+1 oy
221 göst.
Diğer kategorisinde (22 puan) tarafından
Kızlar benim kınam olmadı babam dedi bu kış vakti ne kınası falan bizim doğu tarafı dışarda yaoilir kına bide köyden vefat eden vardı olmaz dedi kaynperde bahane aradı yapmadılar İstanbul'a geldim koronadan dolayı bekledik 5 ay ben bu sürede hamile  kaldım düğünüm oldu ama gelinlik almadılar baskaisnin gelinliğini giydim dış çekim yapmadılar herşey içimde kaldı ama herşey birazda eşim yüzünden hiç arkamda durmadı hatta kuaföre bile gorturmeyecekti şimdi kaynım nişanlı diyor karıma en iyisini yapacam düğün kına çekim falan bide post açmıştım 5 kaynim benle kalıyor toplam 8 kişiyiz diye bazen diyorum ki benim kimden eksiğim var diye bn bişey desem eşim hep der bizi düşün bekar kardeslerim var diye ama kaynım öyle dgl eşini yani nisanlisini yemeğe götürür gezdirir akşama kadar falan eşimde 3 yıldır hep evdeyiz bebeğimle ailem doğuda 3 yıldır hiç gitmedim görmeye çok sıkıldım herşeyden 

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bu kadarına nasıl sabrediyorsunuz çok şaşiriyorum. 
-Reklam-
0 oy
(8,299 puan) tarafından
Ben en başta parmak catlaktı oynayamadım düzgünce dış çekim benimde yok  yemekli olmadı pastalı oldu düğün  Solo'nun parasınıda takılardan ödendi kamaraman hiç ıyı diyıldı
0 oy
(6,438 puan) tarafından
Kaynının yaptığı doğru canım eşinde bahane bularak seni susturuyor bence bu arada kınam düğünüm oldu ama afedersin b.k gibiydi gelinlik kuaförü konuşmuyorum kendi hatalarımda var hızlı olunca hiçbirine yetişemedim hayırlısı kızıma en iyisini oğluma en iyisini yaparım elimden geldiğince ve kimseyi dinlemeyeceğim yok kapalı giyin yok ayıp yok şöyle yok böyle ne bileyim
(22 puan) tarafından
En iyisi bnde diyorum oğlum için ilerde de kızın olursa en iyisini yaocagim içinde kalmaisn
0 oy
(4,589 puan) tarafından
Valla canım eşinde var biraz canım bizimde sorunlar oldu evlenirken biraz şimdi önemli değil.ama kaynanam kinamdan tut düğünüme altinima varana kadar hepsini yaptı sağolsun 15 gün birlk durduk sadece herkeste sasti bı gecede yaptık biz salon tutacakti.istemedim kına düğün bir yapalim dedim öyle yaptık ama kinalik bindallı gelinlik hiç birini iptal edelim diyen olmadı hepsini giydirdiler 
0 oy
(7,244 puan) tarafından

Bizde nişanlıyken korona çıktı bu yüzden düğünü erteledik tabi nikahıda. Ailem düğünle duyurmadan asla göndermezdi zaten. Neden düğünsüz çıktın? Ayrıca 5 kayın ne kız bir ev tutsunlar hepsi bir bekar hayatı yasadınlar sen hizmetçi msiin onların yemeği bulaşığı kıyafeti. Hem evinde rahat edemiyorsun dur. Hangi odaya gitsen her yerden erkek çıkıyor resmen.

Bence sen yeterince bakmıssın eşinle otur ciddi ciddi bu konuyu konuş yani senin ailenin bile bu duruma müsade etmemesi lazım. Hiç akıl kârı değil hepsi namahrem sana. Bak emin ol nişanlı olan kaynın be nişanlısı asla kabul etmez beraber yaşamayı. Bence seni eşin ezdiriyor. Hiç umrunda değilsin.
0 oy
(61 puan) tarafından
Valla canım çok haklısın insanın morali bozuluyor tabiki seni çok iyi anlıyorum ama işte bazı insanlar bu şekilde yani Allah yardımcın olsun
0 oy
(7,498 puan) tarafından
Böyle şeyleri başta kabul ediyorsunuz sonra içimde kaldı diyorsunuz. En baştan düğün olmazsa evlenmeyi kabul etmeyecektin. En baştan kayinlarinla yaşamayı kabul etmeyecektin. Bu saatten sonra eşin sana ne düğün yapabilir nede ev ayırır..

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 643 göst.
12 Mart 2023 Aile kategorisinde Davudun annesi (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 177 göst.
9 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Nereye baci (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 143 göst.
30 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Alpingo!!45 (677 puan) tarafından soruldu

399,824 soru

11,959,410 cevap