0 oy
763 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Tuvalet iletişimi yapıyorum biliyorsunuz .kakalari kacirmiyorduk hep tuvalete yapıyorduk ama çişler bazen kaçıyordu .

Dün akşam saat 7 itibariyle şöyle bir şey oldu :D tuvalete tuttum 4 kez çişini  WC ye yaptı ve bezi kupkuruydu.

Şimdi uyandı bezi yine kuru ve tuvalete tuttum bayağı bı çiş yaptı ☺️❤️

Tuvalet iletişimi yapmak isteyenlere ilham olsun .Dün akşam 7 den beri bezi kuru şaşkınlık içindeyim .Yapmıyor bezine asla ☺️❤️

Cok mutluyum valla Cook .Bı masallahinizi alırız .Azmin zaferi :D

image

Bu ybb yani yikanabilir bebek bezimiz ☺️❤️

25 Cevaplar

0 oy
(4,031 puan) tarafından
Annem 3 çocuğuna da bunu yaptı. Kardeşimdeyken hatırlıyorum 3 4 aylıkken kardeşim hemen kucağına alır koşardı tuvalete ee kolay değil hazır bez yok eskiden elde yıkardı çamaşırı, kurut annem bir de ütülerdi bezleri. Bana hep der sen 1 yaşında temizlendin bezden kardeşlerim de öyle. Ha annem bu eğitimden haberi bilgisi var mı? Tabii ki hayır onun ki imkansızlıktan... bebeği Takip edip bebeğin hareketlerine göre hareket etmek gerek.
-Reklam-
0 oy
(425 puan) tarafından
Ay nasıl becerdiniz maşallah 
0 oy
tarafından
Nerden aldın bende istiyorum 
0 oy
(439 puan) tarafından
Ben oğlumda hiç zorlanmadim 1 buçuk yaş bile.degildi kendi pipisini tutup yaptı ben yapcam dedi erken konuştu erken yürüdü maşallah hiç zorluk çekmedim bakalım kızlarım nasıl olacak:)))))) sizede gözünüz aydın şükür atlattinix
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Bebisin kac aylik canim?

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 120 göst.
13 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 150 göst.
0 oy
7 cevap 153 göst.
19 Haziran 2022 Aile kategorisinde Meryem 04 (46 puan) tarafından soruldu