0 oy
153 göst.
Diğer kategorisinde (2,393 puan) tarafından

Kızlar bitane kız ismi var cok hoşuma gidiyor isim Mavi duydugumda kulağa çok hoş geldi benim için özellikle kızımın ismini söylemiyorum önce isime odaklanın :) şimdi kızımın ismini söylüyorum Ela diyorumki ben mavi koysam millet dalga gecer bidaha olsun pembe koy filan diye eşim cok takıyor kafaya elanın ismini asel koyucaktım aselsan bilmem ne dediler balım dedim kaymağım derler dediler lina dedim gavur ismi gibi dediler ilkim ela olsun o zaman dedim sonun da eda olsun dediler :D dedilerde dediler şimdi millete göre yaşamayın diyeceksiniz ama o millet her yerde illaki moral bozuyor eşimde kafaya takıyor sizce abla ela kardeş mavi nasıl geliyor kulağa :D

5 Cevaplar

0 oy
(9,008 puan) tarafından
Bence çok güzel.. Kulağa da çok hoş geliyo. 
(2,393 puan) tarafından
Değilmi bnmde cok hoşuma gtti :)
(9,008 puan) tarafından
Mavi ismi benim de çok hoşuma gidiyo. Bir oğlum var. Bir oğlum daha olacak inşallah :)
-Reklam-
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Uyumlu değil ama uyumlu olacak diye de bi kaide yok
(2,393 puan) tarafından
Yok uyumlu olarak istemiyorum zaten aksine uyumsuz olsun istiyorum :)
(3,259 puan) tarafından
Sorun yok neden olmasın. Benimde oğlumun adı Sencer koyacam diye bir sürü bisey dediler en yakınlarım birde koydum herkes alıştı şimdi herkesin hoşuna gidiyor.
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Mavi baya yaygınlaştı bana göre kulağa gelişi hoş ama sonuçta bir renk ismi 
(2,393 puan) tarafından
Evet renk ama çok hoş geldi bana :)
0 oy
(1,977 puan) tarafından
Canım önemli olan anlamı şahsi fikrim. Ela da mavi de kulağa hoş gelen isimler ancak ikiside renk ismi. İsterim ki anlamı göze gönle kulağa hitap etsin. Bende oldum olası Elfida ismini çok beğenirim. Hatta çocukluğum da bebeklerime bile koyardım. İki kızım var ikisine de koymadım çünkü feda etmek gözden çıkarmak anlamına geliyor. 
0 oy
(3,950 puan) tarafından

Yani evet kulağa çok hos geliyor ama anlamı daha önemli bence :) 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 495 göst.
18 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Busraqq (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 161 göst.
21 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Minigimm34 (223 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 1,525 göst.
23 Ocak 2019 Diğer kategorisinde Kübraali17 (148 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 249 göst.
6 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mevlanaa (4,859 puan) tarafından soruldu

381,948 soru

11,434,887 cevap

35,002 kullanıcı

...