0 oy
816 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,024 puan) tarafından
32 haftalık hamileyim 10 gündür perişanım öksürük mahfetti beni öksürmekten nts de sancım çıktı hiçbir şey fayda etmiyor hiçbir şey nefes alamıyorum öksürmekten bana dua edin ölüyorum valla 

27 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun. İyi olursun inşallah biran önce 
(1,024 puan) tarafından
Lütfen sadece dua edin lütfen
(282 puan) tarafından
Rabbim yar ve yardımcınız olsun insAllah çabucak toparlanirsiniz
-Reklam-
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Evde ıhlamur bulundur sıcak sıcak ic icine limon sık bogazini rahatlatir deme öyle şeyler Allah korusun 
(1,024 puan) tarafından
Denedim herşeyi görmekle söylemek bir değil ölüyorum sanki
(9,626 puan) tarafından
Üzüldüm valla ya hic mi fayda etmiyo ilaclar
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Allah sifa versin tez vakitte inşallah 
(1,024 puan) tarafından
Allah razı olsun sadece dua edin ne olur
0 oy
(3,805 puan) tarafından
Gecmis olsun Rabbim safi ismi hurmetine sifani verir inşallah 
0 oy
(186 puan) tarafından
Samırsaklı süt iç cnm çok iyi geliyor 
(6,179 puan) tarafından
Samırsak mi:)))
(186 puan) tarafından
Vala bizim burda samırsak diyolar :D
0 oy
(8,603 puan) tarafından
Ahh cnm 2 hafta önce bende 14 haftalikken oksuruk burun akintisindan öleceğimi zannettim seni o kadar iyi anlıyorum ki evi ve kendini sicak tut nerdeyse her saat başı ıhlamur vs gibi sıcak şeyler ve her gün kaynar suyla duş al her sabah Bi sıcak su kaynat tencerede yüzünü göğsünü o sıcak suya doğru tut 3 gün içinde rahatliyorsun öksürüğün %60 oranında azaliyor
(1,024 puan) tarafından
Allah'ım denedim denedim geçmiyor hastanede bağırdım boğuluyorum diye doktor koştu su getirdi ben böyle bişey görmedim dedi şuan ağlıyorum öksürmekten geçmiyor
(8,603 puan) tarafından
Bisey yapmıyorlar mi
(1,024 puan) tarafından
Hayır hamile olduğum için kimse ilgilenmiyor
(8,603 puan) tarafından
Asıl hamile olduğun için ilgilenmeleri gerek bana doktor ilaç verememisti hamile olduğum için sadece takviye ve sıcak onerilerini verdi Haa bide mentollü şeker:)))) daha fena olursan gel o zaman biaey yapabiliriz şuan o kadar kötü degilsin hamile hamile durduk yere bebeğe zarar gelmesin dedi daha kötü mesela senin gibi olsaydım o zaman müdahale edebilirlermis ancak bebeğe zararı olacağı icin
0 oy
(4,391 puan) tarafından
Rabbim Şafii ismiyle şifa versin canım. Sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 
0 oy
(7,873 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah 
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Canım 1 tatlı kaşığı tereyğını tava da erit, üzerine yarım çay bardağı pekmez koy, 1 dak falan kaynat ılıkken ye....ama 2 3 gün... Eşim de ölüyordu öksürük ten geçirdi onun kini
(1,024 puan) tarafından
Kız denedim umudumu kaybettim artık hiçbir şey fayda etmiyor içim parçalandı
0 oy
(103 puan) tarafından
28 haftalik hamileyim ve aybi sekilde oksurmekten icim disima cikti 10 gun oldu hala devam kac gundur gece uyuyamadigimi hatirlamiyorm bile Rabbim sifamizi versin ins canim bana da dua edin
(1,024 puan) tarafından
Allah aşkına dua et bana dayanamıyorum artık
(103 puan) tarafından
sakin ol Kendini korkutma Rabbim safii ismi hurmetine sifamizi verir inş
0 oy
(282 puan) tarafından
Canim kuru dut kaynat iç öksürüğü kesiyo insallah çabucak toparlanirsin. Bebeğini  sağlıkla kucagina alirsin insallah. Kara dut özü de içebilirsin sana da bebeğe de faydası olur günah vallahi çok kötü olmussun canim Rabbim seni bebeğine Bebeğini de sana bağışlasın insAllah 
0 oy
(1,165 puan) tarafından
Oksijen seviyenize bakıldı mi? Ciğerlerinizde sıkıntı mı var acaba. Gebeyken film de çekilmiyor. Allah şifa versin. Ama bı oksimetre bulundurun isterseniz evde
0 oy
(1,257 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım 
0 oy
(90 puan) tarafından
Alalhim sifani versin kuzum sağlıkla bebeisni kucugina alırsın inslh 
0 oy
(2,820 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun benimde aynı olmuştu  hemde haftamız Bike aynıydı bir türlü geçmedi kendi dostuma gittim asist te bir şurup verdı kullandım öksürüğüm geçti benimde nst de sancım çıkıyordu 
0 oy
tarafından

Allah kurtarsın kardeşim Allah şifa versin :'(

0 oy
(1,371 puan) tarafından
Canım suyu kaynat bardağa doldur içine 1 yemek kaşığı pekmez koy karıştır limon sık ılık ılık iç eğer denemediysen mutlaka dene benim korona oksurugumu bu kesti
0 oy
(546 puan) tarafından
Alerjikse gecmiyo genelde ama bilemedim oksuruklerde ilk aklima gelen sey andiz pekmezi benim oksurugum yillardir cok kotuydu oksurmekten kusardim nefesim kesilirdi bildigin insanlar boguluyorum zannediyodu alerjik astim hapi kullanirdim tabi hamileyken kullanamadim andiz pekmezini buldum o sifa oldu bana simdi her gribimde tekrar o kotu oksuruk geldiginde hemen tereyag andiz karisimi yapip yiyorum cok şükür geciyo sizede Allah sifa versin tez insAllah
0 oy
(13,891 puan) tarafından
Sarımsak yut rahatlarsin 
0 oy
(196 puan) tarafından
Sabah aç karnına pekmez yarım limon ılık su karıştırıp iç bı ak gibi keser inşallah 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 134 göst.
0 oy
21 cevap 1,016 göst.
4 Haziran 2020 Aile kategorisinde eylul ruzgari (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 60 göst.
27 Haziran 2022 Aile kategorisinde Bsmllah (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 531 göst.
27 Haziran 2022 Aile kategorisinde Bsmllah (228 puan) tarafından soruldu