0 oy
223 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Aile hekimimiz çok iyi bir doktor. Eldivensiz muayene etti inmemiş tesis değilmiş utangaç tesismiş bu ne demek oluyor 

8 Cevaplar

0 oy
(5,132 puan) tarafından
Doktora sorsaydın o neymiş
tarafından
Diğer kızımda vardı soramadım ama korkulacak bir şey yok ikiside kesenin içinde dedi
(5,132 puan) tarafından
Nette araştırdın mı,  yumurtalıkların olması çocuk sahibi olabileceği demektir dimi, daha sonra iner muhtemelen
tarafından
Kuzum yanlış yazdım kızımda yanımdaydı durmadı o yüzden soramadım doktora yumurtalıklar kesenin içinde dedi sadece çekingenmiş
(5,132 puan) tarafından
Anladım csnım bir de çocuk doktoruna götür bir baksın
-Reklam-
0 oy
tarafından

Utangacligi geçince inecek demekki :D çok geçmiş olsun Rabbim korusun canim

tarafından
Amin canım sabahtan beri kaygı vardı içimde eşim nasıl olduysa işten erken geldi dedim sağlık ocağına götüreyim ordaki aile hekimimiz çok iyi birisi baktı korkulacak bir şey yok dedi kesenin içindeymis ikiside
tarafından
İyi bari kötü bişey yoksa sıkıntı yok canım iyiki goturmussun ne olur ne olmaz insan korkuyor aklına kötü aeyelr geliyor
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Üreme için sıkıntı yok demekki o iş sırasında belli olur ilerde demek istemiş olabilir 
tarafından
Yok canım utangaç dedi bir önceki postumda bir bayanda 2 oğlunun utangaç tesise sahip olduğunu yazmış
0 oy
tarafından

Cekingen oluyo yani kuzenimin oglundada vardi bezini cikardi mi  testisleri yukari cikiyodu:D

tarafından
Evet buda öyle resmen boş görünüyor hxwjkd
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Çok dikkat et bizim de utangaç testis dendi sonra kaçtı ınmemis testis oldu ameliyat oldu 2020 temmuz da şubatta tekrar olacaktı pandemiden dolayı olamıyoruz tam ayarlıyoruz tekrar hastanemiz kapanıyor pandemi hastanesi yapmışlar ve başka doktorada güvenip götüremiyorum çünkü 20 senelik doktorumuz çok iyi takip edin lütfen 
tarafından
Canım ameliyat olduysa niye tekrar okuyor birde çok mu zor ameliyatı
(1,154 puan) tarafından
Çünkü kordon bağı kısa inmedi tam bu ameliyat maalesef tek seferde biten bir ameliyat olmayabiliyor zor değil 1 gece tutuyorlar hastanede ama anne yüreği o ameliyata yollamak o narkozlu haller dayanilmiyor yani düşünmek bile korkunç
0 oy
(247 puan) tarafından
Ah kuzum Çok sevindim sen yinede nirmal doktora da götür üroloji en iyisi ⚘
tarafından
Evet kuzum ürolojiyede gidicez ama randevu almak sıkıntılı tarihler çok geç
0 oy
(119,248 puan) tarafından
aile hekimi yerine bi uzmana goturseydin keske
tarafından
Onada götürcem canım pandemi nedeniyle randevu tarihleri çok geç veriyorlar şimdilik içim rahat olsun diye gittim
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Kız aile hekimi bilirmi yaa
tarafından
Canım bizim hekimimiz çok bilgili ama ayriyeten bir doktora götürcem

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 121 göst.
25 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Emmarose (261 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 72 göst.
7 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Abcdefkjlmn (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 518 göst.
1 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mevlanaa (4,859 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 250 göst.
2 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Ysf. (171 puan) tarafından soruldu

379,212 soru

11,351,606 cevap

34,822 kullanıcı

...