0 oy
170 göst.
Diğer kategorisinde (22 puan) tarafından
Oğlum 7 aylık.

Eşim vefat ettiği için annem ben ve oğlum kalıyoruz. Bebeğim bana hiç düşkün değil,emmediği için sağarak besliyorum ve çoğu beslenmesini anneannesi yaptırıyor. Bende sakinleşmiyor, annesi olduğumu bile düşünmüyor muhtemelen. Sizce ? Tek dayanağım oğlumdu böyle olunca bende vazgeçmek istiyorum herşeyden,babası gibi .

7 Cevaplar

0 oy
(1,103 puan) tarafından
Anneanne yaptırmasn beslemeyi. Sen yap. Aglasada sen yap. Anneanneler çok yüz verip çok sevdiği için oluyo. Benim kızımda anneannesine çok düşkün . 
-Reklam-
0 oy
tarafından

Yaa çok üzüldüm:( eşinin vefat etmesine Allah kalanlarina ömür versin 

Beslenmesini anannesi yaptırdığı için muhtemelen ona alışmıştır 

0 oy
(13,838 puan) tarafından
☹️☹️basın sağ olsun normalde sorulmaz ama babası gibi her şeyden vazgeçmek dediğin için soruyorum kendi mi seçti bunu☹️ Her şeyiyle bir süre sen ilgilen sen besle bakalim
(13,838 puan) tarafından
Rabbim sabır versin kötü düşünme evladın için güçlü olmak zorundasın ☹️bir süreç bir süre sonra düzelir insallah
(22 puan) tarafından
Hiç umudum yok artık
(13,838 puan) tarafından
Öyle düşünme daha da bilinclenecek böyle küçük kalmayacak
(22 puan) tarafından
Bende hep öyle avutuyorum kendimi de nereye kadar ..
(13,838 puan) tarafından
Kuzum sen kendini yipratmissin şimdi beslenmesini annesi yaptigindan muhtemel öyle ama bir şekilde ozaman sen beslemeye çalış karamsar olmakla olmazki daha ne süreçler oluyor çocuk buyuturken
0 oy
(1,733 puan) tarafından
Başın sağolsun yaşadıkların çok zordur eminim . Canım bebeğinin ihtiyaçlarını sen gider yani karnını sen doyur bezini sen değiştir . Sen ilgilen sana alışsın kuzum 
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Canım Allah kolaylık versin,başın sağ olsun 

Üzülme annesi sensin kim ne yaparsa yapsın 

Nasıl severse sevsin,büyüdükçe anlar çocuk 

Sen daha çok ilgilen
0 oy
(2,925 puan) tarafından
Üzülme canım o daha çok küçük kime alışırsa alışsın annesi sensin illa ki o bağ onu cekecek 
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Saçmalamayın benim kızım da öyleydi birini gorunce hemen kucağına atlardi bende emziremedim 6. Ayına kadar tam anlamıyla bakamadım sağlık sorunlarım vardı ağır amelyatlar geçirdim kucagima  alamyordum iyileştim kziinla bol bol vakit geçirdim oyunlar oynadık kucagim alıp sık sık sarlip öptüm şuan 16 aylık benden başkasına gitmez beni evde görmeyince çıldırıyor sürekli benimle oynamak ister ağladığında kuacgima almadna sakinleşmek eşiniz vefat ett Allah rahmet eylesin babasız kalmış yavrum birde sen onu annesiz bırakma nedne emzirmiyorsun sütün var bol bol vakit geçir sen besle sen bakımını yap bağlanır 

İlgili sorular

+1 oy
41 cevap 607 göst.
0 oy
9 cevap 238 göst.
19 Eylül 2023 Aile kategorisinde Hirakusunannesi (330 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 89 göst.
4 Nisan 2023 Aile kategorisinde Umutsuz_33 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 162 göst.
18 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Umutsuz_33 (506 puan) tarafından soruldu