0 oy
160 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar Allah aşkına delirecem yaa dün tüm gün evdeydim daha doğrusu zaten hergun evdeyimde kargom gelecekti pttden beyefendiler gelmediler bile yok evde yoksunuz bilmem ne bide kağıt bırakmışlar güya ne güvenliğe bırakmışlar nede zile bastılar delirecem ya sadece ben mi sinir oluyorum şikayetçiyim valla nereye edilir Allah aşkına ya

9 Cevaplar

0 oy
(3,141 puan) tarafından
Zile basiyorlar acmazsak bide arıyorlar. Aramadan geri goturmuyorlar. Bence o şubenin çalışanlarında problem var. Genel merkezi ara şikayet et 
tarafından
Canım zile bile basmadilar ki evdeydim gelecekler diye
(3,141 puan) tarafından
O zaman şikayet et ara soyle
tarafından
Ariyorumda açan yok genel merkezi arim birde dediğin gibi
-Reklam-
0 oy
(6,725 puan) tarafından

Allahım bu ptt senelerdir aynı hiç mi değişmezler :D her defasında şikayet ediyorum bende yine aynılar

tarafından
Valla ya bide kağıt bıraktk diyorlar hiç ne kağıt var nede kendileri
0 oy
(7,460 puan) tarafından
Geçen kargo gelmiş hiç aramadan zile basıp gıtmiş arasa ben yakındaydım hemen eve gıderdım anneme gıtmıştım
0 oy
(1,165 puan) tarafından
Daha eve getirmeden evde yokmusuz diye geri gönderilen kargom bile oldu. PTT ya dokunulmazlığı var. Hiçbir yere şikayet edilemiyor malesef. Arasan da açan olmaz yetkili bulamazsin
tarafından
Aynen öyle küçük cocgum var gidemiyorumda inşallah eşime verirler
0 oy
(1,504 puan) tarafından
Yer yer degisir canim bizim burdada kötü alttan zile basip beklemeden kaciyolar sanki arama frlan yok cama gidene kadar vinnn
tarafından
Aynen öyle güvenliğe söylese zaten o çağıracak ama gelmemislwr bile
0 oy
tarafından
Canm maalesef şuan bende aynı durumdayım hiçbir şekilde evden cikmadm ama güya gelmişler kimse yokmuş haber kağıdı bırakmışlar neyse eşimi gönderdim vermediler kendim gittim kayip şuan bulunca ararız sizi dediler ertesi gün aradilar ama ben gidemiyorum artık bende gönderen firmayla iletişime gectim bidaha adrese yönlendirme yaptilar bekliyorum şuan 
tarafından
Bende şikayet ettim tekrardan cikaracaklarmis dağıtıma
0 oy
(606 puan) tarafından
Illet oluyorum  ptt ye ya sorumsuzlar 10 güne bi kargo getirtiyolar acildi bide baktım getirecekleri yok arıyorum açmıyorlar şubede bekliyo baska sitesen aynı şeyi sipariş verdim 2 günde geldi korgaist ile ptt 11.gün aradı evdemisiniz eşim açtı ağzını 4 gün taşıma süresi 6 gün kargoda bekledi istemiyorum 
tarafından
Ohhh iyi yapmışsın valalhi
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Bızım kı de cama vuruyor dengesız ozellıkle kalkıp bakmıyorm sonra zıle absıyor nerdesın abla yaa ıkı saattır burdayız dıye kapı zılı diye bişey var dedım bende gelelı bes sanıyo olmştur adam bes dakkadır burdayım der hep:))aman bende hıc sevmıyorum 
tarafından
Ohhh iyi demissin
0 oy
(767 puan) tarafından

Dün bir kargom geldi ptt den binaya gelmişler komşuma sormuşlar kaçıncı kat diye o da söyledi geldi kapıya kadar verdi tc istedi imza attım aldım dünkü gelen kargocu bugün yine geldi kargom vardı yine adam hemen geldi yine tc imza ardına aras kargo geldi eşimin numarasıni yazmıştım o tarif etmiş sinirli bir şekilde kaçıncı bina olduğunu yazmamışsıniz dedi bende yazdım hatta diğer kargolarim geldi dedim geri bir şey demedi baktım üsteki kağıda yazmamışlar alttakinde yazıyordu bugün yine PTT den ama başka belli bulamamış evi geri eşimin iş yerine bırakacakmış aras kargodan da gelecek dünkü gelen olmaz inşallah :)

tarafından
Keşke benimkinde getirip sorsa manyaklar
(767 puan) tarafından
Benim ilk defa böyle başıma geldi yoksa o kadar alışveriş yapıyorum daha böyle diyen olmadı hatta bir alışveriş yapmıştım kargocu aradı abla o taraf ters oluyor da bana akşam geçerken versem olur mu diyen oldu

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 131 göst.
0 oy
4 cevap 208 göst.
17 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Serpil ahmet (546 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 309 göst.
7 Mart 2023 Diğer kategorisinde Deniz. 01 (2,244 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 98 göst.
6 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Nisosumm (173 puan) tarafından soruldu