0 oy
767 göst.
Diğer kategorisinde (13,887 puan) tarafından

Benim kayinvalidem çok titizdir ama benide beğenir yani

Ben açık söyliyim kayinvalidemi geçemem temizlikte :D

53 Cevaplar

+1 oy
(7,039 puan) tarafından
Söyle bana gelir benim beyaz kapılarda parmak gezdirir tozunu siler kendi kendine temizler sanki ondan iş istedik kendi aspiratoru yağdan artık cekmiyo geçen açmış anne boss gürültüsü var Allah aşkına dedim kapattım 
(13,887 puan) tarafından
Ver eline bezi temizlesin
Merve yine uzun yazmışsın:D
(7,039 puan) tarafından
Aha yakalandim yeni lakap tak bana destanci Merve olsun doğum kontrolcü merveden bıhdıh yaa :D
(13,887 puan) tarafından
Sana yakışır destancı Merve:D
(7,039 puan) tarafından
Ahahahah
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Pırıl pırıl parlar evi yeni gelin gibi maşallah, çamaşırları mis gibi kokar, bir yemek yapar bir maydanoz sapı kalmaz ortada, mutfağı banyosu ışıl ışıldır.  Buzdolabi tertemizdir, düzenlidir, her şeyin yeri bellidir asla degismez. Ütüsüz giyinmez, nevresim çarşaf pike her şey ütülüdür. Gardrobu kitap gibidir  Çok temizdir çok maşallah..
(439 puan) tarafından
Maşallah maşallah
(2,687 puan) tarafından
Allah baaaa oyle bi kaynana nasip etmedi cok istemisimdir ama
tarafından
Sen öyle bir kaynana olursun inşallah canım:)
(2,687 puan) tarafından
Aminn inslalah o gunleride gorurum
tarafından
Amin inşallah Allah hepimize göstersin o günleri de
+1 oy
(489 puan) tarafından

Kayinvalidem bana göre temiz mi diye sorarsam kendime bir yanıt veremiyorum ama titiz değil benim gibi.  Ben birçok heri görebiliyorum dikkatli bakınca eksik olan . Ama ne kadar temiz olursa olsun cok sigara içiyor ve özellikle mutfak ta içtiği için tüm mutfakta ne varsa kokuyor bu sebeple temiz veya defil birsey diyemiyorum . Mesela bardaklarin dis katmaninda ben görüyorum sigara dumanindan bir katman var ben takıntılı olduğum için görebiliyorum.  

Ama gençken eminim daha çok temizlik yapmıştır haliyle yaslari geciyor yani . Eskisi gibi yapamazlar . Mesela ben gittiğim bir yerde kendi takıntılı olduğum yerlerin temizliğini direkt görebiliyorum eksiklerini veya harika temizlenmisse hemen anlarım.  
+1 oy
(1,000 puan) tarafından
Keşke olsaydı .. benim kaynanam çok pistir resmen çöplük gibi ev... Allah'tan başka sehirdeyiz 
0 oy
(192 puan) tarafından
Keşke benimkide bende temiz olsa 
(13,887 puan) tarafından
O zaman da hep seni eleştirir
(192 puan) tarafından
En azından evine gittiğimde yemek yerken uyurken içim rahat olur diğer turlude zor
0 oy
tarafından
Keşke benimki de biraz temiz olsa. 
(13,887 puan) tarafından
Umarım temizlik hastası olur:D
tarafından
Ağzın bal yesin kız. Aminnn
0 oy
tarafından

Ben geçtim kayinvalidemi :Dkendiside der boynuz kulağı geçer diye sjs 

İlk evlendigimde diyordum Allah'ım bu kadın niye bu kadar temizlik yapiyor

(13,887 puan) tarafından
Kınamıycan bacım:D
tarafından
Sorma sorma ☹️smdi hergun nevresim değiştiriyorum elimden gelse hergun halıları ciksricam yine ciksrabildiklerimi çıkarıp cirpiyorum süpürmek yerine jsjs
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Tam ortası benim gibi :Dd
(13,887 puan) tarafından
Hmm guzelmiss
0 oy
(3,389 puan) tarafından
Pek değil yani tam bilmiyorum ev eski miras evi dökük tıkış tıkış hersey heryere yapabldği kadar yapıyordur ama 2 3 oldu köye gtmişimdr kestiremedim pek
(13,887 puan) tarafından
Yok yok iyi bence ev eskiya temizliği göstermiyordur:D
(3,389 puan) tarafından
Olabilir canım:)
0 oy
(5,863 puan) tarafından
Çok temiz bi kadın ya kayınvalidem maşallah.. Ben eline su dökemem onun hem tarla hem hayvanlar hem ev hepsine yetiyor.. 
(13,887 puan) tarafından
Örnek al bacım:D
(5,863 puan) tarafından
Shshsh :D elimden geldiğince diyeyim hep gelir bana bebekli eve göre evin çok temiz der sağolsun geldiğinde birlikte yapar birlikte yeriz. Ama oyuncaklar 10 15 dk toplu kalabiliyor birde oğlumun uyku saatlerinde :D
0 oy
(7,300 puan) tarafından
Keşke keşkeeeeeeee ** bağlasan durmicak derecede 
(13,887 puan) tarafından
Yaaa umarım temizlik hastası olur
(7,300 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Kendisini severim ama temizlik konusunda sıfırın da altı 
(13,887 puan) tarafından
Ooo temizlikte sart yaa ben kaynanama gidince için çok rahat kız diğer türlü rahat yiyemezdim
0 oy
tarafından
Asla değil hatta çok pasaklıdır 
(13,887 puan) tarafından
Biride temizlik hastasıdır desin lütfennn:D
0 oy
(287 puan) tarafından
Kendine göre titiz bana göre titiz değil :D
(13,887 puan) tarafından
Hmm hep öyle oluyir zati:D
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Haftada bir ev süpürüp sller ona göre çok titiz kimseyi beğenmez 
(13,887 puan) tarafından
Hmm yine iyi ya diğer yorumlara baktım daha fenası var
0 oy
(2,688 puan) tarafından
Hayır asla ben daha titizimdir.

Kaynanam mesela banyo halıları yikancak iyice kirlenmesi gerekir olur olmaz makine çalıştırmaz. 

Bulaşıkları çabuk çabuk yıkar koyar filan böyle usten yapiyo işleri çok:) ama tutumluluk israf olmasında konusunda bir numara kocasına iyi para kazandiriyo :D
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Şimdi gelecek kayınvalidem pis pasaklı diyenler. Nedir bu kayınvalideyle sidik yaristirma çabası. Pisse pis kendi anneleri çok mu titiz kendileri çok mu titiz acaba 

Sizin anneniz içinde gelininiz pis dese hoş olur mu. 
(7,300 puan) tarafından
Kız hayırdır senin kaynanaya demedik kadın sormuş millet cevapliyir
(4,231 puan) tarafından
Ee sormus bizde soyledik. Benim annem cok titiz temiz. Gelinimiz ondan daha titiz,temiz,duzenli. Annemi beni begenmese normal karsilarim. Bizden temiz yani
(1,403 puan) tarafından
Kayınvalide pisse pis burda bunun tartışmasının yapılması çok saçma gelinlerde az değil görüyoruz arkalarından atıp tutuyorlar hoş değil
0 oy
(1,405 puan) tarafından
düzenlidir. herkes titiz der kendisine de tuvaletten çıkınca el yikamamasi gözümde herseyi poh ediyor
(11,217 puan) tarafından
Kaynanamında ev temizliği sıfır ama wc konusunda cok hassas ve temizdir gözlemledim eğer öylede olmassa evınde bır bardak su içmezdim
(1,405 puan) tarafından
çok kötü ya dokunduğu yere dokunamıyorum. ama sorsan beni beğenmez kimseyi beğenmez kimsenin elinden yemez
(11,217 puan) tarafından
Benim eltim oyleydi tuttugu trabzanlara bıle dokunmazdım
0 oy
(13,088 puan) tarafından
Titizlik neye göre kime göre eline çabuktur evi dersi toplumdur her daim tezgahı boştur ev yerli yerindedir ben dağınığım beni beğenmez de bilirim elinden yemek yemekten tiksinmem benim için en önemli kriter o 
0 oy
(1,261 puan) tarafından
Benimki titiz degil ben yardımcı olmaya calısırım temizlik konusunda

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 287 göst.
11 Ocak 2024 Aile kategorisinde Esenb23 (176 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 273 göst.
10 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Guness.ozlem (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 351 göst.