda hepinizin ne istediği varsa versin inşallah ayağınızı taşa değdirmesin eşiniz çocuklarınızla ömür boyu mutluluk yakanızı bırakmasın
(2,765 puan) tarafından
Amin canim hepimiz insAllah hak eden kim varsa herkes mutlu olsun insAllah beden dili sen dahada cok mutlu ol insAllah cok halediyorsun bunu
(4,698 puan) tarafından
Ayy canım hep beraber mutlu olalım evimiz bolluk bereket olsun Evimizin tadı tuzu huzuru olsun Allah'ım eşlerimizin gönlünden bizim sevgimizi eksik etmesin bir insan çocukken yaşadıklarını unutur bir şekilde geçiyor insanın büyüdüğünde anne babaya ihtiyacı oluyor oda olmazsa güçlü oluyorsun ağac oluyorsun insanlar senin gölgen de sana yaslanıp dinleniyor hiç acı çekmemiş bir insan hiç birşeyin değerini bilemez ki hayat böyle öğreniliyor şuan karnımız tok sırtımız pek yanımızda sevdiklerimiz var çok şanslıyız çok şükür ♥️
tarafından
Aynn canım çok şükür bu günümüze allah var allah yar inşallah
+1 oy
(10,470 puan) tarafından
Özelinizi anlatmayın benden size tavsiye kızlar. 
(2,765 puan) tarafından
Kiz kimse kimseyi tanimiyor benim bu ozelimide bilen bilsin sorun olmaz
(85 puan) tarafından
Neden kimse kimseyi tanımıyor ki
(10,470 puan) tarafından
Çünkü yüze vurma olayı var burada eskiyi çok gündeme getiriyorlar tartışma çıkıyor. Bir de tanımıyor diyoruz ama fotoğraf atıyoruz mesela ya da profil fotosu dünya küçük denk gelir. Sonra canınız sıkılır diye dedim yoksa beni bağlamaz tabi canım
(2,765 puan) tarafından
Bir garip yolcu sen burda kimi taniyorsunki canim tanidigin akraba oldugun varmi suanda surda onu kastediyorum

Evet anliyorum seni canim burda cok okuyoruz ben senin gorumcenim seni takip ediyordum diyenler yada esleri tarafindan takip edilenler kimler kimler var anliyorum senin dedigini
+1 oy
(698 puan) tarafından
O zamanlara dönüp o küçük kızı doyurup herkesten  korumak isterdim  ama malesef olmuyor :( simdi cok cok cok mutlu ol evlatlarinla eşinle  bir ömür insallah canim 
(2,765 puan) tarafından
Amin canim insAllah bu dusuncen bile mutlu etti beni
(698 puan) tarafından
Hep ama hep mutlu ol o gözyaşlarını dökenler rahat yatamasın gittikleri yerde
umarim cehennem olur orasi da onlara
(2,765 puan) tarafından
Amin canim herkes yasattigini yasasin insAllah
+1 oy
(13,143 puan) tarafından
Kıyamam sana Ne vicdansızlarmis 

Kendi ailen baktı mi peki 
(2,765 puan) tarafından
Kendi ailem onlarin yanina gittikten bir kac ay sonra beni benden habersiz 30 yasinda biriyle nisanlamislar bende lise 1 gidiyordum okul mudurumnde yardimiyle kactim ablamin yanina orda 5 ay kaldim hafizlik okudum daha tamamlayamadan dedem oldu esimle tanistim kactim iste
0 oy
tarafından
Kınanacak biri varsa o da deden gerçekten Allah öbür tarafta sorsun ona bu yaptıklarını. Çok üzüldüm haline. Gerçek ailen sahip çıkmadı mı sana neden kaştın
(2,765 puan) tarafından
Neden kacmiyimmi canim dogdugum gun beni evlatlik vermisler istememiler zaten onlarda benim haberim olmadan 30 yasinda birine nisanlamislar bende kactim ne evlencem 30 yasinda adamla daha 14 yasindaydim
tarafından
Çok zor bi hayatın olmuş gerçekten
(2,765 puan) tarafından
Evet coook cektim cok kime anlatsam bana acıdilar
0 oy
tarafından
Kızda kaç yaşında evlendin kardeşim sen? Rabbim yardımcın olsun gercekten buyuk ve zor travmalar geçirmişsin 
(2,765 puan) tarafından
15 yasinda evlendim canim belkide 15 yasinda bir suru oyunlarim arkadaslarim olucakdi ama olmadi iste
tarafından
Rabbim yardımcın olsun sen 2.'ye hamilesin değil mi?
(2,765 puan) tarafından
Evet canim insAllah oda dogar sag salim
tarafından
InsAllah Rabbim sağlıkla evladına kavuştursun
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Çok üzüldüm ya neler çekmişsin canım 
(2,765 puan) tarafından
Daha hepsini anlatmadim canim bu cok kucuk bi anim
(3,078 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun kuzum
(2,765 puan) tarafından
AMIN SAGOL CANIM
0 oy
(27,453 puan) tarafından

Allah yardimcin olsun 

(2,765 puan) tarafından
Sagol canim tesekur ederim
0 oy
(1,438 puan) tarafından
Cok uzuldumm Allah dedene vican versin ne diyim yaa.Cocuklarin hayatini mahf ediyorlar.Anne sadece dogurmakla olmuyor.simdi sen cok guzel anne olmussun canim.insallah bir omur boyu mutlu oll
(2,765 puan) tarafından
Ölmus canim bir hafta once daha yeni haberim oldu karisida kendiside ölmus
(1,438 puan) tarafından
Insallah sen bundan sonra mutlu oll hep
(2,765 puan) tarafından
InsAllah canim sagol
0 oy
tarafından
Kuzum benim ya kıyamam ben sana ay çok uzuldum inş esinle ve çocuklarınla çok mutlu olursunuz 
(2,765 puan) tarafından
InsAllah canim simdi ayri evdeyiz ya oyle cok huzurluyumki kaynana yok karisan yok
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Üzüldüm gerçekten . Bi insanın tüm hayatını etkileyecek dönem çocukluk dönemidir. Eşinle nasıl tanıştın. Ablanla eltisiniz ordan mı 
(2,765 puan) tarafından
Esim ablamin kayni oluyor daha o zmanlar ablamlar evlenmemisdi nisanliydi dedem olmusdu 40 cikdi mevlute cagirdik  kayninida getirmis o gun tanistik 7 gun sonra evlendim kacarak
0 oy
(73 puan) tarafından
Şuan mutlumusun peki canim
(2,765 puan) tarafından
Sukur mutluyum ne zman ayri eve cikdik o zman cooook buyuk keyif mutluluk yasadim istedigim gibi yasiyorum kocami dolduran da yok
(73 puan) tarafından
Allah. Daha mutlu etsin
(2,765 puan) tarafından
Amin canim
0 oy
(470 puan) tarafından
Çok üzüldüm cnm ya ama hepsi geride kaldı evlatların varmis bak ne güzel Allah bağışlasın şuan nasılsın peki eşinle nasılsın anlasabikiyonuzmu
(2,765 puan) tarafından
Esimle cok iyiyiz bi kaynana vardi aramizi bozan simdi evlerimiz ayri suan daha rahatim daha huzurluyum
(470 puan) tarafından
Allah daha iyi etsin inşallah
(2,765 puan) tarafından
Amin canim insAllah
0 oy
(1,244 puan) tarafından
Okuduğumda içim sızladı.  Senin yaşadıklarını okuyunca kendi yaşadıklarıma şükretmeliymişim 
(2,765 puan) tarafından
Hepsini anlatmistim coook onceden bu platforma herkes ufak atda civcivler yesin demisdi kimse inanmadi o kadar berbat bi hayatim var oste bende daha hayla sukur ediyorum rabbim daha beterinden korusun insAllah
(1,244 puan) tarafından
Öyle insanlar acı çekmemişlerde ondan öyle bol keseden atıyorlar.  Sanırım birtane de kızın var.ve kızın çok şanslı. Senin gibi onca yaşananlara rağmen güçlü durabilen bir anneye sahip. Rabbim kızının bahtını güzel yapsın. Öncelikle  Anne  babasına ve vatanına milletine hayırlı evlat olsun inşallah.
(2,765 puan) tarafından
Evet sukurler olsun bi kizim var ikincisi yolda cok tesekur ederim bu guzel yorumun ve duan icin cok sagol
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Okurken içim acıdı, Rabbim şimdiki hayatını güzelleştirsin inşallah
(2,765 puan) tarafından
InsAllah canim benim sagol
0 oy
(1,431 puan) tarafından
Ben Bi insanın böyle Bi derdini okurken veya dinlerken elimden birşeyin gelmemesi beni çoookk üzüyor sadece dinleyip sonra da çok üzüldüm demek beni kahrediyor, Allah yardımcın olsun inşaAllah eşinle musmutlu yaşarsınız inşaAllah 
(2,765 puan) tarafından
Amin canim insAllah benim icinde oyle karsidan okumak birinin hayatini ve yardim edememek icomi yiyiyor
(1,431 puan) tarafından
Urfali mısın
(2,765 puan) tarafından
Afyonluyum canim esim tarafo urfali
(1,431 puan) tarafından
Anladım canım ❤️
0 oy
(365 puan) tarafından
Bunları okudukça ne kadar da sükürsüz olduğumu gördüm rabbim bundan sonra güzel şeyler yaşatsın ahiretin de kefalet olarak çıksın önüne evlatlarına .. ne güzel bu zamana kadar gelebilmissjn başka yerlerde şuan farklı bı konumda olablirdin .. duygulandım 
(2,765 puan) tarafından
Cok intihar etmeye kalktim o zmanlar ama basaramadim iste sukur iyikide basaramamisim da kizima ve esime sahip olmisum
(365 puan) tarafından
Sakın Allah'ın verdiği canı sadece Allah alır .. dünya geçici hepimiz birer yolcuyuz yaşadığımız müddetçe imtihan devam edecek rabbim sevidigi kulları sınar unutma canm
(2,765 puan) tarafından
Ama iste o zmanlar cok kucuktum ölumun kurtulus oldugunu dusunuyordum rabbim guc verdi kuvvet verdi bugunlere geldkm bin sukur
0 oy
(817 puan) tarafından

Off kuzum ne derdler cekmişsin Allah korumuş seni...

Benim buyuk bir sirim var amma hic kimseye soylemedim :pouty:

(2,765 puan) tarafından
Bende bunu kimseye soylememistjm herkes beni hirsiz bilirdi ama mecbur kalmisdim o gun acliktan bayilma durumndaydim
(817 puan) tarafından
Canim benim insallah sana zulum edenler ahiretde cezasin bulur
(2,765 puan) tarafından
Qmin canim knsAllah
0 oy
tarafından
Yaa gozumden canlandi boyle seyler sadece dizilerde olkuyomus demekki madem bakmayacaklardi neden evlatlik almislar sordunmu ben olsam yuzlerine bakmam simdi bilmiyorum konusuyomusunuz keske devlet baksaydi sana cok daha iyi olurdu pislikler ya Allah o dedenin neyse bela doner dolasir yasiyomu hala
(2,765 puan) tarafından
Ölmus canim gecen haftalarda karisida oda olmus yasamiyorlar daha coook yasantilarim varda burda simdi yuze vuranlar olur ileriki zamanlarsa

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 543 göst.
27 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Filiz.aras1213 (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 465 göst.
19 Eylül 2020 Aile kategorisinde Miglena (477 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 451 göst.
15 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Meyrammm (683 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 454 göst.