+1 oy
421 göst.
Diğer kategorisinde (18 puan) tarafından
Konu başlığının saçmalığına aldırmayın kadınlar :) sizce ikili ilişkilerde her şeyi alttan alan her şeye gözü kapalı tamam diyen her işini kendi gören kadınlar mı daha el üstünde tutuluyor yoksa tam bir piremses olup işine gelmeyen en ufak bir olayda kocaya dünyayı dar edenler mi daha kıymetli oluyor ? Böyle bir Konu açmak istedim sizin görüşler nedir ?

26 Cevaplar

0 oy
(6,247 puan) tarafından
Bu eşinin karakterine bağlı. Ama şu da bir gerçek çirkef ve kendini beğenmiş insanlar daha şanslı oluyor. 
(18 puan) tarafından
Kesinlikle.
-Reklam-
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Afedersin ama tam da ağzına edersen adamın el üstündesin en iyi örneği kaynanam kadın adama demediği hakareti bırakmıyor yanımızda çocuk gibi azarlar ama adam peşinde pervane. 
(18 puan) tarafından
İşte ya eskiden beri hep böyleymiş işte bunu kendime asla yakıştıramazdım ama tam da böyle işte
0 oy
tarafından
pasakli pinti esine saygisiz hesaba almayan onasa ailesinede deger vermeyen kaale almayan her dedigini yapan müsrif gelirini giderini bilmeyen kimde ne girse kiskanip aynini alan vari yoğu bilmeyen... gibi gibi gibi hep bunlar el ustunde bakiyorum malesef ve bizim gibilerin kiymeti hicbir zaman bilinmeyecek malesef.
(18 puan) tarafından
Bizleri bu hale itenler utansın. Herkes kendi bilir :)
tarafından
aynen canm
0 oy
(1,733 puan) tarafından
Ben sürekli naz yapıyorum. İnan daha kıymetli oluyorsun. Ama bende onu fazlasıyla yoracak şekilde davranmıyorum yeri gelince naz, yeri gelince onun sevdiği şeyleri yapmak sürpriz yapmak. Dengeli olmalı yoksa erkekte çabuk yaşlanır.
(18 puan) tarafından
Gerçekten bende böyleyim uzun zamandır asla yapamam yapmam dediğim şeyleri yapıyorum daha mutluyum :)
(1,733 puan) tarafından
Aynen bende mutluyum
0 oy
(2,988 puan) tarafından
Malesef ne yaptıysam olmuyor eşler birbirine itaat etmeli kendi tek başına karar vermemeli ama bunu eşim yapmıyır kardeşi biz de kalıyor istemiyorum dedikçe inat ediyor ben de nasıl yollayacam diye düşğnüyorum
(18 puan) tarafından
Bende geçtim bu kardeş yolundan ama bir şey değişmiyor
0 oy
tarafından
Çirkef dilli ve cilveli olduğun zaman adam her şeyini eline veriyor saf ***** ağzının içine bakan Güler yüzlü olduğun zaman ağzına siciliyor tescilli onaylı cevremdekiler hep böyle 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 78 göst.
18 Ocak 2024 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 340 göst.
8 Haziran 2021 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,784 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 277 göst.
7 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 816 göst.
30 Aralık 2018 Aile kategorisinde Sofiaa (12 puan) tarafından soruldu

378,379 soru

11,325,735 cevap

34,778 kullanıcı

...