0 oy
1,026 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Üç tane bekar teyzem var İstanbul'da tekstilde çalışıyorlar 37yasinda olanı yarım saat önce eşimle sinema izliyoduk görüntülü aradı ışığı açtım iş yerinde hala yanında iki arkadaşı oturuyo napiyosun dedi film izliyoruz dedim çok hızlı yaşıyorsun hayatı dedi nasıl yani dedim arkadaşlarına diyo bakın bu gördüğünüz yeğenim oluyo 18yasinda evlendi iki çocuk yaptı sonra boşandı yine evlendi şimdide karnı burnunda öbürünün çocuğunu taşıyor dedi gülmeye başladı böyle dalgacı bı ses tonuyla anlatiyo arkadaşlarına arkdslarndan bitanesi hayat bu dedi kaderi böyleymiş ins bundan sonra mutlu olur dedi ins ins diyo bundanda iki tane yapıp bosanmasinda eşim kapat telefonu dedi kapattım engelle bunu dedi bidaha aramasın bune biçim teyze dedi resmen seninle dalga gecmek için aramış engelledim bende boğazım düğümlendi cevap veremedim laflarına içimde kaldı insanlar başkalarının hayatına karışıp soylenicegine neden dönüp kendi hayatlarına bakıp mutevazice yasiyamiyolar ya insanların kalbi neden bu kadar kararıyor başkaları için 

25 Cevaplar

0 oy
(3,230 puan) tarafından
Icini boşalt oyle engelle 
-Reklam-
0 oy
(14,030 puan) tarafından
Düşmanını uzakta arama demişler tam da böyle kan bağı olanlar için söylenmiş işte eşin çok haklı kesinlikle muhatap olma bu saatten sonra 
0 oy
(12,985 puan) tarafından
Teyzem 37 yaşında bu yaşına kadar alan olmamış evde kalmış karta kaçmış artık ondan böyle diyor diyemedin mi acımayana acımam 
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Ben senin yerinde olsam hissettiklerimi ve duygularımı anlatan bir mesaj atardım sonra engellerdim çok terbiyesiz bı kadınmış düşmanı dışarıda aramamak lazım bazen
0 oy
tarafından
Ağzına scar itin g.tüne sokar cikmasina da müsaade etmezdim 

İlgili sorular

0 oy
43 cevap 1,411 göst.
5 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 413 göst.
22 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Sude_ceylan1 (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 271 göst.
4 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,088 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 722 göst.
30 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selma1632 (114 puan) tarafından soruldu

379,457 soru

11,359,125 cevap

34,835 kullanıcı

...