0 oy
283 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar bende kalabalik misafirler agirladim kaynanam hep misafirlerden yarim saat once geldi

Gün öglen 1 gibi başliyo sizce 12 de falanmi gitmeliyim hamileyim bide kucuk cocugum var şimdi gitmesem herkes laf eder

Bide ben kapaliyim acaba yazmami taksam eşarpmi evimiz yakin kaynanamla eşarpla bunalirmiyim evin icinde

16 Cevaplar

0 oy
(1,943 puan) tarafından
Güzel bi yazma takın. Guzel oylanmış işlenmiş olsun. Bence erken gidin
tarafından
Erken gitsem oglum heryeri karstryor
-Reklam-
0 oy
tarafından
rahat ettigini tak.. o geldigi icin sende git
tarafından
Gidicemde 12yr dogrumu gitsem
tarafından
yani 1 2 saat erken git bence
0 oy
tarafından
erken gitsen iyidir canım 
tarafından
Kacta mesela sence
0 oy
(917 puan) tarafından
Erkenden git,kaynana ile birlikte misafirleri karşıla,bide iğne oyası bir tülbent tak bence eşarpla evde misafir gibi olma zaten hava sıcak yakar eşarp 
tarafından
Aynen ya sence kacta gideyim 11 iyimi oglum 10 da falan kalkiyo
(917 puan) tarafından
11:30  gibi yada 12 ye doğru git canim
tarafından
Oyle yapaym
0 oy
tarafından
Yazma tak bn ce gece onda kal herşeyi hazrla 11 evine git duş al süslen püslen git mis gibi :)
tarafından
Gece niye orda kalaymki oglum yerini yadirgar uyumaz
tarafından
Sabah erken git o zaman
0 oy
(3,893 puan) tarafından
Saat 12 ye doğru gidebilirsin, aslında onunda sana erken gelmesi gerekiyor bilemedim 
tarafından
Yok gelmezdi hic
(3,893 puan) tarafından
Geçen gün misafir gelecekti benimkine de 1 üst katımda oturuyor 2 de oğlumu uyutunca çıktım yemek yiyorlarmis kızıda vardı, kendisi hazırlamış benim oğlumda yaramaz hiç durmuyor kendine göre ayarla canım sende saati
tarafından
Valla canm o hep benim misafirim oldugu zamanlar iş cikarir kendine
(3,893 puan) tarafından
Sen de öyle yap hiç de kasma kendisi geliniz diye her işlerine koscaz diye bişey yok hamileymişsin bide.
tarafından
Bide ayakta duramiyorum basim donuyor
0 oy
(309 puan) tarafından
Hamileymissin yazık ya sana çocuğun peşinde kosusturacaguna yarim önce gitsen yeter .gelen kişilere bağli egerr böyle samimi değilsen durabilyirsan esarpla dur bnce daha hoş oluyor 
tarafından
Bi beni anlayan sen ciktin canm ayakta uzunn sure duruncada başim dönüyor
(309 puan) tarafından
Yaa valla ben çok çektim bu durumdan ne yapsan boş kim ne derse desin sen kendine bak bende gittim yaptım ettim iyice alıştılar başıma çıktılar kaynanan nasıl biri halden anlarmi
tarafından
Yani anliyo az cok asla evime gelip bana yardim etmez
(309 puan) tarafından
Anladım boşver yüze çıkmadan kendine bak sen çocuğunu bahane et çok yorma kendini olan bize oluyor sonra
tarafından
Valla ya 12 gibi giderim işte yeter erken bile
0 oy
(916 puan) tarafından
Canım sen yinede saat 11 gibi git evin gelinisin..
tarafından
Yine cikmam 11 bucugu bulur anca hazrlanirim oglanla
0 oy
tarafından
Ben olsam 1 saat yada 2 saat önce giderdim cunku cocukta var diyorsun hem cocugunu tam ayarlamiş olursun hemde kaynanana yardim etmis olursun yazma tak güzel narin bir tane tak gelin oldugun belli olsun:)
tarafından
Canim 10 gbi kalkiyo oglum önce doyururum onu sonra giydiririm sonrada kendim hazrlanirim 11 bucuk gibi cikariz
tarafından
Kiz tamam simdi kaynananin evine gidince gene bebeyi doyuracan belki uyutursun millet gelmeden hem senin icin daha rahat olur
tarafından
Oglum asla uyumaz başka yerde
0 oy
tarafından
Ben genelde en son gidiyorum gittiğimde herkes orada oluyor. Evim 1,5 saat uzaklıkta o yüzden hamileyim kendi evimi sil süpür filan. Ondan sonra çıkıyorum evden. 
tarafından
Ohh kiz ben oyle gitsem topa tutarlar beni
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ben olsam erken gitmem 
tarafından
Erken gitmem bende
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Valla ben misafirlerle gidiyorum cocuk olunca kayinvalidem zaten oyle istiyor cunki o tek herseyi hazirliyor dagilmasin diye iyi oluyor
0 oy
(134 puan) tarafından
12.30 da git işte 
0 oy
tarafından

hem cocuk hem hamilesin gitceksende bitmeye yakın git görün sonra kalk evine gel kuzum ben öle yaptım daha dğn günü vardı ortalarında gittim oğlumla sonra evime gittim benim önceliğim çocugum onlara hizmet değil görün oldu bitti hit gitme derim amma işte kaynana dilleri durmaz :) 

0 oy
(345 puan) tarafından
Ben hep sabahtan gider yardm ederim
0 oy
(48,704 puan) tarafından
yemeni tak 1 e doğru git

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 304 göst.
0 oy
17 cevap 261 göst.
26 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu