0 oy
383 göst.
Aile kategorisinde (2,379 puan) tarafından
Kizlar bu bebisler niye hasta hep ya napcaz böyle böyle ya ne kullanıyorsunuz bağışıklık güçlendirici bişey kullaniyormusunuz 2kizim var , bı biri hasta oluyor bı biri tam iyileşiyor derken birbirlerine bulastiriyolar şimdide ben hastayım yemedigimiz şey kalmadı portakal falan , kilolarca yedim .. bağışıklık güçlendirici doktorda vermiyor :( bide vitamin vermek istiyorum zorla sebze çorbası da yaptım siz neler yapıyorsunuz kullanıyorsunuz yazın bacılar 

27 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bizim iki tane  .  Birisi tam iyileşiyo     oh şükür.derken  diğeri bakıyom  düşmüş hastalığa .  Bu defa o tam atlattı derken  ya eşim e ya bana   derken.    Geri oluveriyolar kısır  bir döngüde  devam ediyoruz bir buçuk.iki aydır 
-Reklam-
0 oy
(2,301 puan) tarafından
Kızımda öyle bir türlü iyileşemedi kaç doktora gittik dün artık antibiyotik verdi oksurek şurubu verdi soğuk algınlığı verdi . Hastanede hava verdiler bı de çok şükür diyim dünden bu yana biraz düzeldi . Bizde yapmadık şey bırakmadık ama iyileşemedi inşallah ilaçlar fayda eder doktorumuz hemen antibiyotik başlamayalm demişti atlatamaynca 5 günlük başladık bakalım inşallah fayda eder 
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Bugün de gidicem ilaçsız olmuyor oğlum hasta oldu
0 oy
(2,947 puan) tarafından
Doktor cok inatci bir salgin var ocak gibi bitecek demisti ben propolise başladım hasta degil simdi cok sukur ama krese gidiyor onlem amacli
0 oy
(7,280 puan) tarafından
Bununla ilgili postmu acsam herkese hep yaziyorum gördükce dut cayi, udihindi yağı, ayaginın altina zeytinyagi sarimsak , oksüruk varsa sarımsaklı süt iciriyorum cok sukr 1 bucuk senedir doktor gormedi
0 oy
(399 puan) tarafından
Cnm propolis balik yagi ve  resverol kullanıyorum birde kışın d vitamininu eksik etmeyin 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 386 göst.
20 Şubat 2022 Aile kategorisinde S123456789 (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 63 göst.
22 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Evin6231 (241 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 63 göst.
4 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Osmanin annesi (1,179 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 202 göst.