+1 oy
1,064 göst.
Diğer kategorisinde (111 puan) tarafından
Onlardan biri de benim. 

63 Cevaplar

0 oy
(124 puan) tarafından

Ben :) dört değil beş yıl :)

(2,195 puan) tarafından
Ama daha konuşmayı öğrenememissin 14 tane okusan ne fayda:))
(124 puan) tarafından
Hadi canım öylemi diyosun doğu gelini:))
(124 puan) tarafından
Sidikleri yaristiralim istersen
(124 puan) tarafından
:)))) hahah kim dedi Türkçeyi iyi konuştuğumu veya sosyal alanda başarılı olduğumu
-Reklam-
0 oy
(5,300 puan) tarafından
uni okumadim ama lise hemsireyim 6yil calistim mayamda calismak yok iyikide çalışmıyorum bakacak hickimsem yok cunku 
0 oy
(8,040 puan) tarafından
Hem okuyorum hem evimin hanımıyım. Bu olmaz mı
0 oy
(2,807 puan) tarafından
Biri de ben :(
0 oy
tarafından
Ünitenin sonra iki yıl çalışmış ama bebişi olunca eve gark olmuş bir  anneden selam. Kızım 15 aylık ve ben ikinci bebişime hamileyim. Tam 8 hafta sonra doğumum var. Anlayacağın bu sürece adepte oldum tapusunu üzerime yaptım. En çok ana olmayı sevdim ben.
0 oy
(14,045 puan) tarafından
Evet ben nasip ...
0 oy
(7,744 puan) tarafından
Lise mezunuyum ama yirmi senedir çalışıyorum ve artık bıktım evimin hanımı olacağım günleri iple çekiyorum.
0 oy
(23 puan) tarafından
Lisanslı ev hanımı:)
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Ben değilde arkadaşım 4 yıl okudu çocuk gelişimi sırf üniversite mezunuyum demek için millete böylelerinden nefret ediyorum :D
0 oy
(2,385 puan) tarafından
Bende öyleyim inşallah çocuklar büyüyünce çalışmak istiyorum ama bakalım
0 oy
(829 puan) tarafından
Bende biriyim
0 oy
(3,552 puan) tarafından

6 yıl okudum evdeyim :D ama tamamen kendi tercihimdi. Kizimi kendim büyütmek istedim. Ve çok şükür kasımda 3 Yaşına girecek Allahin izniyle. Kreşe gidiyor yarım gün. 3 olduğunda tam güne döndürüp ise başlayacağım insallahh

(111 puan) tarafından
Bölüm ne
(3,552 puan) tarafından
Ankara üniversitesi batı dilleri. Dilciyim ben :)
0 oy
(1,024 puan) tarafından
İki üniv okudum boş boş evde oturuyorum ama annelik daha güzel onlar büyüsün kpss hazırlanacam
0 oy
(3,879 puan) tarafından
Ben de varım.  Tarih mezunuyum . Aynı zamanda 2 yıllık önlisans çocuk gelişimi bölümü mezunuyum . Ve şimdi evde oğlumu büyütüyorum
0 oy
(210 puan) tarafından
Bende varım canım dış ticaret ve kamu yönetimi okudum evlenene kadar çalıştım farklı farklı yerlerde satış danışmanlığı olsun ücretli ingilizce öğretmenliği felan ama evlendim çocuk oldu şuan evdeyim zaten ailelerimiz den uzak olduğumuz için çocuğuma bakabilecek kimse yok bizden başka o yüzden ilerde ne olur bilemiyorum 
0 oy
(1,924 puan) tarafından
Ben tarih bölümü bitirdim. Çok gereksiz bişey okumuşum. Dünyaya ev hanımı olmak için gelmişim.
tarafından
Aynı ben :(
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Neredeyse herkes üni mezunu artık bi önemi kalmadı .bende lisans mezunuyum ev hanımıyım
0 oy
tarafından
3 aydır evdeyim. Benim için baya zor :)) 
0 oy
(2,559 puan) tarafından

Komsumun kizinin teki avukat teki savci oldu sonra kadinlara calismak gunah diye calismadilar okuyupta birakmak neki yanlarinda :D

0 oy
tarafından

Beeeennn :silly: Uluslararası ilişkiler okudum ama çalışmak istemiyorum zaten mecbur kalmadıkça. Bebeğime kendim bakmak istiyorum 

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 3,299 göst.
30 Ekim 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 582 göst.
0 oy
29 cevap 648 göst.
11 Mart 2024 Aile kategorisinde Yrdsn (405 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 190 göst.
12 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Meleksss (5,300 puan) tarafından soruldu