0 oy
203 göst.
Diğer kategorisinde (75 puan) tarafından
Çocuklarınız dans etmeyi  seviyorsa  bunu çok seveceklerdir eminim DIYANET ÇOÇUK YOUTUBE KANALıNDA PATİLİ VE DOSLARI  acın ve oynayın mükemmel bişey  ve diyanetin diğer çizgi filimleri çok güzel örneğin harfler köyü şeker hoca  

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Aynen canım bende izletiyorum ,çok seviyor kızım.hem öğreniyor hem egleniyo
(75 puan) tarafından
Öyle gerçekten yapandan ALLAH razı olsun  işlediklerine çok dikat etmek lazım
-Reklam-
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Bende baktım şimdi çok güzel ama benim kızım çok anlamaz heralde çünkü hep dini konulu 1 yaşında kızım baby TV çok seviyor renkler hayvanlar şekiller şuan onlar ilgisini çekiyor heralde bı 2 3 yaşına gelince daha iyi anlar ve izler 
(2,097 puan) tarafından
Himm yani umarım trolsunuzdur zira 4,5 yaşındaki kızım 30 dk yi geçmez günde siz 1 yaşta 2 saatten bahsediyorsunuz. Trol değilseniz birkaç sene sonra burda kızım konuşamıyor, kızımda bir sorun mu var postları açacaksiniz yüksek ihtimal şimdiden haberiniz olsun.
(1,618 puan) tarafından
2 saat süre çok fazla arkadaşın dediği gibi
(1,092 puan) tarafından
Arkadaşlar abartmayin :D oturtup çocuğu 12 saat izletmiyorum 1 saat sabah 1 saat akşam izliyor aralıklarla bununda konuşmasına bir engel teşkil edeceğini düşünmüyorum artı evde yaşıyoruz evimizde illa ki televizyon açık oluyor haberlere bakıyoruz vs. Çocuk illa ki görüyor TV yi napiyim TV yi tavan arasına falanmi kaldırıym
(2,097 puan) tarafından
Uzmanlar 3 yaşa kadar sıfır ekran diyor, siz 2 saat izletiyorsunuz ve abartan biz oluyoruz:) peki bildiğiniz gibi devam edin
(1,092 puan) tarafından
Evet bildiğim gibi devam edicem merak etmeyin bu çocuğun annesi benim ve neyin ne olduğunu gayet iyi biliyorum çocuğun oturup 1 saat eğitici bir kanal izlemesinde bir sakınca yok motor becerileri gayet yerinde yaşına göre yapması gereken herşeyi yapıyor ve kontrollü ilerliyorum uyardiginiz için saolun
0 oy
(799 puan) tarafından
Hümeyra başlamış birde geçen onu gördüm ben ama bölümleri devam etmiyor..2 bölüm koyun bırakıyor lar sanki 
(75 puan) tarafından
9 bölüm var sadece humeyre kızın onuda seviyor
(799 puan) tarafından
Evet çok güzel ama ben artık hiç vermiyorum ekran
0 oy
(7,739 puan) tarafından
Harfler köyünü hemen hemen her gün izliyoruz kızlarım la çok seviyorlar 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 95 göst.
21 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Kelebekkk (227 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 179 göst.
31 Mart 2022 Aile kategorisinde Karakiz1515 (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 86 göst.
30 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Behis (673 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 401 göst.
3 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Nur-arell (24 puan) tarafından soruldu

380,001 soru

11,375,304 cevap

34,859 kullanıcı

...