0 oy
330 göst.
Aile kategorisinde (1,235 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kizlar oglum 3bucuk yasinda kardesi olsun istiyom oglumda 4 5 ay snra oldu simdi bizde bu ay denedk ama adetim sanirim sizin 2. Cocuk oldu mu hemen ne kadar sure gecerse bi sorun oldugunu anlarim yas arasini sormuyom korunmayi biraktimtan ne kadar sure snra hamile kaldiniz

25 Cevaplar

0 oy
(39 puan) tarafından
Bizimde 3.5 yaşında canım nisanda 4 olacak yeni hamileyim henüz doktora da gidemedim hatta öyle yeni 5 haftalık oldu. 1 ay bizimde olmadı denedik sonraki ay oldu. Nasip bakalım neler bekliyo bizide
(1,235 puan) tarafından
Saglikla buyut ins
-Reklam-
0 oy
(385 puan) tarafından
Oğlum 38aylık bende 22haftalık hamıleyım araları 3yas olsun ıstedık ama ostedıgımız gıbı olmadı 3bucuk olacak 5.ayda hamıle kaldım canm . 1seneye kadar normal sayıyorlar 
(1,235 puan) tarafından
Saglikla buyut ins
0 oy
(448 puan) tarafından
Kızım 2 yaşın da  35 haftalık gebeyim ne acelen vardı diyenler oldu ben birlikte buyursunlar çok istedim .. tek kız olduğum için de hep dua ettim 2 kızım olsun yarabbi diye çok şükür duam da kabul oldu 2. Çiçeğim kavuşmama az kaldi... çok yaş farkı olunca çatışma oluyor ileride arkadaşlık etsinler istedim
(1,235 puan) tarafından
Bnm hic aklimda yoktu 1 yeter diyodum ama ogluma kardes istiyom
(448 puan) tarafından
Bence  kardeş lazım ileride bilemeyiz ne olur ama insan sıkıntısı olduğunda dara düştüğünde  herkese gidemez ac kalsa ele ne kadar anlatır derdini ama kardeş öyle değil.... babam vefat edince daha iyi anladım  ki bayramlarda sofrayı sofra yapan aile anne baba kardeşler
0 oy
tarafından
oglum 31 aylik bende 38 haftalik hamileyim canm darisi sana
(1,235 puan) tarafından
Hayrlisiyla ins saglikla buyut sende
tarafından
amin ssaol
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Oğlum şubatta 3 yas olucak suan da 11 haftalık hamileyim
(1,235 puan) tarafından
Aslinda bn yas araliklarini sormuyom yaomaya karar verdikten snra ne kadar snra oldu hemen mi diye
(1,254 puan) tarafından
Canim ben rialiydim oldu hiç istemiyordum ama oldu
tarafından
canm bu gercekmi yaa bende dogumdan onra takmak istiyorum hangi spraldi seninki nasil oldu takiliyken?
(1,254 puan) tarafından
Ben özelde hormonlu takıldım 3 sene olmadı sonra kaymış hiç hissetmedim oldu yani
0 oy
(5,327 puan) tarafından
Korunmayı bıraktıktan 7 ay sonra gebe kaldim
0 oy
(487 puan) tarafından
Çocukları arasında 13 yaş fark olan ben sessizce uzaklaşıyorum :)
(622 puan) tarafından
Sizce nasıl
(1,584 puan) tarafından
Benimde 10 yaş var aralarında yemek yaparken iş yaparken göz kulak oluyor abimiz ama bir oyun oynadıyim bir etkinlik herhangi bişey yapıp vakit geçirmiyor öyle hatta odasının kapısını kapatıp odasına geçirmiyor birlikte ortak bisyleri yok o yüzden kesinlikle arada 3 yaş olmalı
0 oy
(13,825 puan) tarafından
Üç yasunda oğlum 11 aylık diğer oğlum .sürpriz oldu 
(920 puan) tarafından
Supriz nasl oluyor ya gerçekten geri çekilme ilemi o seklde hamile kalan varmı bnm tek oğlum istemiyorum başka ama.olursa o seklde yapcak bse yok
(13,825 puan) tarafından
Vallahi ben eşim korunurken kaldım nasıl oldu bilmiyorum:⁠-⁠D:⁠-⁠Ddiyorlar ya dikkat etmemiştir öle nasıl jalinur falan ee okdr zaman bilmisiz işte nasip oldu yani
0 oy
(966 puan) tarafından
Kizim 19 aylikken hamile kalmistim kizim 28 aylik felandi oglum dogdu . Kizim kiskanc bi cocuk ama cok seviyo oglumda onu cok seviyo . 1 seneye kadar olmamasi normal diyo doktorlar insallah saglikli bi sekilde sizinde olur canm iyi anlasirlar insallah 
0 oy
(2,801 puan) tarafından
İlk çocuğum 6 yaşındayken ikinciye hamile kaldım şimdi büyüğüm 7 yaşında küçüğüm 15 aylık. Ben spiral ile korunuyordum çıkardığım gibi hamile kaldım.
(622 puan) tarafından
Sizce bu kadar yaş farkı iyi mi yoksa kötü mü
(2,801 puan) tarafından
İyi yanları da var kötü yanları da var mesela büyüğüm bu sene birinci sınıfa başladı haliyle ödevleri oluyor ilgilenmem gerekiyor küçüğü ağlıyor bırakmıyor. İyi yanı olarak ilkinin yaşı ne kadar büyük olursa okadar az kıskançlık oluyor. Ama iki çocukla uğraşmak gerçekten çok zor bir tane iken daha rahatsın.
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Kardeşi doğduğunda 3.5 yssindaydi şimdi kendi 4.bucuk kardeşi 1 yaşında 
(622 puan) tarafından
Birlikte oynuyorlar mi
(4,430 puan) tarafından
Evet tabi biraz daha zamanı var küçük daha çok fazla ayak uyduramiyor yuruyemedi için
0 oy
tarafından
Hemen oldu aralari 13 ay
0 oy
(5,132 puan) tarafından
2.de 7.ay hamile kaldım. ( Ovulasyon testi kullanıp 7.ayda) 

3.bebeğim şimdi korunmayı bıraktıktan 3.ay oldu 

Çok şukur
0 oy
(7,741 puan) tarafından
Kızım 2 yaşına bastı 5 gün sonra diğer kızım doğdu büyük kızım 5 küçük kızım 3 yaşına bastı oğlum oldu hepsinin burcu Başak 
0 oy
(1,152 puan) tarafından
Çocuğum 13 aylıkken 9 haftalık hamile olduğumu öğrendim şuan 28 haftalık hamileyim
0 oy
(1,096 puan) tarafından
Kizim  tam 2.5 yas olacak  oğlum doğacak.  Suanb26 aylik bende 24 haftalık gebeyim.
0 oy
tarafından
3 yasinda kizim 7 aylik gebeyim istemeden oldu korunmasiz tek iliskiden igne ve sogum kontrol hapi kullanmistim herkes olmaz dedi etkileri uzun sürer felan ama oldu. yani demem o ki kısmet canm.
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Benim oğlum 3bucuktu hamile kaldım kızım doğdu 4 oldu oglum şimdi kızım 2yasinda oğlum 5 buçuk gerçekten iyikide doğmuş doyirm beraber oyun oynuyorlar büyüyorlar 
0 oy
(415 puan) tarafından
Ben korunmayı bıraktıktan 3 ay sonra hamile kaldım 3 yaş var çocuklarımın arasında 
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Tek seferde oldu benimki bence bir kaç ay olmaması normal 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 84 göst.
16 Ocak 2023 Diğer kategorisinde ryaaygt (246 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 169 göst.
4 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,307 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 89 göst.