0 oy
91 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (875 puan) tarafından
kızlar oğlum ben önündeyken yürüyor bütün evi de yürüyor ama önünde kimse yokken asla yürümüyor korkup hemen kendini yere atıyor cesaretlendiriyorum yok olmuyor ben arkasında dahi olsam yürümüyor illa önünde olmam lazım kendi doktorumuz yürür diyor ama ben oğlumda görüyorum korkuyor hemen atıyor kendini bunun için psikoloğa mı gitmemiz lazım terapi mi alması lazım bilmiyorum ama bir şeyler yapmam gerekiyor bu korkuyla yürümeyeceğini biliyorum sizce hangi bölüm yardımcı olabilir bu konu da

2 Cevaplar

0 oy
(3,700 puan) tarafından
Bir şeyden mi korktu da böyle yapıyor 
(875 puan) tarafından
bilmiyorum ki düşmesine de izin vermiyorduk korkmasın diye ama çok korkuyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kaç aylık canım cocuk
(875 puan) tarafından
hayır hiç çıkmadı düşmesine bile çok izin vermedik korkmasın diye
tarafından
Kendi gölgesınden vs mı korktu acaba, doktora gıtsen pedagog olması lazım o da senın evde yapabılcegım yurume alıstırmasıyla bırtek aşabılır, konusurak cozulcek yaşta degıl cunku
(875 puan) tarafından
işte o alıştırmalar neler yürüyor ama illa önünde olmam lazım yoksa asla yürümüyor nasıl alıştırma yapmam lazım onu bilmiyorum
tarafından
Mesela uzaga sevdıgı bırseyı koy oyuncak yıyecek evın ıcınde uzun mesafe yurusun
(875 puan) tarafından
hayır yürümüyor mesela koltuğa oyuncak  koyuyorum arkasına geçiyorum al diyorum bir adım atıp hemen kendini yere atıyor ama önünde yürürken tutuyorum al diye öyle bütün evi dolanıyor ama işte önünde olunca yürüyor

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 55 göst.
30 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 163 göst.
16 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ♥️Berat Seha'm♥️ (6,725 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 129 göst.
4 Kasım 2021 Diğer kategorisinde ⭐⭐Hiranur'um⭐⭐ (3,753 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 230 göst.
29 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Eymen6 (115 puan) tarafından soruldu

381,432 soru

11,419,537 cevap

34,975 kullanıcı

...