+1 oy
875 göst.
Aile kategorisinde (11 puan) tarafından
Babaannem filan demiyor sürekli annem annem diye seviyor sonuçta annesi bir tane aslında mühim olan sevmesi ama kendi doğurduğunu filan düşünüyor gibi sürekli annem diyor? Sizdede böyle mi. Birde böyle olsa tepkiniz ne olur? Bebeğim ögrenme yaşında tek bana anne demesi gerekiyor böyle yaparak ne hedefliyor kayınvalidem bilmiyorum ‍♂️ 

62 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ne tepkisi ya bırak sevsin kadın 
-Reklam-
0 oy
(2,582 puan) tarafından
Ya yanlış anlamada kaynana ne yaparsa yapsın yanlış yapıyor sever niye öyle sevdi sevmez niye sevmiyor yanıma bırak dese annesi benim kabul etmem dese yakınır gelinler tabikide annesi sensin bu böyle olacak kimse zorlasa alamaz ama bırakın yahu rahatca torunlarıni sevsinler aha oğlum minicik rabbim nasip ederse o günleri görmeyi onun çocuklarına ölürüm yaa onada çocuklarında haniminada 
0 oy
(6,654 puan) tarafından
Çok fazla gereksiz şeylere takılıyorsunuz yani buluttan nem kapıyorsunuz. Benim kaynanamda annem der hiç aklıma böyle bişey gelmedi çocuğum büyüyünce anasının kim olduğunu garanti bilecek zaten ne lüzum var kendime dert etmeye.
0 oy
(558 puan) tarafından
Valla benim kayinvalidemde oyle.2 yasindaki kizima soylerdi hic istemezdim tuhaf bence.Ama kizim ona anne faoan demedi ben hep babanne dedirttim.ikizlerim var 5 aylik smdi aynisini onlarada diyor.Hekde oyle bir icten ki duyan o dogurmuş sanır :) Art niyet yok belki ama baskasinin yaninda falan boyle soylemesi beni uzuyor.Herkes ne ise o olsun.Ben anneyken zoruma gidiyor kendine oyle hitap etmesi
0 oy
(1,390 puan) tarafından
Valla ben hic takilmam oyle seye aksina ben de genelde annecim askim gibi kelimeler derim hep ogluma her zman 
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Çocuk bilir merak etme öyle sevsede asla takılmam ne olucak evladı yerine koyuyor demekki hoşuma gider 
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Eltim demesinde herkez desin 
0 oy
(184 puan) tarafından
Torun evlattan da çok sevilir miş canım. Şuan bize saçma geliyo ama ileride torunumuz olunca ne hissedicez nasıl davranıcaz bilmiyoruz. sonuçta canımızın canı olmuş oluyor o yüzden ben çok takılmıyorum
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Böyle yaparak çocugu kendi nüfusuna geçirmeyi ana adı olarak kendi adını yazdırmayı hedefliyor.

Gerçekten tuhafsınız ya neyi hedefliyor olabilir yani her insanın sevme şekli var benim görümcem de kendi annem de aşkımm annem yavrumm diye seviyo ve hoşuma gidiyo. Neyi hedefliyor olabilir yani te allahım ya.Sevse dert sevmese dert ediyorsunuz hayret bişey. Tamam tek annesi sensin merak etme ok. 
0 oy
(2,107 puan) tarafından
Normalde çok takmam ama annesi tek çocuk birden fazla anneye sahip olunacağını düşünebilir hele öğrenme çağında demişsin zaten şahsen ben istemezdim 
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Gerçekten bu senin için bir sorun mu
0 oy
(532 puan) tarafından
Ay ne nankorsunuz sevinsenize çocuğunuzu kendi evladı gibi seviyor kadın . Kendi evladının evladı . Sevsin nolcak yicekmi çocuğu herkez çıktığı yeri bilir merak etme çocuğunu almaz da elinden .benim kaynanamda ilk gelinimden olan tek torunum başka torunum yok diyor . Sende seveni bulmuşsun neymiş annem diyirmus desin nolcak ??
0 oy
(11,216 puan) tarafından
Keşke suan alsada annelik yapsa başta annem annem şimdi ise yok belim agrıo yok başım agrıo: D boşver hepsi sinir etmek için
0 oy
(4,876 puan) tarafından
Esimin annesiyle suanda konusmuyorum bastan koktuk birbirimize kus olmasak demesinden cok rahatsiz olurdum arkadasim kizimi annem diye sever rahatsz olmuyorum 
0 oy
(1,595 puan) tarafından
Benim kendi annem de annem der halası da annem der teyzesi de annem der yani sevme şekli diye düşünüyorum kızım da benden onlara gitmez annesini biliyor daha dokuz aylık sorun olmaz merak etme sen deme desende derler zaten canını sıkma bence evet demeseler daha iyi ama diyorlar işte 
0 oy
(256 puan) tarafından
Ufak tefek şeyleri ne çok bahane ediyorsunuz.sevse ayrı bir dert sevmese bir dert bnm üst komşum çocuğuma oğlum aşkım diyor hiç te yalnis anlamam iki kelime için kalp kırmaya değmez.az barışçıl olalım 
0 oy
(2,711 puan) tarafından
3 bucuk yaşinda hala söyler sende farkındasın yani 1 tane annesi olduğunun annesi olmaz merak etme,hedef ne olacak gerçekten çok merak ettim :)))) 
0 oy
(4 puan) tarafından
Ne olcak ki canım hiç ters tepki vermem yani ona bakarsan benim oğlumda herkesin annnem diye sevio ki ben kizmak yerine seviniyorum kendi cocukslri gibi seviolar
0 oy
(1,896 puan) tarafından
Hem kendi annem hem kayınvalidem öyle sever ağızlaeından öyle çıkıyor hiç sıkıntı yapmadım
0 oy
tarafından
Sevebilir ne olacak ki bu kadar takılmayın herşeye 

İlgili sorular

0 oy
43 cevap 1,061 göst.
5 Aralık 2020 Aile kategorisinde Nur8 (2,792 puan) tarafından soruldu
0 oy
53 cevap 791 göst.
26 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 655 göst.