0 oy
885 göst.
Aile kategorisinde (54 puan) tarafından

Kızlar ben 1 buçuk yıllık evliyim . Eşimden ayrı 3 kaynim 1 gorumcem var görümcem 10 yıllık evli 2 kızı 1 oğlu var kızları biri 9 biri 5 oglu ise 9 aylık 1 tane de eltim var büyük kaynim evli 4 yıldır onların da iki kızları var küçük onun küçüğü ise eşim oluyor .. 

Ben evlendikten 2 ay sonra gebe kaldım oğlumu 5 aylıkken rahim ağzım açıldı diye düşük yaptım erken doğumla kaybettim şuan serklajlıyım rahim ağzım dikişli, 6 aylık hamileyim evlendiğimden beri kaynanam aksam yemeği yaptığında haftada bir ayda bir iki defa ailecek toplaniriz eltim ben görümcem falan ne zaman oraya gitsek görümcem elini hiçbir işe atmıyor yemek sofra ineceği zaman benle eltim yapıyoruz, çayı beraber yapıyoruz bulaşık makinaya atıyoruz kendisi sürekli ogluşum acıkmış ona yemek yedireyim der.eşiyle sohbet eder yerinden hiç kalkmaz öyle oturur bize yada eltime geldiğinde de aynısını yapar hiç bir şeye elini vurmaz demez kadın dikişli otur sen diye . Geçen gece kaynanamda kaldık sabah kahvaltı hazırladım kaynanam gorumcen de geliyor eşiyle beraber ekmek alıp dedi herseyi tekrar ayarladım fazla fazla koydum . Geldiler sofrayı indirdik falan kahvaltısını yaptı ben sanıyorum ki kalacak akşama kadar hemen eşine diyor beni kuaföre bırak kaşımı alcam diye sofrayı toplamadan gitti sanki İki gelin var ben niye yapıyorum gibi yapıyor sık gelmez ama gelirse de bir bardak kaldırmaz etme bulma dünyası gorumceleri 5 Tane onlar ona öyle davranıyorlar diye aynısını bize yapıyor Gelinler yapsınlar diyor bir ara da kaynanam beni aradı yeni hamileydim 3 4 ay önce dedi ki hastayım ev***k götürüyor işimi yapamıyorum misafir gelecek çaya dedi bende bilerek bana gelsinler çaya dedim sende gel dedim madem evin kirli neyse bize geldi ben biliyordum içimde bir kurt düştü dedim telefonuna bakayım kimle konuşmuş benden önce 40 dakika gorumcem ile konuşmuş eminim ki o demiştir ara söyle Evim kirli diye her zaman evlerini temizlerim didik didik yaparım kaynanam kızımın temizliğini sevmem ama sen her zaman başka yapıyorsun der sadece kaynanami doldurması zoruma gidiyor içimi dökmek istedim sadece ama hamileyim hakkımı helal etmiyorum eğer bilerek kincilikle yapıyorsa böyle Rabbım hakkından gelsin siz ne düşünüyorsunuz:(((

23 Cevaplar

0 oy
(4,961 puan) tarafından
Suç sendde canım bebeğini düşüneceksin sen dusunmessen bak kimse düşünmüyor 
-Reklam-
0 oy
(7,266 puan) tarafından
Söyleyeceğim tek şey kimse bana zorla lafla sözle iş yaptıramaz ben içimden gelirse yaparım. 
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Saf olma yapma yani biz gideriz kayınvalidemlere görümcem beş dakika oturmaz aynı şekilde bende onun evine gidince de öyle dün misafirleri vardı belki 30 kişi bulaşığın önünden içeri geçip sohbet etmedim ama ondan önce bize gelmişlerdi sen çok yoruldun otur sana da çay getireyim der yani herşey karşılıklı bana göre öyle olmasaydı hiç bişey yapmazdım 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 1,013 göst.
0 oy
17 cevap 2,223 göst.
6 Aralık 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
45 cevap 1,437 göst.
2 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Funny_honest (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 991 göst.
28 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Zeliş fatoş (570 puan) tarafından soruldu