0 oy
261 göst.
Diğer kategorisinde (123 puan) tarafından
Kizlar oğlum bı bucuk yaşında bir aydir falan banyo yaptırırken aşırı derecede zorluk çıkarıyor küvet görür görmez feryat figan yaptiriken de çok ağlıyor kıpkırmızı oluyor ördek top falan atıyorum suya babasıyla falan da durmuyor normalde suyu çok sever oynar sunoyunlari falanda aldım ama bugün niyetleniyirum ama kara kara dusunuyorum nasıl edicem çok sık da ederim ama niye birden bire değişti anlamadım 

4 Cevaplar

0 oy
(313 puan) tarafından
Küvet dediğin bebek kuvetimi canım banyoda yikasan belki hoşuna gider 
(123 puan) tarafından
Banyo da yıkıyorum canım bide küveti vardı onu çıkarayım dedim oda olmadı
-Reklam-
0 oy
tarafından

Kızımda korkardı eşim alıştırdı kızımı küvete su doldurdu kızımı aldı ayaklarını koydu  suya kızım başta bağırdı kızdı azar azar kızımı ıslattı oynadı sonra otururdu kızımı suyla oynadılar beraber oyuncak ta koyduk önüne hemencik alıştı şimdi deli oluyor banyo diye bu kez banyodan çıkmak diyemiyor :D

tarafından
Alışana kadar vazgeçmeyin canım alışıyor hemencicik ☺️☺️
(123 puan) tarafından
Mecbur alistircaz artık canım ya
tarafından
Aynn alışsın canım ben duşa kızımı koyuyorum suda oynuyor bende fiskiyeden yıkanıyorum beraber çıkıyoruz iyi oluyor
(123 puan) tarafından
Darısı bize inşallah canım
tarafından
Darısı sizin başınıza ☺️
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Benimkide ağlıyor ama ben pek önemsemedim hiç ya sokuyordum şimdi bitti diye diye yıkardım alıştı sonradan banyo yapıcaz diyorum kapısında ağlıyor içeri girince susuyor 
(123 puan) tarafından
Ben de önemsemiyorum pek ama eşim okadar panik oluyoki bişey olcak saniyor
(6,441 puan) tarafından
Vallaha napayım onun nazına kalırsam hiç banyo yapmaz eşimde bazen konuşuyor aen karışma diyorum :) bebekkende çok sık yıkardım eşim ördek gibisin bebeğide öyle yaptın derdi :)
(123 puan) tarafından
Hahahah valla babalar aynı hep:)
0 oy
(7,783 puan) tarafından
Ben baya küçükken kucağımda yıkamaya başladım

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 289 göst.
18 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Gamzenurtrbl (161 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 156 göst.
21 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Onlygirl (192 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 575 göst.
0 oy
3 cevap 159 göst.
10 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seddy (915 puan) tarafından soruldu

381,306 soru

11,414,710 cevap

34,963 kullanıcı

...