0 oy
381 göst.
Aile kategorisinde (2,368 puan) tarafından
Kizlar bu bebisler niye hasta hep ya napcaz böyle böyle ya ne kullanıyorsunuz bağışıklık güçlendirici bişey kullaniyormusunuz 2kizim var , bı biri hasta oluyor bı biri tam iyileşiyor derken birbirlerine bulastiriyolar şimdide ben hastayım yemedigimiz şey kalmadı portakal falan , kilolarca yedim .. bağışıklık güçlendirici doktorda vermiyor :( bide vitamin vermek istiyorum zorla sebze çorbası da yaptım siz neler yapıyorsunuz kullanıyorsunuz yazın bacılar 

27 Cevaplar

0 oy
(7,376 puan) tarafından
Düzeltmeden devam ediyor tam iyileşiyor hayda bir daha başlıyoruz 
-Reklam-
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Verilen takviyeler vucut direncine iyi geliyor ama kucuk çocuklarda bağışıklık kazanimini düşürdüğü için onermiyoruz demisti dr. 

Tek cocuk 3 kisiyiz evde hastalik hepimizi dolaşıyor 
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Resverol, möllers balık yağı, sarımsaklı yoğurt, bol sıvı, iyi beslenme ve iyi uyku. Gerisi Allah kerim.
0 oy
tarafından
oglum.hasta bende 38 haftalk hamileyim tam iyilesti diyorum bi markete gidiyoz gelince yine takir takir okusuruk
0 oy
(6,221 puan) tarafından
Günlerdir Ben de aynı durumdayım bir türlü iyileşemedim
0 oy
(10,931 puan) tarafından
2 ay olmak üzere sürekli hastayız.surekli çocukların burnu akıyor.tam.akintisi kesiliyor 3 gün sonra gene ateş.hooop başa.
tarafından
Bizde böyleyizzz
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Bugün ikinci gün ikiside aynı zamanda hasta oldu ateş olmaz inşallah simdilik sadece.burunlari tıkalı ve.balgam çıkarıyor ikiside fizyolojik serum öksürük ilacı calpol verdim ama inşallah duzelir baktım yarın gecede aynilar.carsamba doktora goturcem başka yaptığım.birsey yok ama fikirlere.acigim meyve falan zaten yiyorlar 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Şuanki viral enfeksiyon doğal olmadığı için doğal yollar yetersiz kalıyor antibiyotiksiz geçmiyor. 1 aydır aynı durumda oğlum, kreşten bile almak zorunda kaldım. 
0 oy
tarafından
bende biri okula gidiyoe okul acildigindan beri malesef duzelmediler.. 
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Durumlar bizde de aynı doktor ortalıkta 3 farklı virüs bulaşıyor iyileşmediğini düşündüğünüz zaman aksine iyileşmiş ama bağışıklığı diğer hastalıkla düştüğü için diğer virüsü kolayca kapıyor dedi ne yapsan fayda etmiyor hastaneler tıklım tıklım oraya gitsek daha çok hastalık kapıyoruz 
0 oy
(339 puan) tarafından
Aynı aynı kuzum benimde 2 kızım biri bebek digeri 3 yaşında öksürük burun akıntısı aksilik bendede öksürük tıkanıklık 2 aydır 1 hafta iyiyiz diger hafta kötüyüz bir iyileşemedik çıldırıcam 
0 oy
(2,103 puan) tarafından
Çocuk yok henüz ama 30 haftalık hamileyim 26 dan beri hastayım artık enfeksiyon Yüzünden antibiyotik vermişlerdi çok kötüydü ciğerlerim sanki çıkacak gibi tam iyileştim derken tekrar hasta oldum şimdi de kullanmak istemiyorum hamileyim diye çok fazla benden eşime geçti o benden daha beter döngü halinde gidiyoruz o bana ben ona 
0 oy
(909 puan) tarafından
Bu sorunun cvp buldum. Oğlum 1 hafta oldu hasta. Düşündüm neden hasta olunca bitkisel kürleri yapıyoruz. Hasta olmadan önce yapıp ver sene diye söylendim kendime. Tweeter doktor sürekli uyardı bu yıl çocuklar hep hasta olucak şimdiden başlayın bağışıklık güçlendirmeye saf gibi göz ardı ettim. Takip ettiğim çocuk doktorları da uyarmıştı. Çok geçmiş olsun canım 
0 oy
(3,347 puan) tarafından

Geçmiş olsun sırtına zeytinyağı ve az bir şey karabiber ısıtıp sürdüm ayaklarının altına zeytinyağı ve sarımsak kürünü hazırlayıp sürdüm öyle öyle atlattık büyük ilaç kullanıyordu ama 2.5 aylık bebeğim bu ikisi ile atlattı (bu arafa bebeği doktora götürdüm ciğerlerine inmemiş viral enfeksiyon demişti kötü olursa getir demişti çok şükür atlattık)

biz yeni atlattık çok şükür ayın 17 sinden hastaneye gideceğiz korkuyorum tekrar bulaşacak diye off off :ermm:

0 oy
(185 puan) tarafından
Oglumda cok kötüydü doktora gittik ilac felan verdi bide bi yemek kaşıgı bal bir cay kaşi zencefil bir cay kaşı zerdecal bir cay kaşıgı kekik verdi tadı cok güzel karıştırdım ama oglum yemedi. Banad bulaştırdı 10haftalık haöılyim mahvoldum valla 
0 oy
(3,605 puan) tarafından
Ben D3 k2 vitamini c vitamini ve Zühre ana kids sipariş verdim bugünde araştırma Hastanesi'ne goturucem kan testi yaptırmak istiyorum dicem 

Onun haricinde keçiboynuzu özü ve udi hindi yağı kullanıyorum odalarında her gece nemlendirici açık ama gel gör ki genede oksuruyorlar 
0 oy
(46 puan) tarafından
Öksürük var mı 
0 oy
(2,701 puan) tarafından
Şu saat oldu hala uyumadık :((( 
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Geçmiş olsun şuan ateş ten uyandı kızım onunla ilgileniyorum 1 ay oldu böyle malesef düzelmiyor 
0 oy
tarafından
D vitaminlerini kisin eksik etmem 

Her gun meyvesini yemesine corbasini icmesine ozen gosteririm, her gun 1 kase yogurdunu yediririm 

Dut pekmezi, bal&limon&zencefil karisimlarini veririm 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 378 göst.
20 Şubat 2022 Aile kategorisinde S123456789 (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 61 göst.
22 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Evin6231 (241 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 63 göst.
4 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Osmanin annesi (1,163 puan) tarafından soruldu
0 oy