0 oy
363 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Sanirim artik esjimu bosayacagim  ve kendim bebegime tek basjma bakacağım bebegimi bugun asi icin goturdum bebegim 9 aylik kilosu 7 500 ek gida yiyor ama ne yazik ki yedirecek durumum yok kahvaltiya komsuma gitmekten artik utaniyorum komsum sıkıntı etmese bile ben artik cok utaniyorum anne sutum yetersiz mama da icmiyor zaten esim is bulamaz hale geldi tutanak yuzunden bosayip kendim bakmak istiyorum cocuguma ilk cocugum hala dar kiyafetler giyiyor hicbisey alamiyorum iyice pes ettim yoruldum ben bakamıyorum yapamiyorum

4 Cevaplar

0 oy
(2,062 puan) tarafından
Nerde yaşıyorsunuz eşin ne iş yapıyor 
tarafından
Istanbuldayim esim yedek parçadaydi ben korona olunca isten cikarildi almadilar gunluk islerde 1 giderse 3 gun gidemiyor aldigi hicbiseye yetmiyor issiz durrumla tutanagi da var kavga cikti diye js yerinden girdigi islerde ancak 2 hafta idare edip birakiyor
-Reklam-
0 oy
(316 puan) tarafından
Aileniz yok mu yada eşinizin ailesi
tarafından
Almis kadar oldum cok sevindim boyle dusuncenize Allah senin yavrunu sizlere bagislasin Rabbim gam keder vermesin Cok sagolun vallahi
(232 puan) tarafından
Aynı yerde olmana gerek var mı sence ?
(316 puan) tarafından
Keşke elimden daha fazlası gelse ama senin için dua edicem :) Rabb'im bu kış günü hiç bir anneyi zor durumda bırakmasın
tarafından
Amin Rabbim hic bi anneye yasatmasin
(316 puan) tarafından
Canım ne demek istediğini anladım ama öyle bir imkanım yok malesef hiç olmazsa başka türlü yardımcı olurdum
0 oy
(232 puan) tarafından
Canım bana özelden yazar mısın bi elimden geldiğince yardımcı olmak isterim
0 oy
(560 puan) tarafından
Canım sosyal yardıma başvursana bez alışveriş kartı veriyorlar her ay para yaptırıyorlar karta bide muhtarlıga git durumunu anlat yardım gelince haber verir seni bi süre idare eder 
tarafından
Muhtarin yardimlarindan yararlandim sosyal yardim bana bi turlu olmadi her zaman da deniyorum belediyeden erzak yardimi aldim cogunlukla
(560 puan) tarafından
Himm bende  kadar uğraştım sadece  muhtardan erzak yardımı aldım bı kere sadece benim eşimde rahatsiz bı hafta çalışıyor iki hafta kendine gelemiyor yapacak bişey yok ordan burdan borç alıyor buda şükür
tarafından
Oyle bizde ama artiik alacak kimsemizde kalmadi herkes lafini ediyo

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 312 göst.
30 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 610 göst.
7 Aralık 2022 Aile kategorisinde Inciiii tanem (295 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 329 göst.
28 Ekim 2022 Diğer kategorisinde O bir anne... (1,170 puan) tarafından soruldu