0 oy
332 göst.
Diğer kategorisinde (324 puan) tarafından
Kızlar 7 yıllık evlıyım 5 kız kardeşiz eşim gorusmemi istemez bir araya gelmek istesem goturmez anlamıyorum bu konudan cok yoruldum senın kımseye ihtıyacın yok diyo bana bizim whatsapp grubumuz var ordan gelwn msjları ben gormwden siliyo nasıl degişcek bu adam neden boyle yapıyo zaten her dk beraberiz dısarı hava alcam desem coluk cocuk cumbus cıkıyoruz dr gıtsem yıne oyle neden boyle yapıyosun dıyorum kımseye guvenmıyorum dıyo ama ben bunaldım artık senin bu huyundan dıyorum anlamıyo bır omur boylemi geccek ya 

11 Cevaplar

0 oy
(1,372 puan) tarafından
Kimseye güvenmiyorum lafina takildim ben kusura bakma canim ama bu kimseye guvenme konusunu esin kendi cozmesi lazim ki sonucta kiz kardeslerin 
(324 puan) tarafından
Biz evlenirken cok yoktan yere kavgalr cıktı halada takık dıyorum duzeldıler hata yaptıkkarının farkındalar ama hep o kelimeyi kullanıyor
-Reklam-
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Bence bu dursun esin o kadarda değil kız kardeşini de kıskanması coook sacma ya 
(324 puan) tarafından
Gercekten oyle gorumcelerim dıyo ablası hıcmı gorusmıcek gorusmicek diyo
0 oy
(4,085 puan) tarafından
Tobee.sankinkomple satin mi aldi kimseyle paylasmio mali gbi.es farkli arkadas farkli kardes ana baba farkli yeri
(324 puan) tarafından
Kesınlıkle anlamıyo hatta tamda senin dedigin kelimeyi kullanıyo ben seni aldım onları degıl dıyo
0 oy
(105 puan) tarafından
Bence eşinin özgüven eksikliği olabilir seni takıntı yapmış bağlılık değil bağımlılık olmuşsun sen
(324 puan) tarafından
Canım eşim carsı mahalle bekçisi karakola 3 ayda bir pskolok gelıyo gorusmeye gıdıyo diyorum anlat bu huylarını ne atlatacam evlılıgımımı dıyo normal pskologa hayatta gıtmez karakola gelene bıle mecburı oldugu için gidiyo yoksa ona bile gıtmez
(105 puan) tarafından
Eşin narsist olabilir mi netten bi bak davranışlarıyla aynı mı ya da çocukken bi olay mı geçti başından da bu kadar savunmacı onu bilemeyiz
(105 puan) tarafından
Ya da sakladığı büyük bi şeyde olabilir düşününce seçenek çok
(324 puan) tarafından
Bu narsıstlıgı benımde aklıma cokkez geldı ama cok asabileşiyo bu konuda nedenemek istiyosun falan diye bir keresinde ilişkı sırasında gozu donmustu cok boynumu kırcaktı orda dedim bu adam ıyı degıl
(105 puan) tarafından
Allah korusun ya sen bi bak netten nasıl huylarını deüiştirebilirsin diye psikoloğa gitmeden de pek yardımımız olmaz bizim burdan
0 oy
(7,663 puan) tarafından
Eşin buradaki kadınlar gibi aynı. Buradakiler de istemiyor ya es ailesini düzelmez bence 
(324 puan) tarafından
Başta boyle degıldı zamanla zamanla cogaldı suan ıyıce bogmaya başladı bugun annemi aricaktım aratmadı bile
(7,663 puan) tarafından
Abartmasin yani ne demek anneni aratmamak
0 oy
(1,389 puan) tarafından

Kusura bakma ama 7 senede hiç mi anlamadın? Bu seni kıskanması yada çevreye güvenmemesi değil ancak içinde kötülük barındıran ve çevresine kötü niyet besleyen bir insan herkesi kendisi gibi gördüğü için yapıyordur sana bu kısıtlamayı. Kişi kendinden bilir işi misali. O kafa onda öyle gider düzelmez... 

(324 puan) tarafından
Yok canım son 2 senedir ıyice skmaya başladı markete bile tek gıdemiyorum ben işinden dolayı dıyorum boyle oldu cunkı boyle degıldı
(1,389 puan) tarafından
İşiyle alakası ne belki eşin çevresine karşı kötü düşünmeye başladı ve seni sıkmaya başladı valla ben iyi niyetli insanların bahsettiğin kdr sıkacağını sanmıyorum çevrenin nesine güvenmiyor pardon evet devir kötü ama hepimiz çarşı pazar market çıkıyoruz yani kısıtlamak ne kız kardeşinle ki erkek bile olsa kardeşin sonuçta kabul edilir değil yaptığı konuşmamanı istememesi neden hadi çevreden zarar gelicek diyor kardeşlerin peki. Kusura bakma da sen onun tapulu malı mısın karısı eşi misin.
(324 puan) tarafından
Canım çarsi mahalle bekçisi eşim oyle aile içi olaylar oluyokı oyle seylere şahıt oluyokı sende anlarsın ben anlıyodum ama takı iyşce bogmaya başladıgından beri bu guzel birsey degıl ama bunaldım bende anlatıyorum anlamıyo uyarıyorum gormuyo işi bırak diyorum bize iyi gelmiyo dıyorum işimi seviyorum dıyo bende cıkmazdayım şasırdım ıyıcee
(1,389 puan) tarafından
Bilemiyorum cnm ne diyim Allah yardımcın olsun zor bu şekilde yaşamak.
0 oy
(15,025 puan) tarafından
Eşin tedavi olmalı. Hastalık.bu. normal degil
(15,025 puan) tarafından
Bence bir büyüğünuz konuşmalı onunla bu konuyu. Tedavi ol desek olmaz belli. Varsa saydığı sevdiği birisi onunla konuşsun. İşe yarar belki
(324 puan) tarafından
Bi arkadasi var ona gıtsem anlatsam tepkısınden cekıyorum o arkadaşinin nasıl karşilar kı acaba denesem miki
(15,025 puan) tarafından
Bilemem arkadaşı nasıl birisi. Eşin bı de arkadaşıyla.konustigun için kıskançlık krizine girer. Büyüğünuz birisi olsa dsha iyi olur bence
(324 puan) tarafından
Buyuklerimiz var ama koylu hepsı yanı koylu kafası hepsı yaptıgı gayet normal derler kesın bılıyorum huylarını bıde bana suc bulurlar eşime degıl oyızden onlara anlatmak istemiyorum
(15,025 puan) tarafından
Ay Allah'ım ya Allah hepsine akıl fikir versin. Ne diyim
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Eşin tedavi görsün bence saçmalamış hele o mesaj olayı ne yani sende neden kabul ediyorsun anlamıyorum baştan hayır ne alaka falan deseydin yada şimdi tepkini koy yada aynı şeyleri sende ona yap anlasın ne  yaptığını 
(324 puan) tarafından
Her seferinde kavga ediyoruz zaten grubu bile sessıze aldım gormeden silmesin diye yine benden once gorduklerını siliyo aileme anlatıyorum bızım için kotu olma dıyolar aradayım nolcak bende bilmiyorum
(6,441 puan) tarafından
Tamam da iyi bir kavga etmen gerekiyor ciddi anlamda 7 sene değil bu adam 7 ay çekilmez hayır mesaj silmek falan dışarı çıkarmamak ne böyle
(324 puan) tarafından
Canım ben evi bile terk edemiyorum kı esyalarimi toplamaya gırısıyorum ellerime sallasıyo ızın vermiyo swnin anca olun cıkar dıyo ailem desen huzurunu bozma kafasında cok bozuldu bu adam nasıl boyle oldu bwnde anlamıyorum
0 oy
(4,921 puan) tarafından
Kişi neyse başkasını öyle gorurmus belki o biseyler yapıyor herkes aynı zannediyor kimseye güvenmiyorum derken yaptığı şeyi de destekliyor 
(324 puan) tarafından
Yok canım keske oyle olsa sakaya vuruyorum varsa başkası hemen bosanalım dıyorum malmısın oyle bırsey olma ihtımalı sence olabılır mi dıyo canım eşim işinden kaynaklı boyle oldu ıyıce bogmaya başladı bılmıyom sonumuz ne olacak
(4,921 puan) tarafından
Ne iş yapyr ki ?
(4,921 puan) tarafından
Okudum yorumlardan vala cnm bnde calstim blki bekçi falan deildim ama bn isim gereği herturlu insan gorurudum ki eşimde aynı şekil boz giyimciyiz aldatan mi dersin kendinden yaşça büyük adamlarla Lara için awmye gelen mi dersin her türlü insanla karşı karşıya geliyoruz bir gün olsun eşim bana asla böle bişey demedi yansitmadida    bn normal bulamadım tatlım ya
(324 puan) tarafından
Çarsi mahalle bekçisi
(324 puan) tarafından
Şu son zamanlar cok bogdu canım her olaya gıttıgınde dahada skmaya başladı ıyı degılsın sen dıyorum bu iş senin ayarını bozdu ıyıce dıyorum yapacak bir şey yok bu benim işim diyo benim ailem benden dısarı cıkamaz dıyo bende yoruldum artık bilmiyorum ne kadar surecek boyle
0 oy
tarafından
Kişi kendinden bilir işi.. nokta
(324 puan) tarafından
Eşim Carşi mahalle bekçişi işinden dolayı boyle oldu bence cunkı boyle degıldı bu milleti gordukce beni bogmaya başladı

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 363 göst.
4 Şubat 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 816 göst.
5 Ocak 2019 Diğer kategorisinde Damdam (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 1,532 göst.
0 oy
8 cevap 469 göst.
20 Aralık 2020 Aile kategorisinde Evramm (467 puan) tarafından soruldu