0 oy
144 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi
siz olsaniz napardiniz esimin teklifini kabulmu etsem

8 Cevaplar

0 oy
(10,046 puan) tarafından
Oyle bi imkani varsa arabayla git tabiki canim. Bende 31 haftaligim. Esim simdiye kadar yurtdisindaydi dun geldi. Valla dort gozle gelmesini bekledim yoksa minibusle gittim hep. Oglumuda anneme birskiyorum
-Reklam-
0 oy
(3,862 puan) tarafından
esinle git tabi , uzak mi hastane ? 
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Ben kendim yakın olana gittim orada doğum olmuyor bir kaç sıkıntı çıktı 4 kere eşim götürdü 
0 oy
(7,041 puan) tarafından
Tırnağın varsa başını kası kaynanam değil gözüme inanıp güvenip çocuğumu emanet etmem bu devirde gerekirse o ay kuru ekmek ye taksi tut git eşin götürsün boşver benimki pek hevesli versem bakacak ama ayağına çorap giydirtmem çünkü başta müsade ettim baktım çocuğu sahiplendi kendi doğurmuş gibi beni adam yerine koymadan biseyler yapiyo tepkimi koydum asla hiç biseyini yaptirmiyorum isimdi bi kaç kez kaynanana bırakırsın ilerde büyüyünce sana ben baktım der hak sahibi olur hiç verme boşver kaynanana mi güvenip yaptın sonuçta o çocuğu 
0 oy
tarafından
Cnm arabayla git. 9 ay boyunca otobüsle gitmişsin. Eşine bişey demezler merak etme. Kendini düşün 
0 oy
tarafından
Eşinle git tabi izin alamiyor mu
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Valla bir kez kuzeni götürdü bir kez de hastanede buluştuk. Sağolsun patronları da iyiydi. Bir kez çevirmediler hep eşim arabayla götürdü koronada kapanma zamanlarında falan. 
0 oy
tarafından

Vala canım Sivas’ta yaşıyorum normalde orda hiç otobüse binmem İstanbul’a anneme geldim. Otobüse biniyoruz 20 aylık kızım var ve 4 yaşında yeğenim var hemen yer veriyorlar :)

İlgili sorular

0 oy
36 cevap 681 göst.
18 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Nalankt (1,028 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 283 göst.
17 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+3 oy
28 cevap 375 göst.
4 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Fadim (1,013 puan) tarafından soruldu

380,152 soru

11,380,438 cevap