0 oy
295 göst.
Diğer kategorisinde (11,266 puan) tarafından
Cumartesi akşamı ufak bi sürtüşme yaşadık kanepede uzanıyorduk döndü yattı küstü yani kaldırdım kalkmadı da sen misin bana küsen dedim 3 gündür yüzüne bakmıyorum ne yemeğini ne kahvaltısını ne çamaşırını hiç evde yokmuş gibiyim o geldiğinde başka yerlerde başka şeylerle ilgileniyorum kızım uyuyunca da geçiyorum yatağıma telefonumla vakit geçiriyorum abartmış miyim sizce o gelene kadar da devam etmeyi düşünüyorum çünkü tak dedi artık 

21 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Onun küsmesi de saçma senin hareketin de. Kocaman insanlarsınız. Oturup konuşup çözüm sorununuzu
(11,266 puan) tarafından
4 senedir her gün söylüyorum daha söylemeli miyim
(1,389 puan) tarafından
+++++++
tarafından
Hayır canım iletişim kurmaktan bihaber biriyle hiç evlenmemeliydin. Madem evlendin olduğu gibi de kabul etmen lazım
(11,266 puan) tarafından
Evlenmeden böyle değildi ki 2 saat görüşmekle 24 saat aynı evde olmak aynı deği ne yazikki
-Reklam-
0 oy
(211 puan) tarafından
Fazla naz usandırır iki taraf içinde  dozunda olmalı herşey
(11,266 puan) tarafından
Hiç yaptığım bisi değildi bu ama artık bende usandım
(211 puan) tarafından
Fazla mı yüz verdin yani bi erkek özellikle sırtını dönüp yatsın kalkmasın çocuk gibi yani düzgün gitmeyen birşey var çözmeniz gereken
(11,266 puan) tarafından
Evet bende öyle düşünüyorum hep sevgimi hissettirdim durduk yere sarılır öperim kendimden çok onu düşünüyorum vs. Ama fazla gelmiş ona anladım yani
(211 puan) tarafından
Eşinizle b6 durumu oturup ciddi ciddi konuşun  yoksa siz yıpranırsınız
(11,266 puan) tarafından
Söylüyorum ama ayni
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Anlayana kadar yap 
(11,266 puan) tarafından
İnşallah anlar
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Abartıı ortada bir sorun göremedim
(11,266 puan) tarafından
Sorun yoktu evet ama onun yaptığına çok kızdım
0 oy
(3,826 puan) tarafından

Küsmem,  küsen eşi de sevmem :) konuşmam cevap vermem zaten o gelip konuşuyor :angel:

(3,826 puan) tarafından
Tartışmayı uzatmayı doğru bulmuyorum ben elbette tepkimizi ortaya koyucaz ama küsmek uzatmak bana doğru gelmiyor . En güzeli iki taraftan birinin tartışmayı bitirmesi ☺⚘
(11,266 puan) tarafından
Evet canım haklısın ama bazen biz de bunalabiliyoruz
(3,826 puan) tarafından
Tabiki öyle onda hemfikirim canım ama benim karakterim bu zaten küsmem eşime.
(13,821 puan) tarafından
Eşin kusmedigi için iste hatta cevap vermediği için benim eşimde tartışmaz ben de kusemiuorum diyorum arada bı trip atayım izin verse (⁠◍⁠•⁠ᴗ⁠•⁠◍⁠)
(3,826 puan) tarafından
Eşim önceden çok küserdi ona küsmemeyi öğrettim resmen ☺
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Kız ne diye küsüyosunz sorun neyse konusun halledın gerekirse kavga et:)ama ne bıleyım küsmek bana cazip gelmiyor aynı evde ıkı yabancı gibi ınsana aşırı koyar sevmem oyle işleri 
(11,266 puan) tarafından
Kız 4 senedir neler söyledim neler yaptım ama yok yani totosunu fazla kaldirmisim nasilsa geliyor yanıma bu diyor galiba
(2,705 puan) tarafından
Hee bılemem o zaman bunu düşünmesıde dogru degıl o zaman yapabılecegını göster:)
(11,266 puan) tarafından
Kız ben kızsam de iki gezer ağlar yanına giderdim sürekli ilgi göster telefonu bırak bi sarıl bi bisi diyom oralı değil yani sanırım ondan illallah dedim  :)
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Ben her kavgada böyle yapiyorum kirmissa beni gerçekten eğer. Daha deli oluyor önceleri bağırır tartışır soylenirdim daha da buyurdu kavga. Şimdi susup yok sayiyorum deli oluyor bişey de konuş diye o iletişim kurmaya çalışıyor sonra yumusuyor tamam özür dilerim diyo sonra konusuyoruz barisiyoruz
(11,266 puan) tarafından
Hiç olmadık böyle hiç bu kadar kesmedik ben kalamam zaten normalde de içim rahat etmez ama bu hafta çok bezdim yumuşak yüzümden düzelmiyor zaten galiba
(3,151 puan) tarafından
Bence de sürekli yumuşak davrnp sen gidiyorsan. Esin de bunu biliyordur nasılsa yumuşayacak diye düşünüyordur. Bı de bu şekilde dene bakalım
(11,266 puan) tarafından
Aynen canım bakalım ne olacak Allah hayir etsin sonumuzu
(3,151 puan) tarafından
Amin inşallah muhabbetiniz daim olsun canım
(11,266 puan) tarafından
Amin hepimizin inşallah canım
0 oy
(2,301 puan) tarafından
Valla canım benden sana tavsiye küsmekle hiç bir şey çözülmez. Ben sinirlenirsem dilimi ısırırm evet canım evet hayatım falan onun sevdiği yerden konuşurum sonraisnda inceden inceden burnundan getiririm naz yaparak . O gün yapmam ama bir uki gün sonra kızım durmadı aşkım yemek yapamadım derim hadi yemeğe gideljm der hiç durmadı evi süpürecektim derim ben süpüreyim sen uyutta der . Duşa giricem falan derim ben bakarım sen gir hayatım der o hafta sonu özellikle arkadaşlarla görüşme ayarlarm çağırdılar aşkım ayıp olucaktı yoksa sen baksan da ben buluşsam derim o gün sabahtan akşama kadar kızıma bakar bende keyfime bakarım yani inceden inceden inatlaşmadan herşeyi hallederim:)
(11,266 puan) tarafından
Maşallah canım ne güzel muhabbetiniz var normalde bizim de sorunumuz yok ben sadece ilgi bekliyorum ondan ve artık tak dedi o yüzden aslında yoksa uzatmazdim ve o başlattı tabi bide
0 oy
tarafından
Ayy küstüm oynamıyorum gibi olmuş. Şaka makada hoş değil ya kırılırsın küsersin ama yüze bakmamak yemek yapmamak falan. Çok tuhaf geldi bana. Umarım düzelirsiniz.
(11,266 puan) tarafından
4 senede bu hale getirttiyse demekki eşim de masum değil  :)
0 oy
(1,405 puan) tarafından
yine aynı şekilde yemek çay felan olur ama konuşamam. senin ki biraz abartı olmuş sanki 
(11,266 puan) tarafından
Şimdiye kadar hiç yapmadım böyle bisi
0 oy
(158 puan) tarafından
Bence yemeğini yap kahvaltısında hazırla ama konuşma ama yine de kahvaltısını yemeğini yesin o inada gidiyor sen inada gidiyorsun o şekilde olmaz bazı arkadaşlar demiş ki bu şekilde devam et öyle yapma kardeşim sen yine onun yemeğini hazırla ama konuşma kahvaltısını kalk hazırlan ama yine konuşma o seninle konuşana kadar
(11,266 puan) tarafından
Bilmiyorum canım o kadar bezdirdi ki imam hiç bisi gelmiyor ona karşı içimden dün dedim gidiyim yanina sonra umursamazsa eğer daha da inada binerim diye vaz geçtim ilk defa böyle bisi yapıyorum bi ilgi göstermek bu kadar zor olmamali
(158 puan) tarafından
Vallahi hiç üzülme sen de onun ayağını gitme çünkü ben öyle yaptım ha eşimin küsme huyu yok üste çıkma huyu vardı yemeğini yaptım kahvaltısını hazırladım ama ona en büyük cezam asla onunla muhatap olmamdı ben üstüme düşen vazifeyi yapıyordum ama ne bir sohbet ne bir muhabbet şimdiki insanlar daha bir değişik olmuş ellerine bir telefon alıyorlar oyun çıkmış oyun oynuyorlar değişik değişik sosyal medya hesapları var onlarla uğraşıyorlar gerçekten evlilikler eski evlilikler gibi değil eski günler gibi değil oturup sohbet edelim film izleyelim gibisinden asla şeyler yok ne desen haklısın vallahi Kendi içimden geleni yap sen kimsenin dediğine bakma sen onu hepimizden iyi biliyorsun tanıyorsun canım
(11,266 puan) tarafından
Çok teşekkür ediyorum canım evet o lanet telefon yok mu hep elinde o var yani ben var miyim yok muyum iyi miyim  nasılım umursadığı yok yoksa böyle bisi elbetteki yapmazdım hep diyorum 4 senedir diye diye usandim
(158 puan) tarafından
Ah o telefonlar biz de elimize alsak ne yapıyorsun sen telefonla kalk şunu yap şöyle yap böyle yap açılıyor ağızları mübarek aslında biliyor musun bu sosyal medya ortadan kaldırılacak gerçekten insan gibi kullanan kişiler de var şerefsizce kullanan insanlar da var yani ne ararsan var millet utanmadan affedersin tuvalete gittiğini bile paylaşacak hale geliyorlar ki paylaşıyorlar da zaten ben bilmiyorum ki acaba izleyince onları ya da onları yapan kişiler ellerine ne geçiyor anlam veremiyorum Allah sonumuzu hayırlı etsin inşallah sen de takma kafana bırak o konuşmuyorsa sen de konuşma çünkü biz bu şekilde kaybediyoruz sürekli onlar konuşmak istemiyor bir sürekli konuşmaya çalışıyoruz sürekli sohbet halindeyiz onlarla bırak bir yüz verme bu kadın benimle niye ilgilenmiyor desin
(11,266 puan) tarafından
Evet canım söylediklerine katılıyorum hayir diyorum bakacaksan faydalı bireylere bali bak yok arabanın motoru yok traktörün bilmem nesi köylü eşim kimi ekin ekiyor kimi sontaj vuruyor bana saçma geliyor yani ne bilim
0 oy
tarafından
Hiç bir şey yapmam. Yapqmam benim gibi deli  trip atarsam bana kırılır diye.kimseye trip atamaö 
(11,266 puan) tarafından
Evet çocukluktan bastırılmış bi duygu olması çok zor ablam da o şekilde büyütülmüş sen sus sen konuşma sen anlamazsın diye diye ama şuan benden beter çünkü artık bi yerden sonra insan susmak istemiyor
tarafından
Çok zor.valla.bastırlımak. Allah bana kolaylık versin de ben de bir aşayım artık o duygular ı
(11,266 puan) tarafından
İnşallah canım ama insan bi yerden sonra doluyor o daha zor
tarafından
Zaten.bi ton birikmişler le yaşıyorum  çok zor  valla allah ım kimseye  yaşatmasın
(11,266 puan) tarafından
Amin canım bence tutma kendini
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Kavga ne olursa olsun kus kalamiyoruz))ikimizden birimiz ilk lafi atiyoruz yada unutuyoruz kuslugumuzu.gecen annemlerin yaninda cok kotu kavga etdik oyle kolay kavga etmeyiz oda annemlerin yanina denk geldi kavganin ortasinda annemler ortaligi yatisdirir tabiki.bizde gulduk ))oyle kin olmaz kari kocanin arasinda bana gore.iki tarafdan biri su olmasi lazim bazen sen su ol bazende o olur)..
(11,266 puan) tarafından
Kuzum normalde hiç böyle değiliz küs kalmayız ama bıktırdı beni
0 oy
(1,024 puan) tarafından

Valla cakiyirum iki tane rahatlıyorum sağ olsun bana elini kaldırmaz :D bende içimi rahatlatiyorum bir iki tane patlatıyorum sonra hiç bir şey olmamış gibi kahve yapıyorum oturuyoruz :D bende biraz çatlaklik var ama adam alıştı artık bana :D

(11,266 puan) tarafından
Maşallah Allah huzurunuza huzur katsın  :)
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Haklı veya haksız eşimin kahvaltisini yemeğini asla esirgemedim. Neticede o da eve ekmek getirmeyi kesmiyor ? Ama tavır oluyor tabiki. Bende eşim bana gelmeden adım atmayanlardanim. 
(11,266 puan) tarafından
Şimdiye kadar hiç bi zaman eksiğini bırakmadım ama yaranamadım da tek istediğim biraz ilgisini şefkatini hissetmekti yok sayiyorsa yok sayilsin
(1,369 puan) tarafından
İşte burda eşin yanlış. Çünkü ne olursa olsun sen ona hizmet etmeye devam ediyorsun bunun bir anlamı olmalı. Aklı olan için hala seni seviyorum sana değer veriyorum demenin bir mesajıdır bu işte ne bileyim. Hemde anlamsız bir kavgaymis zaten neden bu kadar uzattıniz ki
(11,266 puan) tarafından
Bilmiyorum canım bunaldım demekki
0 oy
(2,688 puan) tarafından
Yinede çözüm üretilmeli eşle arayı daha fazla açarak maalesef ilişkiler düzelmiyor 1 ay küs durdunuz diyelim yine sonuç yok ama aranıza duvar örmüş oluyorsunuz. Konu hakkında bilgim olmadığı için genel brsey söyledim ben konu ne olursa olsun en erken vakitte ivedikle çözme tarafina geçiriyorum aksi halde aramiz çok açılabilir bende istemeden uçuruma surukleyebilirim kolay kavga etmem ama ettikmi hafiften üzücü oluyor:) 
(11,266 puan) tarafından
Konu aslında önemsiz bisi canım ama eşimin başta Trip atması patlak verdi şuan konuyla alakasız bi kuslugumuz var ben her fırsatta ilgi istediğimi söylüyorum telefonu bırak yüzüme bak bi muhabbet et 4 senedir bu şekildeyim ama yok daha da uzaklaştık birbirimizden ben giderim yanına sarılırım öperim severim ilgilenirim o elinde telefon yıllarım bu şekilde geçti ve artık tak dedi yani
(2,688 puan) tarafından
Ben eşimin elinden alıyorum başka bı yere koyuyorum telefonu bırak gözüme bak öyle sohbet etmek istediğimizi söylüyorum vavs telefon mevzusu genel olarak var ama çok rahatsız etse bende sanırım tavır koyardım dengeyi bulmak lazım zıkkım telefonda ne varsa artık. Bende hep otururken ederken telefonu bırak bı derim:) ama çok fazla olsa gülerek söylemem sanirimpek. İlgi sohbet muhabbet beklenti de olman normal canim sen de eline al telefonu iş güç yapma soruncada sende benle ilgilwnmiyosun de.
(11,266 puan) tarafından
Onun yaptığını yapınca kendi sıkılıp gelip elimden teli alıyor ama ne zamana kadar
0 oy
(938 puan) tarafından
Bende böyle yapıyorum ama o kadar uzamadi hiç bir günün sonunda eşim yeter da gel barisalum der hiç uzatmam küçük biseyde barisirim 
(11,266 puan) tarafından
Ben bi inadım eşim 2 inat ilk defa oluyor bu da böyle
0 oy
(532 puan) tarafından
Çocuklarım anneannesine gitmisse evde yoklarsa kapıyı cami indiririm . Çünkü ben öyle tepki vercek kadar dolmussam hakliyimdir . Bir seferinde parmaklarımı catlatmistim hahshshs arabasinin camını falan patlatmisligim var yumruklarla :D ben biraz haşin seviyorum. Ama çocuklarım evdeyse kavga bile edemeyiz ya sabır ya sabır diyooz sonra bı bakioz barismisiz 
(11,266 puan) tarafından
Kız senin de ortan yokmuş ya  :)
Ben eşyaya acırım kıramam ahhaha
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Kızsam da kussem de sorumluluklarımı yerine getiririm. bana küsüp faturaları yatırmasa hoş olmaz
(11,266 puan) tarafından
Hiç umrumda olmaz  :)
0 oy
tarafından
Biz birbirimize dargin olsak bile ben yemegini herseyini yaparim dogrusu da bu bence haa konusmam o ayri sonra zaten gelir yanima barisiriz.
(11,266 puan) tarafından
Taktir görmesen peki gözünün içine bakıp ilgi beklesen ve istediğini alamasan sonunda patlamaz mısın
tarafından
Anliyorum seni ama sabirli ol. O sekilde yapmaya devam edersen daha kötüye gidebilir. Belki yaptiklarini görünce degisir.
(11,266 puan) tarafından
Ne zamana kadar sabredebilir ki bi insan canım inan yoruldum artık 4 senelik evliyim tek istediğim birazcık ilgi elinde ya telefon ya da uyuyup kalıyor uyusa diyorum hadi yoruldu üşüdü bilmem ne ama elinde telefonla vakit geçirip onu bırakıp uyuyunca çıldırıyorum ben onunla vakit geçireyim diye mutfağı bile toplamiyorum çünkü ben gelene kadar hep uyumuş oluyor
tarafından
4 senelik evliliginde hep mi böyleydi
(11,266 puan) tarafından
Genelde bu şekilde yaz geliyor gec geliyor bazen 11 de yemek yiyoruz kış geliyor üşüyor sıcağı görünce bayılıyor şimdi bide bebek var bebeğimi uyutana kadar kendi uyuyup kalıyor benim buna lafım yok ama telefonla oynayıp oynayıp onu bırakıp uyku moduna geçiyor bazen ona kiziyorum

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 509 göst.
11 Aralık 2022 Aile kategorisinde Elif6060 (287 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 168 göst.
22 Eylül 2021 Diğer kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 340 göst.
17 Haziran 2021 Aile kategorisinde Haticeeeeeee (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 337 göst.