0 oy
108 göst.
Diğer kategorisinde (179 puan) tarafından
Arkadaşlar dün post açmıştım sütüm yok ve kayınvalidem ile ilgili yaşadığım sıkıntıyı yazmıştım. Verdiğiniz önerilere genel cevap olsun istedim.  İlk başta kayınvalidemle konuştum kırmadan izah ettim ve onu kendi evine gönderdim. Sonra sıcak duş aldım ve önerdiğiniz süt yapan şeylerden aldırdım eşime onları kullandım . Daha sonra oğlum uzun süre aç olduğu için mama yaptım ama mamayı direk vermedim göğsüme sürdüm . Sonra yavaş yavaş meme akıttım mamayı ordan geliyor sansın ve emsin diye . Ve bütün gece bu şekilde geçti . O emdikçe sütüm yavaş yavas aktı . Bütün öneriler için Allah razı olsun. Birde bu yöntem belki baska annenin işine yarar diye paylaşmak istedim . Çok zor oldu ama sonucu güzel olacak inşallah. Sütüm gelmeye başladı o kadar mutluyum ki..... Aynı sorunu yaşayan varsa bunları uygulayabilir . Özellikle memeye mama eşim biberonla akıttı o emdi bu yöntem belki benim gibi yeni anne olup çok üzülen birine teselli ve yol olur . Sevgilerle ❤️❤️❤️❤️

2 Cevaplar

+1 oy
tarafından
İyi yapmışsın canım

Daha yeni doğum yaptın stresten uzak durduğun ve kendini yormadigin sürece sütün zaten bol bol akar inşallah 
-Reklam-
0 oy
(7,249 puan) tarafından

Tavuk corbasi 

Tahin çok guzel yağlandiriyor tahin pekmez 

Tahinli kek 

Dut hosafi 

Simdi aklima gelenler bunlar bol su iç  

Cok sevindim canim postunu görmedim ama 
(179 puan) tarafından
Allah razı olsun çok teşekkür ederim
(7,249 puan) tarafından