+1 oy
318 göst.
Diğer kategorisinde (1,118 puan) tarafından
Kizlar ben mustakil evde yasiyoruz. Karsi komsumuz dogum yapti  5 tane kizi 1 de oglu vardi oglunu kaybetti . 2 gun once dogum yapti kizi oldu 6 tane kizi var.   Dogum yapan kadin hastanedeydi.  Kocasi geldi esime bi yere kadar gidicem beni gotur dedi. Esimin arabasi var. Saat 12 yi gecti gece.  Esimde yemek hazirla gelicem diye  gitti.  Bende dusundum esi hastaneden cikicak hazirlik yapiyordur diye.   Sonra esim aradi bekliyorum eve gelince hazirlarsin yemegi diye. Zaten yorgun geldi isten. Sinirle sinirle sovuyo adama bekletiyo diye. Az konustuk.  sonra cikti geliyoruz diye kapatti.  Geldi dedi ki annenlerin evinin yaninda bir ev var diye tarif etti Kimler Kim yasiyo diye sordu.  O evde Kari koca yasiyo kocasi karisini satiyo ikiside calismiyo ondan gecimini yapiyolar. Oraya mi girdi dedim evet dedi esim oyle oldugnu bilmiyo ben soyledim.  Cok sinirlendi esim. Bidaha olsemde goturmem diye.  Iyyy zaten o adamdan iyrenirdim simdi dusundukce midem bulaniyo. Kac cocuk babasisin. Karin hastanede sezeryan dogum yapti.  Salak  gibi bende karisina hazirlik yapiyordur gotur sevap olur dedim oyle dusudum.     Eskiden onlari kac kez sikayet edildi. Ne bilim kurtuldular.    

3 Cevaplar

0 oy
(2,687 puan) tarafından
Allahim allahim sen koru yarabbim hangisine uzulecegimi sasirdim koca dedigi ****** cikmis yazik o kadina  biri hayhay dogurmus oteki uckur derdinde bide utanmadan komsuya biraktiriyo pislik sabah sabah beynim yandi
(1,118 puan) tarafından
Demi zaten nefret ediyordum. Daha fazla iyrendim
-Reklam-
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Karı koca o işimi yapıyorlar 
(1,118 puan) tarafından
Evet dogum yapan kadin oyle degil.  Kocasinin gittigi oyle.  Yani annemlerin yakininda yasiyo.  Birde esime goturtuyo.  Ogrenince sinir oldum ya. Bide esime hadi gel sen de keyif yapalim diyomus. Oyle diyince esimde icicek falan sanmis.
(10,411 puan) tarafından
Şerefsizz adı bide eşine  goturtuyo ben olsam gırtlağına yapıştırdım pislikkk
(1,118 puan) tarafından
Zavalli esi sezeryan olmus.  Yerinden bile kalkamiyo.   ***** kocada o is pesin de.   Ya gittigi kadini gorsen.  Erkek olsam midem bile kaldirmaz pis. Ya
(10,411 puan) tarafından
Allahim o kadının yardımcısı olsun şimdi nasıl üzülüyordur  Bi erkek evlat veremedim diye böyle kopekkklerin erkek evladı olsa ne çıkar onuda kendilerine benzetirler
(1,118 puan) tarafından
Aynen.  Masallah 6 tane kizi var
0 oy
tarafından
Anlamadım kocası karısının pezevengi miymis 
(1,118 puan) tarafından
Evet.  Gorsen o kadini erkek olsam midem almaz. Oggggg

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 964 göst.
17 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy