0 oy
161 göst.
Diğer kategorisinde (21 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar benim kınam olmadı babam dedi bu kış vakti ne kınası falan bizim doğu tarafı dışarda yaoilir kına bide köyden vefat eden vardı olmaz dedi kaynperde bahane aradı yapmadılar İstanbul'a geldim koronadan dolayı bekledik 5 ay ben bu sürede hamile  kaldım düğünüm oldu ama gelinlik almadılar baskaisnin gelinliğini giydim dış çekim yapmadılar herşey içimde kaldı ama herşey birazda eşim yüzünden hiç arkamda durmadı hatta kuaföre bile gorturmeyecekti şimdi kaynım nişanlı diyor karıma en iyisini yapacam düğün kına çekim falan bide post açmıştım 5 kaynim benle kalıyor toplam 8 kişiyiz diye bazen diyorum ki benim kimden eksiğim var diye bn bişey desem eşim hep der bizi düşün bekar kardeslerim var diye ama kaynım öyle dgl eşini yani nisanlisini yemeğe götürür gezdirir akşama kadar falan eşimde 3 yıldır hep evdeyiz bebeğimle ailem doğuda 3 yıldır hiç gitmedim görmeye çok sıkıldım herşeyden 
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

5 Cevaplar

0 oy
(3,856 puan) tarafından
esinle bunlari onceden konusmadin mi ? 
(21 puan) tarafından
Böyle olacagini bilmiyordum yapacam dedi yapmadı
-Reklam-
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Eşin çok anlayışsız evet canım hepsi hakkındi ama varsa yanj maddiyat 
(21 puan) tarafından
Maddiyat var ama diyor bekar kardeslerim var ev alalım kıtaya gecmesin falan sanki tek kiraya gececk olan onlar
(2,369 puan) tarafından
Ay ne düşkün Muş ay ne düşkün karısına değer vermeyen adamları sevmiyorum
0 oy
tarafından
Valla helal olsun çok sabirliymissin benimde içimde çok kaldı hersey düğün yaptılar ama kamera tutmadilar ne nisanımda ne düğünümde   kamera yoktu kıvamında yapmiycaklardi cimriler gerek yok dediler kınaya sagolsjn babamın gönlü razı gelmedi yaptı güzel Bi kina ama  benim ne dış cekjmim oldu ne  Bi albümüm hatira olarak izliycegim Bi düğünüm yok
0 oy
(762 puan) tarafından
Bırazda baskın olmalı ınsan uc yıldr aılene gıdememek nedir bence bıraz kendını goster tepkı koy o yapmıyorsa zorla yaptır

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 551 göst.
12 Mart 2023 Aile kategorisinde Davudun annesi (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 262 göst.
20 Ocak 2024 Diğer kategorisinde 1 (71 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 209 göst.
9 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Nereye baci (21 puan) tarafından soruldu
+1 oy
26 cevap 709 göst.