0 oy
275 göst.
Diğer kategorisinde (112 puan) tarafından
Kızlar 1 ay önce lcw dan kazak aldım. Bugün ilk defa 30 derecede yıkadım bollasmış salmış kolları felan baya .Mağazaya götürsem iade gibi bir hakkım olur mu?Fikri olan var mı?

10 Cevaplar

0 oy
(10,932 puan) tarafından
Yikamissin ki bir ay geçmiş bacım imkanı yok almazlar geri.cunku kanitliyamazsin 30 da yikadigina
-Reklam-
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Götür yine de bence ya LCW iyice saçmaladı aşırı kalitesiz ürünler satıyor bu sene. Ara hakkını.
(112 puan) tarafından
Öyle gerçekten .250 lira para vermiştim bir de .Bir ton para veriyoruz. Kalite sıfır
0 oy
(2,463 puan) tarafından
Kazak benzeri şeyleri sıkma ayarıda önemli malesef. O da çok salıyor 
0 oy
(2,103 puan) tarafından
Değil LCW sıradan bir butik bile almaz şişme mont aldım yaşafışım yerde bir butikten lekesi vardı etikette kuru temizleme yapın yazıyordu kuru temizleme yaptım verdim bir aldım elyaflar kaymış bir giydim bildiğin kamburum var benim neyse yazdım kadına alalı 4  gün olmuş neyse hafta başı getir dedi götürdüm değiştirmedi elinle böyle yap düzelir dedi ama ne beddua ettim nr küfür ettim biliyor musun hem dünyanin parasını verdim hem hamileyim son zamanlarım bu halimle şu kış gününde çıktığıma üzüldüm mal gibi gittiğin ile kaldım yani almazlar canım bende başka yerden çok güzel gün Süveter aldım ama nasıl güzel anlatamam sana talimata göre yıkadım önü şuan göbek deliğime kadar açık giyemiyorum bildiğin önü sünmüş hatta öyle olmuş ki ne göbek deliği hoşuma gitsem üstümü çıkartmazlar ordan çikar çocuk
(112 puan) tarafından
Gerçekten talimata da uysak aynı nasıl kullanacaz anlayamadık bu ürünleri.
(2,103 puan) tarafından
Aynen öyle canım galiba yıkamıcaksın öyle pis giyceksin
0 oy
(2,211 puan) tarafından
Ben zaradan almıştım senin gibi 30 da yıkadım minicik oldu, götürdüm kabul ettiler şansını dene istersen.
0 oy
tarafından
1 ay geçtiği için alacaklarını düşünmüyorum canım ama alır almaz yıkamak bu tarz durumlar için de iyi oluyor. Bakıyorum değişen bir yeri varsa ertesi gün iade hiç bekletme. 
0 oy
tarafından
ben sportiveden aldigim bir urunu degistirdim bir kez kullandim mont surtunme ile kirlendi iyi de bir markaydi ben ikide bir bunla mi ugrasicam dedim incelemeye alindi sonra degisebilirsiniz dedi fisin varsa ki suan telefondan da yapiyorlar git ver
0 oy
(52 puan) tarafından
Götür iade et alırlar 
0 oy
tarafından
Ben kaban almıştım arkası tüylendi diye geri iade etmiştim iki ay sonra fişi gösterdim geri aldılar 
0 oy
(2,572 puan) tarafından
Bende geçen sene aldım.S beden almıştım Resmen XXL oldu.Sadece bi kere giyebildim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 68 göst.
18 Kasım 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde .SU. (4,983 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 250 göst.
27 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Bbttnnmm (286 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 202 göst.
22 Şubat 2024 Diğer kategorisinde 52pecmr (83 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 324 göst.
9 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Filiz Taser (26 puan) tarafından soruldu

379,901 soru

11,372,584 cevap

34,855 kullanıcı